Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ajd sad, koliko je vas gledalo Dantea u ulozi pleja u evropskoj kosarci?! Ajmo prvo da vidimo momka na delu pa onda da mu "sudimo". U ovom intervjuu se vidi da mu je samopozdanje na maksimumu, veruje u sebe, a izgleda i nas kouc. Sto se Avrama tice, dobro je on to radio na kraju sezone, mozda i najveci individualni upgrade u odnosu na prvi deo sezone (Balsa nije umeo loptu da uhvati pa ga ne racunam).

Link to comment
Share on other sites

Je l' ovaj dolazi umjesto Kuruca?

 

Prosle sezone su u petorci cesto zajedno bili Danguba-Zagorac-Kuruc (+Trifunovic). Obradovic voli roster sa dosta versatilnih krila/igraca koji mogu da pokrivaju od 2-4, s toga me uopste ne cudi ovo gomilanje kvalitetnih igraca na tim pozicijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cooper said:

Igrao je i u  Feneru često u postavi sa Nuna Lijem, Kalinom i Datomeom.

 

Cak u nekim small-ball varijantama su mu Kalina i Datome igrali na 4 i 5, i tom petorkom prelamali utakmicu.

 

Za sad pojacanja sva imaju smisla. Jedva cekam da vidim kako ce to izgledati u EL, i koliko brzo ce se tim uigrati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Princeton said:

 

Cak u nekim small-ball varijantama su mu Kalina i Datome igrali na 4 i 5, i tom petorkom prelamali utakmicu.

 

Za sad pojacanja sva imaju smisla. Jedva cekam da vidim kako ce to izgledati u EL, i koliko brzo ce se tim uigrati.

 

Čini se da se Želimir fino opekao prošle sezone, pa sad i u jogurt duva. Lično, meni je Papapetru sve što očekujem od jednog evropskog krila, možda i najbolje pojačanje do sad. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

Gledao baš klipove Nuna lija iz Fenera i jedna petorka beše Slukas, Nuna Li, Kalina, Veseli, Judo, a posle Dikson, Slukas, Nuna Li, Kalina, Datome.

 

Pa da, to je to, milina je bilo gledati taj Fener. Cim krenu neke nedoumice oko Obradovica, treba pogledati te utakmice iz peak-a ciklusa i naoruzati se strpljenjem, jer znate da ce doci dio sezone kada cete igrati takav basket.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Evo ne znam stvarno..

 

Svestan sam stvari koje su ljudi pisali ranije koliko su se kosarka i el promenile, a i ja u poslednjih nekoliko godina generalno dosta slabije pratim sport.

 

Ali nekako ne mogu uopste ovo da povezem sa onim Partizanom koji znam. Paradoksalno ona prica sa Trinkijerijem je bila blize onoj Partizanstini koju mi grobosi pamtimo, nego ovaj sad momenat sa jednom od najvecih legendi kluba.

 

Planiram da pratim svakako, uzeleo sam se kosarke (mada sam hteo i prosle sezone ali me je kriminalna igra obeshrabrivala dosta tako da sam na kraju bio samo na par utakmica i koliko toliko pratio ec preko tv-a) 

 

Ali mi sve ovo i dalje deluje nekako neprirodno. Nema smisla stvarno da mozemo da se takmicimo sa najbogatijim evropskim klubovima, mada ako stvarno PAO duguje toliko plata mozda generalno situacija na trzistu nije sjajna.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Princeton said:

 

Pa da, to je to, milina je bilo gledati taj Fener. Cim krenu neke nedoumice oko Obradovica, treba pogledati te utakmice iz peak-a ciklusa i naoruzati se strpljenjem, jer znate da ce doci dio sezone kada cete igrati takav basket.

 

Uf pa sada... prosle godine nije dosao taj deo sezone bez obzira sto je kouc Obraefekat bio tu, a ove ce svakako doci jer da se ne zezamo sam krem kosarke se sjatio u BG. Nevezano za cz-prt pricu, pogledaj ti igrace koji su u piku karijere igrali u Feneru, svaka cast treba i to uklopiti treba svaciji ego sputati ali da se slozimo da je mnogo to lakse uraditi sa Judom, Kalinom, Diksonom i Datomeom nego sa nekim no name igracima koje ti treba da napravis na igrace. 

 

Da me ne zaskoce dezurne tetkice... kao i vecina ljudi iz 'moje' ekipe na forumu drago mi je sto ce BG imati dva prejaka evroligasa ali kao i svi iz te 'ekipe' znam i kako se do toga doslo i kako ce se zavrsiti... Vi Papapetru a Cova odgovara sa Durentom u pizdu materinu, onda vi dovedete Larkina za pleja a onda Covic odgovori sa Majk Dzejmsom... a oni sede i trose svoje milione i Covic i Obradovic a bogami i posumljeni limar iz Prislonice niko nece otici siromasniji iz klubova. 

Link to comment
Share on other sites

Upada u oci da su vam skoro sva pojacanja ispodprosecni dodavaci. Exum je dobar dodavac za poziciju 3, ali kao plej malo manje (inace je rekao da ocekuje da igra vise na kecu). Nunnaly pre svega dobar skorer, a Papapetru je poprilican ball hog. 

 

Ako ne dodje jedan pass first plej mislim da cete opet igrati dosta staticnu i iso kosarku. 

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Del Piero said:

Upada u oci da su vam skoro sva pojacanja ispodprosecni dodavaci. Exum je dobar dodavac za poziciju 3, ali kao plej malo manje (inace je rekao da ocekuje da igra vise na kecu). Nunnaly pre svega dobar skorer, a Papapetru je poprilican ball hog. 

 

Ako ne dodje jedan pass first plej mislim da cete opet igrati dosta staticnu i iso kosarku. 

Exum probija prvu liniju, baca spolja i onda biraj. Karikiram, ali ako se ekipa skapira sa Zeljkovim idejama i ako se bude igrao ekstra pas, tu je bukvalno svako vrhunski egzekutor.

Nadam se da

1 ne dolazi plej (Partizane Yam Madar)

2 dolazi centar kao zamena za Lesora

 

Za Trifu sam se pomirio, ali bila bi grehota ne razigravati Yama, Smajlija, Tristana i Balsu

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...