Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

32 minutes ago, jedibojan said:

Tako ste govorili i za plasman u EL, a vidi nas sad

 

Borba za TOP 8 pre moze da se poredi sa borbom za osvajanje bilo kojeg trofeja u sezoni 2021/22. Tu je Partizan zestoko fejlovao upravo zato sto je previse igraca promenjeno i zato sto se nije igralo kolektivno, nego na inspiraciju pojedinaca na terenu.

 

14 minutes ago, Kankkunen said:

Po plasmanu u EL idu samo Virtus kao pobednik EC i Monako kao učesnik F-8 EL svi ostali dobijaju pozivnice ...

Mnogi su dobili višegodišnje licence koje nemaju veze sa plasmanom, rezultatima ... pa nisu gadljivi.

Sve se promenilo i to treba prihvatiti. Nacionalne i regionalne lige više nemaju prohodnost, vrednuju se neke druge stvari.

 

Pa tako je odavno, ali ti uopste nisi prvi koji ovo sto je EL uradila opravdava sa "sta cete, licence su uvek postojale, ne treba biti gadljiv". Kao prvo, prvi bi navijaci Crvene zvezde bili zgrozeni da je KKP pozvan umesto KKCZ (kao osvajaca ABA lige), a drugo, do sada je bilo samo licence + teren (EC, EC, ABA, VTB).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ivan9 said:

Kako KKCZ nije učesnik po plasmanu?

Gde piše da šampion ABA dobija WC ... al samo dokument sa pečatom i potpisom.

To je završena priča, ugovor između EL i ABA više ne postoji.

edit ...

Izvinjavam se komšijama na malo trolovanja teme.

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

 

Borba za TOP 8 pre moze da se poredi sa borbom za osvajanje bilo kojeg trofeja u sezoni 2021/22. Tu je Partizan zestoko fejlovao upravo zato sto je previse igraca promenjeno i zato sto se nije igralo kolektivno, nego na inspiraciju pojedinaca na terenu.

Ma ja sam pokusao da budem autoironican (aronican).

Ali prognozirati bilo sta pre nego sto se zna sa cime ce Zeljko raspolagati je, nemam pojma... Hrabro?

Vecina ljudi na ovom forumu je misljenja da uz doselekciju na 1,3 i 5, ovaj tim moze da izgleda mnogo ozbiljnije

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kankkunen said:

Gde piše da šampion ABA dobija WC ... al samo dokument sa pečatom i potpisom.

To je završena priča, ugovor između EL i ABA više ne postoji.

edit ...

Izvinjavam se komšijama na malo trolovanja teme.

 

Pa to ti kazem, sta ako sledece sezone KKCZ osvoji ABA, a EL pozove KKP? Mislis da bi bilo ovoliko postova u kojima se daje podrska ovakvom potezu EL?

 

2 minutes ago, jedibojan said:

Ma ja sam pokusao da budem autoironican (aronican).

Ali prognozirati bilo sta pre nego sto se zna sa cime ce Zeljko raspolagati je, nemam pojma... Hrabro?

Vecina ljudi na ovom forumu je misljenja da uz doselekciju na 1,3 i 5, ovaj tim moze da izgleda mnogo ozbiljnije

 

Doselekcija na 1?

 

Kojeg pleja bi voleo da gledas u Partizanu sledece sezone, a da je realan? Ja mislim da vam je Jaramaz najbolji fit, domaci igrac, nije siledzija koji samo vidi kos, ume da odigra odbranu i podeli asistenciju.

Link to comment
Share on other sites

Ne slazem se da je sjajna - nece doneti dodatan novac ostalim klubovima (kao sto donosi u fudbalu), mladi igraci ce imati samo manje, a ne vise minuta, i tako dalje.

 

Jedino sto ce neko ovde moci da govori kako su nasa dva projekta uspesniji od projekta iz CG ili umrlih projekata u Hrvatskoj i Sloveniji (kao, najjaci smo, mozete da nam pljunete pod prozor), a u stvarnosti je razlika ostvarena nenormalnim drzavnim pumpanjem novca u dva kluba.

 

Ono sto ja nazivam dobru vest za srpsku kosarku bila bi situacija kao u proslosti kada smo imali Partizan sa Tripkovicem, Tepicem, Velickovicem, Hemofarm sa Bobijem, Markovicem i Macvanom, FMP sa gomilom mladih igraca - da smo tada imali dva mesta (na primer dva od tri kluba Partizan/FMP/Hemofarm) to bi bila lepa vest za nasu kosarku.

