Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

24 minutes ago, uvrnuto said:

A verovatno ga neće zadržati za sledeću sezonu.

 

Istog sam mišljenja. Dečko je rodjeni revolveraš, za razliku od mučenog Trifuna koga ćemo gledati do penzije, i zbog koga će još 6 glasova otići ko zna gde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bih voleo da GG ostane, ali i dobije minute. Jos jedno leto da se prirpemi i mozda moze biti nesto od njega. Ima prangiju, ulaz, potencijal za dobar dribling u reketu, visinu, jos malko pa i snagu.*


Legit minutaza u ABA, 12ti igrac u EL, za pocetak. Naravno, govorim o univerzumu gde nas Trifa vise ne cascava svojim pokusajima.

 

 

*i dalje ne mogu da razumem kako neko ko je bio glavna napadacka snaga u nekim EC mecevima (kluminacija ni manje ni vise nego u Kubanu protiv Lokosa i onakvog Mekaluma) moze toliko instant da se sroza za samopouzdanjem, formom u minutazom. Da li je po sredi i potreba da se minutaza i forma isforsira kod onih koji moraju, ili neko zabusavanje....ne znam.


Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

rudyja sam baš gotivio u prajmu, on je svoja nečinjenja balansirao sa fantastičnom igrom, plus je gledao da emotivno povredi protivnika, ne fizički, bar da se sećam.

pnini je od onih likova koji bi s'pravom završili u zatvoru da se bave nekim drugačijim poslom.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

rudyja sam baš gotivio u prajmu, on je svoja nečinjenja balansirao sa fantastičnom igrom, plus je gledao da emotivno povredi protivnika, ne fizički, bar da se sećam.

pnini je od onih likova koji bi s'pravom završili u zatvoru da se bave nekim drugačijim poslom.

Tim gore. Djubre od igraca i jos gledas kako te redovno zasipa i ne mozes mu nista

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2022 at 6:53 PM, Alek The Great said:

Dobar predlog. Nesto slicno da ne kazem isto sam pisao za vreme finalne serije. Takodje sam i ranije na nasoj temi pisao da budu objavljeni na sajtu kluba ne mogu da nadjem taj upis sad.

On 6/7/2022 at 9:36 AM, 1945 said:

Resenja sigurno da postoje.

 

Strane sudije na derbijima i u plej ofu plus da su ozvuceni ko u Spaniji pa onda nema pretnji i slicnih stvari.

 

Samim tim da sude bolje sudije koje nisu lopovi ili oni koji vole da privlace paznju kapiram i da bi delimicno spustilo tenzije izmedju klubova, ratova saopstenja i ekspertiza.

 

Sto se tice gadjanja lepo se objavi da ce se sve snimati i da za ubaceni predmet gledalac ce dobiti kaznu od lupam 2000e plus zabranu nekoliko godina sportskim priredbama, kapiram da niko vise ne bi ubacivao.

 

Ukoliko ne moze da se resi taj problem igrati derbije bez publike ili eventualno sa umanjenim kapacitetom do polovine pionira nesto slicno kao kada je Partizan bio domacin i to je to.

 

Jedino steta sto nisu pokupili ideju oko stranih sudija i ozvucenja, kad se vec bore protiv huliganizma bilo bi dobri napraviti iskorak na svim poljima.

Link to comment
Share on other sites

Ma nema od toga nista... vidis da se mi tu ne pitamo, sta god je trebalo u areni da se odradi odradilo se nas samo gurnu (vrate) u pionir (sto samo po sebi i nije lose)

6 soma sezonskih necemo prodati, ostoja ce da izgrmi sa cenom a i generalno ne znam koliko je realno... zato i jeste arena za nas preveliki zalogaj

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gb92 said:

Jel bila neka vest pre par meseci da imamo neki dogovor sa Arenom? Koliko je realno da sve utakmice igramo tamo..? Ukoliko nije 100% ne sme se prodati preko 6k sezonskih...

100% moze da bude vasa. Ali onda Lukas mora da odpeva blok pesama na poluvremenu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...