Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

6 minutes ago, realno *w said:

Elem, pričam sa jednim drugom i on iz zajebancije iznosi teoriju da će Egzum biti prvi plej i bekap krilo. Da će se u EL "spuštati" na krilo kada recimo uđe Avram ili Madar, a Nanli izadje.

Koliko smo koncepcijski nenormalna ekipa, ne bi me čudilo.

 

Koliko god ludo, to zvuči i realno w.

 

9 minutes ago, fillam said:

Ok, znaci sezonska na rate 😅

 

Jeste da ni prošle godine nisu bile ranije, ali nije ni čudo što se čeka...

Cenim da će 22k biti tribine, koje su prošle godine bile 15k.

Da ima garancija da će se sve tekme igrati u Areni i da opet neće biti sranja sa koronom mislim da bi bile dosta jeftinije i da bi se više pustilo, a takođe i prodalo.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uvrnuto said:

 

Cenim 22k biti tribine, koje su prošle godine bile 15k.

Da ima garancija da će se sve tekme igrati u Areni i da opet neće biti sranja sa koronom, cenim da bi bile dosta jeftinije i da bi se više pustilo, a takođe i prodalo.

 

Ma milion 😄

 

Ne znam, preskupo je bilo i prošle godine. Ako mozga imaju, ostaviće otprilike iste cene.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

 

Ma milion 😄

 

Ne znam, preskupo je bilo i prošle godine. Ako mozga imaju, ostaviće otprilike iste cene.

 

😄

 

Jeste, ali gledam u odnosu na cene Zvezdinih sezonskih od prošle sezone. A čini mi se da su iste ko ove. Samo što mi igramo jače takmičenje sad, a imali smo skuplje sezonske.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Mnogi prizivaju Gossa ali tu ima jedno ali.

Jeste play bi nam legao ko dupe na nosu, zaista nam treba. Nego gledao sam ga u Realu i bio mi je senka onog iz naših dana. Pitanje je koliko bi on pomogao čini mi se da on vozi dobro kad ima ključeve. Tu mislim i na poene ne smo loptu u rukama. 

Mozda grešim ali nekaj mi tu smrdi, ne. 

Ne znam kako Željko zamišlja to znam da smo onih nekoliko dobrih tekmi prošle sezone odigrali kad je Madar odnosno play odigrao dobro. Dobro sad ima više skilla i dzebane u ekipi pa će fokus odbrana biti rasporedjen, što ostavlja više prostora za mladjahnog Madara i priucenog Aleksu. 

Bumo videli

Link to comment
Share on other sites

Dante je 2/3, tako bi se trebao i koristiti. Ne vjerujem da će provesti i jednu sekundu na PG.

 

On je zamjena za Zagorca, Nanulimu zamjena za Dangubu. Za Mura je stigao Anđušić (zaboravih skroz).

Edited by Princeton
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ne sam Safete said:

Željko i on nisu kliknuli, bio je pogubljen naročito na početku druženja


Što mi to nešto poznato od prošle sezone. 😄

No, taman kad sam mislio da nema ništa od onih tokena i zajebancija, evo ga:

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/partizan-se-sprema-za-svet-kriptovaluta-od-sutra-u-prodaji-navijacki-tokeni-i-nft/425165

 

Quote

Jedan token imaće cenu jedan evro, a navijači će se, na osnovu broja kupljenih tokena sa oznakom $PTZT svrstavati u nekoliko kategorija: srebrni, zlatni, platinasti… Na osnovu toga u kojoj su kategoriji ostvarivaće pravo na različite benefite: prednost prilikom kupovine ulaznice, mogućnost da njihov omiljeni igrač snimi kratku personalizovanu video-poruku povodom rođendana ili nekog drugog važnog datuma, susret sa omiljenim igračem, potpisan dres prvog tima, i slično.


Pre-order: https://app.blocksport.io/fan-token/PTZT

Ko sme? 😄

edit: pre-order je u stvari samo prijava da ti jave kad krene prodaja...

Edited by uvrnuto
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nunnally - šta reći, još jedno vrhunsko pojačanje. Verovatno najbolji i najkonstantniji igrač Makabija prošle sezone. Nije sad neki frapantan atleta ali je jako školovan i pouzdan igrač, može da igra i skorersku ulogu, ali može i da rilja u pozadini. Još se zna sa Želimirom iz Fenera. 

 

Ja ne vidim mnogo timova koji su na papiru jači od vas i u EL, možda 5-6 jačih, sa ostalim svima ste tu negde, a u odnosu na Albu, Asvel, Žalgiris, Baskoniju, KKCZ i značajno jači. Videćemo kako će to da izgleda na parketu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...