Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

17 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Slazem se sa generalnom tezom....osim sto ti je ovaj primer bukvalno aleksa na kucanju.

 

Moze KLS da bude privatno vodjena do sutra, ne menja cinjenicu da je to 1 bezvezno takmicenje koje vode cisti i nespodobni amateri.

Slažem se da je ovaj plejof jedno bezvezno takmičenje, ali ne zato što je privatno što je teza koju sam komentarisao. Bezvezno je zato što je klubovima to takmičenje poslednje na listi prioriteta, a kalendar je već prepun. Ostatak lige je sasvim OK za nivo klubova, odigrali su regularnu ligu i trebalo je pobednika (Zlatibor beše?) proglasiti prvakom Srbije i gotovo.

 

To što KLS nije pod okriljem KSSa mu ne smanjuje značaj, ni ne treba da bude pod njihovim okriljem. To je manje-više sve što sam želeo da kažem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Lazni Bogdanovic: prespor za 3, preslab u skoku za 4 🙂

 

Nego, kad vec zelimo zelje, obe ruke dajem za ovog megacara:

 

spacer.png

 

 

Sad bez zajebancije, Kruno bi bio dobar fit na ovu ekipu. Šteta što nema šanse da dođe do toga, ne zbog uobičajenih stvari kod transfera tog tipa već zbog toga što je najavio povratak kući radi porodice i igrat će najvjerojatnije negdje u Zagrebu (ili u neposrednoj blizini) za svoj gušt, pare mu nisu bitne. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Nije problem, ne moramo njega da preplatimo, moze da igra za gušt.

 

Znam ja da ste vi klub iz Zagreba, ali u ovom slučaju bi morali i igrati utakmice tamo. :lol_2:

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uvrnuto said:

Ne znam da li je bilo:

 

Pošto ćemo sad da igramo EL, naravno da ga više niko ne pominje. 😄 Šteta zbog povrede onomad, dosta nas je imalo želju da vidimo šta može, bar na EK nivou. Srećno mu.

 

Meni je on bio dobar potencijal za klub pre dolaska Zeljka, nije mi bilo jasno sto nije dobio vise sansi... povreda ga omela ali trebao je opet da dobije priliku, mozda cak i u ovoj sezoni. Za EL je tanko. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Meni je on bio dobar potencijal za klub pre dolaska Zeljka, nije mi bilo jasno sto nije dobio vise sansi... povreda ga omela ali trebao je opet da dobije priliku, mozda cak i u ovoj sezoni. Za EL je tanko. 


Njegov parnjak mi je Glas, da tako kažem, pa pretpostavljam da su hteli njemu pre da pruže priliku. Mlađi je 5 godina.
I za Glasom će mi ostati žal što ga nismo više gledali u drugom delu sezone, delovalo je kao da ima nešto. A verovatno ga neće zadržati za sledeću sezonu.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...