Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Mislim da se na Trifu racuna kao na mladog domaceg. On ovo leto mora intenzivno da se fokusira na unapredjenje suta. Kao tesim se da mu se sut skurcao zato sto je ocigledno gruvao proslo leto (imali smo tako nesto i sa Tripkom jedne sezone), mada Trifa nikada i nije imao neke zglavne procente to begin with...

Takodje bice prosirena rotacija zbog povecanog broja utakmica tako da ni Radeta ne bih otpisivao

Link to comment
Share on other sites

Trifunovic da bi uopste bio opcija sledece sezone mora da uvezba sut, da popravi ulaz, da sredi glavu, da popravi selekciju suta... Mnogo je to. I plus sto decko nema sta da trazi na dvojci, jer ce protivnici da ga prolaze samo tako.
Jedina pozitivna stvar je sto moze da ponekad odigra finu odbranu i da kako-tako prenese loptu. Ja se nadam da ako ostane u timu da ce biti ta neka peta opcija, racunajuci 2/3 igrace. A ostace ako odu Zagor i Danga.
Krilo mora da se dovede pod obavezno i nadam se Thomas-u.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da pribam priblizno da pogodim roster Partizana za narednu sezonu mislim da necu promasiti puno a nije ni tesko izvesti ovaj zakljucak.

 

Dilejni/Gos/Ertel/Boldvin, Madar

Avramovic 1/2

Panter, Glas

Trifunovic 2/3

Naneli/Ponitka/Bejkon, Zagorac

Ledej, Smajlagic, Vukcevic

Lovernj/Martin, Lesor, Koprivica

 

Moguce i Sasha Stefanovic umesto Glasa ili Trifunovica.

 

Sve drugo osim ovoga bi me iznenadilo manje ili vise.

Link to comment
Share on other sites

Zasto bi klub *i dalje sabotirao sebe time da moraju da mu/nam igraju domaci mediokriteti po svaku cenu? Ako nemaju kvalitet, sve najbolje.
 
 
Nisu svi za uloge 12. ili 14. igrača.

EL će igrati 8 do 10 u rotaciji, a ABA će se igrati i sa 11.

Sad je dilema da li klince iz Dunava držati bez minutaže sa 2 utakmice nedeljno, bez 2 treninga i sa putovanjima, ili ih slati na pozajmice, a igrački kadar puniti sa igračima kao Zagorac ili Trifa.

A bitno je imati igrače koje su upoznati sa igranjem za klub veličine Partizana i koji bar 1 godinu pozanaju Žocov rad.

Zato mislim da će mnogi ostati i da će se izbegavati tumbanje gde nije moranje.

Nama svakako trebaju igrači na 2/3 i 3/4 tako da tipujem na ostanak dvojice od Glasa, Trife ili Zagorca.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...