Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nikud ovo ne vodi, nemojmo se lagati. Neka se raduje ko moze, zavidim...

Kako mislis nikud ne vodi? Imacemo mnogo bolju sansu u finalu Aba lige... I priliku da svezemo 2 sezone u EL.. Samim tim dolazice se lakse do mladih domacih igraca itd itd. Seti se koliko je Zeljko prosle god pricao kako mladi nece u KKP jer ne igra EL. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

Ma dajte ljudi, sad kad smo se dokopali EL necemo valjda dovoditi tamo neke Ilice, Petruseve, Lovernje...Sad kad smo medju najboljima treba tako i da se ponasamo. Ne vidim zasto bi dovodili prosecne domace igrace kad ionako necemo igrati domacicu. Ako vec hocemo domace onda nase zelje treba da budu Milutinov, Lucic i slicni. Neki ce reci da je nerealno, ali tako je.
A ovu sezonu moramo dobro iskoristiti jer ovaj rat nece trajati doveka. Ja od sledece sezone ocekujem povratak CSKA, a tesko da ce siriti ligu. Ne znam da li je plasman u top8 sledece sezone bitan nama sa WC kako bi eventualno produzili boravak u EL. Takodje, imamo sansu za to i preko Aba. A tim ce sigurno biti skuplji nego prethodne sezone, a mi kao klub atraktivniji za dolazak kvalitetnih igraca.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Pa da, prava boranija.

Navali na klajburne, milutinove, dzejmse...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nikud ovo ne vodi, nemojmo se lagati. Neka se raduje ko moze, zavidim...

Sad kad vratim film, Željko je na promociji rekao da je cilj Evroliga, u tom smislu ova sezona je u potpunosti ispunila očekivanja. [emoji16]

Znam da smo se sprdali ovdje kad je rekao “cilj je evroliga” da li je mislio na ulazak ili na osvajanje.

Nismo ništa osvojili ali imali smo, recimo, najpoštenije suđenje godinama unazad što je pobjeda sama po sebi.

Sad ovaj osnov koji imamo samo dižemo još na jedan novi nivo i ne osvrćemo se unazad.

Biram da tako mislim. [emoji41]
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Iako je Partizan dobio specijalnu pozivnicu da se vrati u Evroligu, talentovani Izraelac će sreću potražiti u Sjedinjenim Američkim Državama.

Mladi plejmejker će igrati Letnju ligu sa Boston Seltiksima koji polažu pravo na njega i pokušaće da se izbori za NBA ugovor

 

Jel moguce da vec sada ima ovu opciju na raspolaganju, ako smo dali za obestecenje proslog leta? A i ima jos 2 godine ugovora.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Just now, threepwood said:

Da li ste stvarno nazvali temu - It's coming home? Pa vama stvarno nismo potrebni mi cigani da vas malerisemo - sve sami odradite.

 

tjah, sta je najgore sto moze da se desi 😂

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Alex_Serbia said:

Iako je Partizan dobio specijalnu pozivnicu da se vrati u Evroligu, talentovani Izraelac će sreću potražiti u Sjedinjenim Američkim Državama.

Mladi plejmejker će igrati Letnju ligu sa Boston Seltiksima koji polažu pravo na njega i pokušaće da se izbori za NBA ugovor

 

Jel moguce da vec sada ima ovu opciju na raspolaganju, ako smo dali za obestecenje proslog leta? A i ima jos 2 godine ugovora.

it-crowd-gun.gif

Yam mi deluje kao bistar decko i neko ko nije egomanijak. S obzirom da se tek u Q4 ove sezone vaspostavio kao legit ABA igrac, cisto sumnjam u ovo...

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

Ne moze biti uspeh, uspeh je nesto sto se zaradi na terenu. Eventualno "ogroman poklon" sto se slazem da jeste.

 

Nesto ne verujem u bilo kakvu borbu za TOP 8, jer Obradovic i nema neka kvalitetna domaca imena na raspolaganju kao pojacanja (a ne vidim ni da moze dovesti iskusne strance iz EL). Postoje dva puta, davanje sansi mladjim igracima i nada da ce kontinuitet i njihov napredak da budu dovoljni ili novo nakrcavanje strancima individualcima (ono, jedno 6-7 komada u ekipi) i zestoki flop u takmicenju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, goldberg said:

Ne moze biti uspeh, uspeh je nesto sto se zaradi na terenu. Eventualno "ogroman poklon" sto se slazem da jeste.

 

Nesto ne verujem u bilo kakvu borbu za TOP 8, jer Obradovic i nema neka kvalitetna domaca imena na raspolaganju kao pojacanja (a ne vidim ni da moze dovesti iskusne strance iz EL). Postoje dva puta, davanje sansi mladjim igracima i nada da ce kontinuitet i njihov napredak da budu dovoljni ili novo nakrcavanje strancima individualcima (ono, jedno 6-7 komada u ekipi) i zestoki flop u takmicenju. 

Tako ste govorili i za plasman u EL, a vidi nas sad

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Crni said:

Prvo cestitke na EL.

Drugo, ne umete ni da slavite ko sto treba, sve nesto kiselo, stidljovo...ovo je ogroman uspeh, koga ili niste svesni, ili ste teski mrgudi.

 

Ja se sećam da kad je uletela KKCZ umesto Cibone u EL da sam bio besan par dana i u dilemi da li da idem na utakmice i dalje. Ali navijač ne pita kako se pobeđuje za nekoliko dana sve je prošlo i gleda se i danas EL. Partizan bi verovatno bio u problemu da nije uhvatio ovaj zadnji voz a sad ima vremena da uhvati dobar pravac i ponovo postane značajan klub i na evropskoj sceni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto bi neko imao nešto protiv stranih igrača.

 

Jedini kriterijumi bi trebalo da budu igrački, a ne ko je odakle.

 

Ja bih voleo da KKP i jače zagrize za strane igrače, pogotovo one između 18 i 23 godine. 

 

Ni jedan igrač u klubu ne sme da se oseti povlašćenim time što ima srpski pasoš.

 

Sreća pa u ABA i EL niko ne deli igrače prema državljanstvu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Po plasmanu u EL idu samo Virtus kao pobednik EC i Monako kao učesnik F-8 EL svi ostali dobijaju pozivnice ...

Mnogi su dobili višegodišnje licence koje nemaju veze sa plasmanom, rezultatima ... pa nisu gadljivi.

Sve se promenilo i to treba prihvatiti. Nacionalne i regionalne lige više nemaju prohodnost, vrednuju se neke druge stvari.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kankkunen said:

Po plasmanu u EL idu samo Virtus kao pobednik EC i Monako kao učesnik F-8 EL svi ostali dobijaju pozivnice ...

Mnogi su dobili višegodišnje licence koje nemaju veze sa plasmanom, rezultatima ... pa nisu gadljivi.

Sve se promenilo i to treba prihvatiti. Nacionalne i regionalne lige više nemaju prohodnost, vrednuju se neke druge stvari.

Kako KKCZ nije učesnik po plasmanu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...