 

Ovako, imamo domacu osnovu koja je citavu vecnost u klubu vs. legiju stranaca koji su tu jer klub ima da im plati.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Pa to ti kazem, sta ako sledece sezone KKCZ osvoji ABA, a EL pozove KKP? Mislis da bi bilo ovoliko postova u kojima se daje podrska ovakvom potezu EL?

Kakve veze imaju postovi na forumu u vezi čitave priče, realnost je sasvim drugačija ... čime je to Valensija zaslušila WC?

Zaboraviti na plasmane ... lovudža i opet lovudža :classic_biggrin: Licencirani klubovi, njih jedanaest, koji odlučuju o svemu, zanima format koji donosi najviše novca. Kraj priče.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fillam said:

 

tjah, sta je najgore sto moze da se desi 😂

 

Da navijaci PAO-a pogode nekog sudiju upaljacem, pa da napustite ligu u znak protesta protiv huliganizma  😛

 

 

Zekim se ja malo, srecna vam EL komsije. Bas me zanima kakav cete tim da skockate

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, goldberg said:

 

Doselekcija na 1?

 

Kojeg pleja bi voleo da gledas u Partizanu sledece sezone, a da je realan? Ja mislim da vam je Jaramaz najbolji fit, domaci igrac, nije siledzija koji samo vidi kos, ume da odigra odbranu i podeli asistenciju.

Pa da. Konsenzus je da je Moore koncepcijski promasaj. Koga bi ja voleo da gledam, a sta je Zeljko shvatio da mu treba su verovatno dupe i oko 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma plej mora biti top, ne igramo više EC.

To mora da bude iskusniji igrač sa višegodišnjim NBA/EL iskustvom.

Moj pik je Kampaco. Ima negarantovan ugovor sa Denverom od 4 milke gde sigurno neće aktivirati ovu godinu.

A mislim da će do tada Barsa, Real, Armani, Efes i Fener rešiti startne jedince.

A kao bekap je idealan Lorenco Braun.

Kampaco, Braun, Panter, Avram je sasvim ok bekovska linija za početak sezone.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Cooper said:

Ma plej mora biti top, ne igramo više EC.

To mora da bude iskusniji igrač sa višegodišnjim NBA/EL iskustvom.

Moj pik je Kampaco. Ima negarantovan ugovor sa Denverom od 4 milke gde sigurno neće aktivirati ovu godinu.

A mislim da će do tada Barsa, Real, Armani, Efes i Fener rešiti startne jedince.

A kao bekap je idealan Lorenco Braun.

Kampaco, Braun, Panter, Avram je sasvim ok bekovska linija za početak sezone.

Tata tema promenila naziv? 😀😂

Link to comment
Share on other sites

Grobari:

- nema bato samo teren, nismo mi ko neki tamo sto ovako i onako zaobilazno preko stolova i ispod zita ne ne parket sve pokaze, sport je sport, old school, avangarda, zna se ko smo i sta smo, zasto se na terenu nisi pokazao, zasluzi pa igraj, pusti ti to, ne moramo ni da igramo ako nije posteno, kad dodje vreme igracemo, obraz pre svega...

 

Evroliga:

- ajde igrajte evo vam wc

 

Grobari:

spacer.png

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Puštam sad snimke sa utakmica EL. 8 godina je prošlo.

 

Koliko nisam bio svestan svega kad je Željko došao, tako nisam ni sad da ćemo stvarmo igrati EL. 

 

Ne mogu da dočekam prva pojačanja, raspored, prvu utakmicu.

 

Jebote!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uvrnuto said:

Puštam sad snimke sa utakmica EL. 8 godina je prošlo.

 

Koliko nisam bio svestan svega kad je Željko došao, tako nisam ni sad da ćemo stvarmo igrati EL. 

 

Ne mogu da dočekam prva pojačanja, raspored, prvu utakmicu.

 

Jebote!

To je duh, banuj ove plqcipicke bre

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Eh, prelazni rok, omiljeno doba godine svakog postenog zvezdasa, a vreme koje mi iz Duletove ere tradicionalno pratimo sa zebnjom.

 

Srecom, sada imamo cemu da se nadamo. Ono sto je jedino sigurno je da cemo dovoditi igrace na 1 i 3 i vrlo verovatno na 5.

 

plej, Yam

Panter, Aleksaa, Glas

krilo, Zagor, Uros

Zeko, Smajli, Tristan

centar, Balsa

 

Vecina bi se slozila da Jololo bude ta petica, sto se mene tice bio bih zadovoljan Leom na 1 (a dopao mi se i ovaj baja Andrews iz Burse). I recimo Musa na 3, pa da palimo masinu 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...