Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Klupa popunjena, sad jos prvu petorku da dovedemo.

 

Salu na stranu, ali KKP i KKCZ ovih dana podsecaju na Oly i PAO iz najboljih dana rasipnistva…nadrealno je sve ovo. A pola Srbije i dalje radi za manje od 50 hiljada…

  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Magia said:

Zasto Lessort na 5, dovedi neko drvo sto samo odbranu igra.

 

Na ovako nabudzen tim opet ce nam hvaliti plejmejkinga a i odbrane.

 

Tržište centara je haos, jako malo igrača, ogromna potražnja. A onda posebna kategorija centri sa dobrom odbranom, najtraženiji profil.

Da dovedemo neko provereno rešenje, nisam siguran da smo imali priliku. Sa druge, da dovedemo nekog iz SADa, koji prvi put igra u Evropi, baš zaebano na ove ionako nestabilne visoke.

 

Sa druge strane, Lesor je napredovao kako je sezona odmicala, na obe strane terena. Naročito je bitno što se videlo da je u stanju da sprovede u delo nekde Žocove zamisli, u smislu načina napadanja razičitih igrala protiv kojih je igrao.

 

Da je Lesor/Balša tanko za EL, jeste, misim da ćemo tu biti srećni samo kada ne budemo u velikom minusu u odnosu na protivnika, ali takođe mislim da će to više zavisiti od Balše i njegove sposobnosti da izgura solidnih 15ak min na terenu. 

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Što se pleja tiče, par misli:

 

  • Cele prošle sezone sam ponavljao - ne igra se košarka bez plejmejkera. Iskreno sam se nadao nekom Gosu, ali jasno je da od toga nema ništa. Brine me to, ali jbg. Žoc očigledno ima zamisao sa nekom skoro pa princeton košarkom, podeljenom organizacijom na više igrača itd. Petice nam se ne uklapaju u tu priču, ali ok. 
  • Imali smo nešto slično prošle godine, nikako nije izgledalo, ali opet sada je tu Egzum umesto Mura, te Nanli umesto Zagora. 
  • Sledeće, očigledno je da Žoc želi sigurne minute i za Avrama i Madara i da im veruje. Madar se mučio i u ABA ligi, a kamo li EL, al ajde, videćemo.
    • Na kraju Egzum, koji jeste igrao keca u mlađim kategorijama i u NBA, ali prošle godine ništa slično. Ko zna, možda je ta želja za tom pozicijom i uticala na to da ga dovedemo. To mi je posebna misterija, ali eto, videćemo i to. 
Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stiletto said:

Mega mu je garantovana, ali kao što kažeš lako može u neki ABA klub tipa Budućnosti ili Igokee.

 

4 hours ago, kendrick said:

Uopste se ne bih iznenadio da ga ubrzo Buducnost ozvanici.

 

Možda tipa Fuelanbrada, da nastavi sa partizanštinom? 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Elem, pričam sa jednim drugom i on iz zajebancije iznosi teoriju da će Egzum biti prvi plej i bekap krilo. Da će se u EL "spuštati" na krilo kada recimo uđe Avram ili Madar, a Nanli izadje.

Koliko smo koncepcijski nenormalna ekipa, ne bi me čudilo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...