Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

9 minutes ago, realno *w said:

 

Prošle godine prodali 4-5000 po izuzetno visokim cenama za Evokup, a sada neće za EL? I po prošlogodišnjim cenama je to ozbiljan deo budžeta.

 

U taj broj ulaze i sezonske koje se dele sponzorima,a rekao bih da taj broj nije mali.

U svakom slučaju prodacete vise nego mi jer je ovo prva el posle vise godina,ali ne treba  zanemariti ni cenu koja je vecini nepristupačna.

Link to comment
Share on other sites

I ciklus (plasman u EL)

 

1. sezona -> ABA/EC plejof, 

2. sezona -> ABA/EC finale,

3. sezona -> izboriti EL, 

 

* Cilj ciklusa ostvaren u 1. sezoni 

 

II ciklus (osvajanje EL)

 

1. sezona -> Top12,

2. sezona -> Top8,

3. sezona -> titula EL.

 

 

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Real, Barsa, Virtus, Efes, Fener, Milano, Makabi, Monako, Bajern su vec sada duplo jaci od nas, ma kako mi zavrsili prelazni rok. Dakle 9 timova u startu.

 

Oli ce svakako biti nesto jaci, u najmanju ruku po njih.

 

Zalgiris nikada ne moze biti slabiji kad tamo uvek igra prakticno cela litvanska rep'stacija. 

 

Ne znam da li ovim posredno pravis poljanu da budemo proglaseni nesupehom ako nismo u top 8 i stvoris materijala za Tatu, ali stvari ne stoje tako kao sto si ti izneo.

 

 

Gde nadje Monako i Bajern

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, necke said:

Gde nadje Monako i Bajern

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2022&mm=07&dd=14&nav_id=2184879

 

Monako je produžio ugovore sa Donta Holom, Alfa Dijaloom, Donatasom Montejunasom i trenerom Sašom Obradovićem.

Kako prenose mediji širom Evrope, očekuje se da uskoro budu ozvaničena i nova pojačanja. U pitanju su Eli Okobo, Džordan Lojd, Džon Braun i Džeron Blosomgejm.

 

Stvarno, Monako...sta ja pricam 🤦‍♂️

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2022&mm=07&dd=14&nav_id=2184879

 

Monako je produžio ugovore sa Donta Holom, Alfa Dijaloom, Donatasom Montejunasom i trenerom Sašom Obradovićem.

Kako prenose mediji širom Evrope, očekuje se da uskoro budu ozvaničena i nova pojačanja. U pitanju su Eli Okobo, Džordan Lojd, Džon Braun i Džeron Blosomgejm.

 

Stvarno, Monako...sta ja pricam 🤦‍♂️

Ne znam dal si cuo, doveli ste Exuma i Nunnallya, a imate u timu i Pantera i Ledeja, a i Zoc vam je trener. Kazu bice jos pojacanja. 

 

Izvini ako sam ti spoilovao. 😀

Link to comment
Share on other sites

Bice ovo da grmi ekipa pogotovo za da kazem nase/regionalne uslove ALI na papiru... a za teren videcemo

 

Ne znam brate sta planiraju sto se tice cene sezonskih/karata ali mene ne moze nista iznenaditi... siguran sam da nece biti ispod 20 soma a ne bi se iznenadio da bude ni 25 ili 28... vrv ce cena za gornji prsten biti crvena ne verujem manje, jbg to je nova politika kluba 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

Najbolje bi bilo da su dva košarkaška kluba razlog što se žene poradjaju u štalama.

Na kraju dana i jeste.

Da postoji 1% od zainteresovanosti za ova 2 kancera, od strane citave javnosti, at least bi se bazicno izvrsio pritisak da se zene poradjaju u dostojanstvenim uslovima.
Da se o tome svaki dan prica i obraca paznja kao na ova 2 entiteta koja sluze za visegeneracijsku patolosku patkometriju citave javnosti i ovog drustva, ciji pripadnici (ogromna kriticna masa) preko ova 2 kluba pokusavaju da nadju nacin da ubede sebe da im je zbog toga kvalitet zivota veci.

Ali, avaj, nastavice se ovaj rolerkoster besmisla i kupovanja socijalnog mira, manipulacije same paznje mnogih. Malo jedni dobijaju nagradne voznje, pa malo drugi. Pa malo jedni pisaju i povracaju sa visine rolerkostera po drugima, dok ovi drugi gledaju sa strane...i cekaju svoj red...
Oko jebenog loptanja.
Svaki dan paznja... oko loptanja.
Svaki dan to rade odrasli ljudi.

Samo koristite eufimizam u tom silnom odbijanju da se suocite sa stvarnoscu. Pa onda ce daleko i da izgleda stvarnost u kojem zene ne idu u stalu da se porode.

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

znači da je cena 2 karte (1 za EL i 1 za ABA) oko 11 evra.

