Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

56 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja ne vidim mnogo timova koji su na papiru jači od vas i u EL, možda 5-6 jačih, sa ostalim svima ste tu negde, a u odnosu na Albu, Asvel, Žalgiris, Baskoniju, KKCZ i značajno jači. Videćemo kako će to da izgleda na parketu.

 

Real, Barsa, Virtus, Efes, Fener, Milano, Makabi, Monako, Bajern su vec sada duplo jaci od nas, ma kako mi zavrsili prelazni rok. Dakle 9 timova u startu.

 

Oli ce svakako biti nesto jaci, u najmanju ruku po njih.

 

Zalgiris nikada ne moze biti slabiji kad tamo uvek igra prakticno cela litvanska rep'stacija. 

 

Ne znam da li ovim posredno pravis poljanu da budemo proglaseni nesupehom ako nismo u top 8 i stvoris materijala za Tatu, ali stvari ne stoje tako kao sto si ti izneo.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ja ne vidim mnogo timova koji su na papiru jači od vas i u EL, možda 5-6 jačih, sa ostalim svima ste tu negde, a u odnosu na Albu, Asvel, Žalgiris, Baskoniju, KKCZ i značajno jači. Videćemo kako će to da izgleda na parketu.

 

14. jula ceniti snage timova nije baš zgodno. to je valjda 3 meseca do početka takmičenja.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ne znam da li ovim posredno pravis poljanu da budemo proglaseni nesupehom ako nismo u top 8 i stvoris materijala za Tatu, ali stvari ne stoje tako kao sto si ti izneo.

 

Pa da, jer od njegovog upisa zavisi kriterijum za to koliko je uspesna sezona. Pa evo i ove sezone niste uradili nista pa igrate Evroligu, sve je u zivotu relativno.

 

Salu na stranu, ja mislim da smo i mi i vi autsajderi za plej of Evrolige, jer cak i ako imamo do sad nevidjene budzete u Srbiji, to je za uslove evrope neki meh novac... imamo sanse, ali favoriti svakako ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Klipan said:

 

 

Salu na stranu, ali KKP i KKCZ ovih dana podsecaju na Oly i PAO iz najboljih dana rasipnistva…nadrealno je sve ovo. A pola Srbije i dalje radi za manje od 50 hiljada…

Sve dok se ne zabrane ta 2 govneta na 20,30 godina nece nam biti bolje.
A ko se istinski lozi kao odrasla osoba na jedno od ta 2 govneta, nema pravo ni da zeli da mu bude bolje. Dok oni drugi koji zele da toj osobi bude manje bolje, imaju svo pravo ovog sveta.

Tuga. Nabijem ih na kurac.
Zene se poradjaju u uslovima koje su gore nego u stalama.

Edited by BattleBender
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Very nice

 

AlbaA

Baskonia A

Armani H

Virtus H

Zalgirs H

 

 

 

 

 

 

12 minutes ago, Gb92 said:

Mi domacini 8. decembra vs komsije.  Oni 27. januara. 

 

Izasao raspored.

Odlično.

Biće prazna hala na Svetoga Savu....

  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uvrnuto said:


Beograd - Hamburg wizz, 2 sata vozom sa aerodroma do Berlina. Još petak, pa ceo vikend sledi. Done deal.


Uzeto.

Ima i dobra španska turneja 22. novembar Barsa, 24. Real, tj. Madrid. Samo da nas ne posere korona opet...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uvrnuto said:


Uzeto.

Ima i dobra španska turneja 22. novembar Barsa, 24. Real, tj. Madrid. Samo da nas ne posere korona opet...

 

24. novembar Real - Partizan košarka i Srbija - Brazil fudbal. Uffff... kakav dan.

  • Like 2
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Ne sam Safete said:

Bukvalno jedna od zadnjih stvari na listi prioriteta sipanje u KK-ove


Nisam siguran kako razumem ovo, ali bih možda rekao da nije jedna od zadnjih stvari na listi prioriteta što se tiče značaja za njihovu političku moć, odnosno da time kupuju građane. Mada i to mi je malo hm... da će neko reći da je Vučić ok jer je dao pare za KKP ili CZ.
Ali jeste jedna od zadnjih (manjih) stvari što se tiče novca koji je proćerdan umesto potrošen na bitnije stvari.

U svakom slučaju, ne bih da vas prekidam, @Beonegro i @Ne sam Safete, ali bi možda bilo bolje da se ovo nastavi na nekoj drugoj temi, ako želite da nastavljate. Npr. na vox dei, ili eventualno tati kao nekoj svaštari na košarci...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Real, Barsa, Virtus, Efes, Fener, Milano, Makabi, Monako, Bajern su vec sada duplo jaci od nas, ma kako mi zavrsili prelazni rok. Dakle 9 timova u startu.

 

Oli ce svakako biti nesto jaci, u najmanju ruku po njih.

 

Zalgiris nikada ne moze biti slabiji kad tamo uvek igra prakticno cela litvanska rep'stacija. 

 

Ne znam da li ovim posredno pravis poljanu da budemo proglaseni nesupehom ako nismo u top 8 i stvoris materijala za Tatu, ali stvari ne stoje tako kao sto si ti izneo.

 

 

 

Bajern sigurno nije jači na papiru, na svakoj poziciji ste jači od njih osim na 3 a i tu Luča nije neka veća klasa od Nunnallya. Milanu ste uzeli dva startera iz F4 sezone, ni oni nisu neki bauk. Svakako ne bi bilo neko iznenađenje da ekipa koja ima petorku kakvu vi imate ode u PO. Tu je i skromni PAO. Oly možda po imenima nije nešto spec ali njima bih uvek dao poverenje pre ovih skorojevića. Žalgiris nema dovoljan kvalitet, sigurno će igrati dobru košarku ali timski se može doći do jednog nivoa, talenat ipak presuđuje na kraju. Hoću da kažem da nije neuspeh ne biti u 8, ali svakako ni neki veliki uspeh ako je Žoc takav maher, imate baš ozbiljan kvalitet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

Sve dok se ne zabrane ta 2 govneta na 20,30 godina nece nam biti bolje.
A ko se istinski lozi kao odrasla osoba na jedno od ta 2 govneta, nema pravo ni da zeli da mu...

I prosveta nam je u q - zatvorimo skole na 20, 30 dina

A tek pravosudje...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ne sam Safete said:

Treba da elaboriram koliko ima važnijih/sistemskih stvari da se sredi prije nego što košarkaški klubovi dodju na red?

Sorry, ali ne pada mi na pamet .

Ne, nismo se razumjeli, ali isto mislimo.

Baš zbog toga koliko važnijij stvari ima mi je neprihvatljivo da se sipa u košarkaške klubove.

I obratno, to što se sipa u košarkaške klubove a ne u bitnije stvari je pokazatelj bestidnosti ove vlasti. I naroda koji za nju glasa, nažalost.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, propolis said:

@cenesezonskih

 

Sa obzirom koliko para spucavaju u pojačanja oba kluba mogli su i da subvencionisu cene sezonske sa 50%

Ne bi to bilo ništa na ove milionske budžete jer ionako nece prodati vise od 1500 sezonskih.

 

 

Prošle godine prodali 4-5000 po izuzetno visokim cenama za Evokup, a sada neće za EL? I po prošlogodišnjim cenama je to ozbiljan deo budžeta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...