Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

50 minutes ago, Marvin said:

Eh, prelazni rok, omiljeno doba godine svakog postenog zvezdasa, a vreme koje mi iz Duletove ere tradicionalno pratimo sa zebnjom.

 

Srecom, sada imamo cemu da se nadamo. Ono sto je jedino sigurno je da cemo dovoditi igrace na 1 i 3 i vrlo verovatno na 5.

 

plej, Yam

Panter, Aleksaa, Glas

krilo, Zagor, Uros

Zeko, Smajli, Tristan

centar, Balsa

 

Vecina bi se slozila da Jololo bude ta petica, sto se mene tice bio bih zadovoljan Leom na 1 (a dopao mi se i ovaj baja Andrews iz Burse). I recimo Musa na 3, pa da palimo masinu 🙂

 

Musa je u Realu, znaci Mario

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ranzo said:

Grobari:

- nema bato samo teren, nismo mi ko neki tamo sto ovako i onako zaobilazno preko stolova i ispod zita ne ne parket sve pokaze, sport je sport, old school, avangarda, zna se ko smo i sta smo, zasto se na terenu nisi pokazao, zasluzi pa igraj, pusti ti to, ne moramo ni da igramo ako nije posteno, kad dodje vreme igracemo, obraz pre svega...

 

Evroliga:

- ajde igrajte evo vam wc

 

Grobari:

spacer.png


A kao da bi iko drugi drugačije, mi navijači Zvezde ponajmanje.

 

Čestitke za povratak u EL i puno sreće! Nadam se da će to pomoći i da se smire tenzije malo
 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Žofri je imao neslavnu epizodu u Feneru, uopšte se nije skontao sa Željkom, tako da od te priče nema ništa. A ima i ugovor.

 

Ako već gledamo bivše igrače, Vilijams-Gos je imao užasnu sezonu, možda Real ne bi imao ništa protiv da ga se reši godinu dana ranije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cooper said:

Koliko je dobar posao urađen prošlog leta najbolje pokazuju ove projekcije tima sa 10ak igrača iz tek završene sezone.

 

 

Vanserijski posao, stvarno je bio dobar posao pronalazenje igraca ispod radara 2 f4 pojacanja, 2 nba pojacanja, 2. strelac ACB spanske lige, najbolji centar Evrokupa, mvp izraelskog prvenstva, drugi strelac kineske lige i top prospekt iz Real Madrida. (i to sve za Evrokup)

 

Jedino vam se Koprivica moze priznati kao dobar posao i Glas donekle ali on je bas malo igrao a u Evroligi ga ocekujem i van 12. Ostali su pod ugovorima i zato ostaju a ne jer bio dobar ili los posao, zasto bi se iko odricao Pantera i Ledeja i top mladih talenata i ne bi im ponudio vece ugovore da moze, pa bilo koji tim iz Evrokupa ili od ovih iz Evrolige sa manjim budzetima bi to uradili.

 

A usudicu se da kazem i da je odradjen los posao jer niije osvojena Aba, niti kup Koraca, pritom rani zavrsetak Evrokupa. 

 

Nije mi cilj da mracim i nabijam nekom nesto na nos, samo pisem cinjenice zasto nije bio odradjen dobar posao i odgovaram na napisano.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zorex said:

Žofri je imao neslavnu epizodu u Feneru, uopšte se nije skontao sa Željkom, tako da od te priče nema ništa. A ima i ugovor.

 

Ako već gledamo bivše igrače, Vilijams-Gos je imao užasnu sezonu, možda Real ne bi imao ništa protiv da ga se reši godinu dana ranije.

 

Goss bio ovom timu dao potpuno novu dimenziju, dizem obe ruke za. Cak mozda i nije nerealno, posto tesko da ce ga Real zadrzati.

 

Sto se Zoa tice, ima ugovor ali neku +1 varijantu, plus se prakticno sam nudio vise puta. Ne bih imao nista protiv ni da Lesor ostane, mada ne znam koje su mu ambicije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, uvrnuto said:

Puštam sad snimke sa utakmica EL. 8 godina je prošlo.

 

Koliko nisam bio svestan svega kad je Željko došao, tako nisam ni sad da ćemo stvarmo igrati EL. 

 

Ne mogu da dočekam prva pojačanja, raspored, prvu utakmicu.

 

Jebote!

Kao što napisah na Zvezdinoj temi potpuno razumem i logično je da ste vi zeljniji EL, čak mislim da je ta želja kod nekih Zvezdinih navijača podstaknuta motiv da Partizan na igra EL, a nadam se da će na neki način oba kluba istovremeno učestvovati neki duži niz godina u ovom takmičenju.
Prva sezona će vam bez obzira na rezultat(e) svakako biti interesantna i uzbudljiva, za dalje u ovom novom formatu postoji opasnost da se izgubi taj žar. Ali otom potom, da sastavimo timove pa da odigramo konačno te derbije u okviru EL :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

  

2 minutes ago, Cooper said:

Glasom Nenada Kostića...

 

"Ugovor nije istekao, ugovor nije istekao..."

 

Jeste Zagorcu, Dangi, Muru, Kurucu...

 

Pa to. Molim vas za malo kulture kad kucate ovdje, ako baš morate igrača sa slovom Z da spominjete učinite to u spojleru ili sa nekim uvodom.

 

Tahikardiju sam iskontrolisao, sad treba i aritmiju da navučem.

 

Just now, Klipan said:

ja bih rado jednog Ponitku na trojci

 

Previše je to geografski blizu Letonije.

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

NWG, Jam, Aleksaaa je sasvim ok da pokrivaju poziciju 1, tako da odobravam.

 

Ne znam cemu da se nadam za Balsu i narocito Tristaća. Oni naredne sezone MORAJU da imaju legit minutazu (Kopriva je to da kazemo, imao i ove), a opet igramo EL i nemamo luksuz da je potrosimo samo na razigravanje mladih jer se tako ne ostaje tu.

 

Ne znam ni gde nam je najbolje da koristimo Tristana, moze u teoriji sve od 3-5 zbog visine i suta, a opet je spor za 3, previsok za 4, preslab za 5. Ponavljam, on mora dobiti legit 15-20 mpg ove sezone, ne samo u ABA.

 

Kopriva se uospte nije koristio u finalu protiv zvezde evroligasa, a to je nesto sto ne moze da prodje sledece sezone, ako mislimo nesto sa njim.

 

Jedino ako cemo da kalimo Balsu, Jama, Tristana, pa cak i Glasa kroz EL i da stavimo zeton na crno (da 100% znamo da ce sampion ABA i dogodine biti u EL one tamo sezone), onda je mozda dilema oko njihovih uloga u EL manja. Pa da se tako kladimo na nas...kroz ABA ligu 2023.

 

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...