 

Pa malo li je? :classic_biggrin:

 

Šalim se, naravno, ali nemoguće je da dođem na svih 30... daj Bože na 20 da uspem.

Pri tom, meni i mojima treba 3 sezonske... horor...

Link to comment
Share on other sites

https://mozzartsport.com/kosarka/vesti/kevin-panter-prosle-sezone-nismo-osvojili-nista-a-to-nam-nije-bio-cilj-sada-zelim-plej-of-i-f4-evrolige/425177

Quote

Kevin Panter koji deo odmora između dve sezone provodi u Las Vegasu, gde se tradicionalno održava Letnja liga, uz razgovoru za grčku mrežu Nova sports pričao je o prethodnoj sezoni, ali i planovima za blisku budućnost. Dotakao se i saradnje sa Željkom Obradovićem.

 

"Prošle godine nismo osvojili ništa. Očigledno, to nam nije bio cilj. Ipak, naš krajnji cilj je bio da se plasiramo u Evroligu, što smo i ostvarili. Imamo sada šansu da u Evroligi ostavimo dobar utisak. Mnogo sezona nismo se takmičili u Evroligi, čini mi se devet… Ne znam tačno… Ali bilo je previše. Dugo… Lično bih voleo da budem konkurentan i da to uradim na pravi način i da pokušam da osvojim nešto veliko…", rekao je Panter

 

Mnogo se pričalo da će tokom leta promeniti tim, odnosno da će da ode u NBA...

"Iskreno, najverovatnije je da ću se vratiti u Partizan, NBA je uvek moj cilj broj 1, ali srećan sam što sam u Partizanu. Vratiću se i volim izazove sa kojima ćemo se suočiti ove godine."

 

Preneo je sjajni šuter kakav je osećaj igranja u timu najtrofejnijeg ervopskog trenera Željka Obradović.

"Opijajuće je igrati za ovog trenera. Volim da igram za njega. Veliki čovek. Sviđa mi se način na koji trenira. Volim ga i ne bih ga menjao ni za šta. Srećan sam što igram za njega."

 

Partizan će u Evroligi igrati i protiv jednog od njegovih bivših timova - Olimpijakosa - koji je nedavno bio učesnik fajnal fora.

"Bili su veoma dobar tim prošle godine, gledao sam Evroligu. Očigledno su izgubili Dorsija, ali su zadržali okosnicu. Imaju dobre timske igrače. Sigurno će biti među favoritima za plej-of i fajnal-for. Poseduju mnogo iskustva i biće veoma težak protivnik."

 

Izneo je Panter i lične ciljeve u narednoj sezoni:

"Želeo bih da igram plej-of, dođem do fajnal fora i nastavim da budem među najboljim igračima Evrolige."

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Prošle godine nismo osvojili ništa. Očigledno, to nam nije bio cilj. Ipak, naš krajnji cilj je bio da se plasiramo u Evroligu, što smo i ostvarili.

 

Pod uslovom da su mu reci prenete verno...mnogo glup odgovor. 

 

Prvo ne znam kako mu nije bio cilj trofej, jos ocigledno, a drugo jel kapira da bi u ovoj situaciji klub usao EL pa sve i da su igrali Kuper Kendrik i Vini prvu petorku i da je njegov doprinos tome ravan nuli. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Pod uslovom da su mu reci prenete verno...mnogo glup odgovor. 

 

Prvo ne znam kako mu nije bio cilj trofej, jos ocigledno, a drugo jel kapira da bi u ovoj situaciji klub usao EL pa sve i da su igrali Kuper Kendrik i Vini prvu petorku i da je njegov doprinos tome ravan nuli. 

 

To vala nikako ne može da bude kontekst kao što si ti shvatio. Nije rekao da im nije bio cilj trofej, nego da im očigledno nije bio cilj da ne osvoje ništa. 

Edited by fillam
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

Da se o tome svaki dan prica i obraca paznja kao na ova 2 entiteta

Naravno da ovo nije smetnja da se svaki dan priča o štalama, tj. porodilištima, niti bi se više pričalo da nema ova dva kluba, koliko god da se pogrešne stvari dešavaju oko njih. To je fakat. Plus, neuporedivo više ljudi prati rijalitije i još trista čuda kojima se skreće pažnja i kupuje socijalni mir. 

 

Svi znamo šta je sve loše u našem sportu i društvu, tako da batali tu temu na ovom topiku, pliz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Beonegro said:

Plasirali smo se u EL zato što su Rusi napali Ukrajinu, nadam se da nećemo osvojiti EL zato što će u Španiji da se zarati u Kataloniji i Baskiji 😰

 

Bolje i to nego da se desi da osvojimo EL u sastavu CSKA, Zenit, Zvezda, Uniks, Lokomotiva, Nižnji, Tsmoki...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...