Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Jos ja hteo pre neki dan da prokomentarisem kako mi je nejasno sto smo pustili Kapitena, jer bi na ovaj roster bas dobro sela jedna 3/4.

Nadam se ipak da od ovog nema nista i da ce Tristan i Smajli da dobiju svoje minute.

 

Sto se ostatka rostera tice, ne znam ni sta bih komentarisao. U soku sam i dalje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tristan u ovom trenutku je izmedju pozicija - prespor za trojku, preslab za cetvorku. A da ne govorimo kako ima visinu i za centra. Nadam se da ce malo poraditi na konstituciji, inace ne znam kako bi u ovom trenutku mogao da doprinese. 

Smajli je imao vise brainfartova ove sezone nego iko. On hoce da igra samo cetvorku, kao to mu odgovara.

Ako ovaj grk dodje Trifa definitivno otpada ili nece imati gotovo nikakvu ulogu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alek The Great said:

Tristan u ovom trenutku je izmedju pozicija - prespor za trojku, preslab za cetvorku. A da ne govorimo kako ima visinu i za centra. Nadam se da ce malo poraditi na konstituciji, inace ne znam kako bi u ovom trenutku mogao da doprinese. 

Smajli je imao vise brainfartova ove sezone nego iko. On hoce da igra samo cetvorku, kao to mu odgovara.

Ako ovaj grk dodje Trifa definitivno otpada ili nece imati gotovo nikakvu ulogu.

Nije mi jasno zasto Smailagic insistira da igra samo na 4, ako je bolje partije pruzao na centru?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Nije mi jasno zasto Smailagic insistira da igra samo na 4, ako je bolje partije pruzao na centru?

On je defanzivna rupa na obe pozicije jer ne kapira.

Na 5 je imao nesto kvalitetnih partija dok je bio nepoznanica, i to na konto par segmenata igre u kojima je dobar: eksplozivnost i napad licem i nadprosecan sut za 3 za jednog centra.

Posle je dosla prekomanda, redukovana minutaza, povreda i skauting.

Videcemo kako ce se snaci posle godinu dana u evropi, ali i u mnogo ozbiljnijem takmicenju

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj grk je klasicna trojka, uzimajuci u obzir vrline. Ali mislim da je u Olimpijakosu dosta vremena igrao i krilnog centra. To onda znaci da je Dante definitivno doveden kao PG, sto je nekako i potvrdio u ovom intervjuu.

Nadam se da onda da to Ostojino pojacanje "za 5 dana" nije on vec neki mamojeb na petici.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Alek The Great said:

Tristan u ovom trenutku je izmedju pozicija - prespor za trojku, preslab za cetvorku. A da ne govorimo kako ima visinu i za centra.

 

preslab za četvorku koja je igrala vrhunski basket 1996 i zidala pod košem, makljala se i slično.

danas možeš da budeš samo prespor za četvorku ili da nemaš range za tri ili da ne možeš da pobereš skokove

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tri Korne Penal said:

 

Ja cu da vas vozim "od Memingema " , za gajbu piva ali da se pojavim na tribini(utakmici) CZV dresu :classic_biggrin: ...

 

Meni pred let za domovinu, bila utakmica Partizana sa Panatom na koju odlucih da odem da ubijem malo vremena. Pred utakmicu navratim do Mad4Red prodavnice da uzmem neke poklone za drugare... a usput zarakijam sa par poznanika i skroz zaboravim da sa sobom imam Zvezdine suvenire u crveno-beloj kesi. Pred ulaz u Pionir skontam ja situaciju i stavim te majice/salove/sta vec pod jaknu i pravim se lud. Na ulazu pretres, i pred masu grobarije, meni obezbjedjenje vadi one stvari ispod duksa i pita "Sta je ovo, hoces da palis?", rekoh "Sta da palim, tek uzeo jbte".. I uze on meni sve one suvenire kao pricuvace mi. Zavrsio basket, nismo ni docekali kraj 4/4, zurili na Villarreal, kad na izlazu iz Pionira, zove mene crveno-beli burazer, "druze, druze, evo ti ove tvoje stvari, i pripazi se malo, ljubi te brat" 😄

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

preslab za četvorku koja je igrala vrhunski basket 1996 i zidala pod košem, makljala se i slično.

danas možeš da budeš samo prespor za četvorku ili da nemaš range za tri ili da ne možeš da pobereš skokove

Dugačke noge ....prelep i brz šut...solidna brzina 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Željku se pravi legitiman sastav za napad na EL titulu, naročito ukoliko se zaista završe igrači kao što su recimo Pangos i Milutinov (ili neki drugi defanzivno potentan centar)

 

Pangos Exum Madar

Panter Andjusic Avramovic

Nunnaly Papapetru

Leday Smailagić

Milutinov Lessort Balša Vukčević

 

Domaći igrači su, osim možda na poziciji 2, manje više višak i tu su zbog odmaranja nosilaca u ABA ligi i kupa/domaćeg šampionata

 

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Princeton said:

 

Meni pred let za domovinu, bila utakmica Partizana sa Panatom na koju odlucih da odem da ubijem malo vremena. Pred utakmicu navratim do Mad4Red prodavnice da uzmem neke poklone za drugare... a usput zarakijam sa par poznanika i skroz zaboravim da sa sobom imam Zvezdine suvenire u crveno-beloj kesi. Pred ulaz u Pionir skontam ja situaciju i stavim te majice/salove/sta vec pod jaknu i pravim se lud. Na ulazu pretres, i pred masu grobarije, meni obezbjedjenje vadi one stvari ispod duksa i pita "Sta je ovo, hoces da palis?", rekoh "Sta da palim, tek uzeo jbte".. I uze on meni sve one suvenire kao pricuvace mi. Zavrsio basket, nismo ni docekali kraj 4/4, zurili na Villarreal, kad na izlazu iz Pionira, zove mene crveno-beli burazer, "druze, druze, evo ti ove tvoje stvari, i pripazi se malo, ljubi te brat" 😄

tv2nIDw.gif

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, medobrundo said:

Željku se pravi legitiman sastav za napad na EL titulu, naročito ukoliko se zaista završe igrači kao što su recimo Pangos i Milutinov (ili neki drugi defanzivno potentan centar)

 

Pangos Exum Madar

Panter Andjusic Avramovic

Nunnaly Papapetru

Leday Smailagić

Milutinov Lessort Balša Vukčević


Poprilično sam siguran da barem dvojica, verovatno i trojica sa ove liste neće igrati za nas ove sezone. Ima 14 igrača + fali Trifa. 
 

Pangosa je odjavio telesport (koji važi za najpouzdaniji portal kad je kkP u pitanju) i ako im je verovati, na pregledima je u Milanu. 
 

Milutinov je ubačen u Ostojino "najveće pojačanje", dok za Papapetrua ne znam šta da mislim. 
 

Svakako će biti opasan tim, ali ovo je baš overkill sa par medijskih patki. 
 

edit: zabrojah se

Edited by kendrick
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...