Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
21 minutes ago, Bugl Khan said:

Idemo Sevilla. Mou opet u finalu Euro natjecanja. Velik je Jose.

Kako sam se ogrijesio o tog coeka. Stao sam tad uz igrace i branio ih ( uostalom kao i vecina ) a prvi je izjavio ono sto se kasnije ispostavilo kao istina ( o Pogbi, o Shawu, o vlasnicima i uopste stanju Utd ). Otuda je ETH neuporedivo lakse jer vise niko nece stati iza igraca.

 

Uz duzno postovanje Romi ali nadam se da ce uskoro biti trener neke vrhinske ekipe i da opet pokori LS.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Kako sam se ogrijesio o tog coeka. Stao sam tad uz igrace i branio ih ( uostalom kao i vecina ) a prvi je izjavio ono sto se kasnije ispostavilo kao istina ( o Pogbi, o Shawu, o vlasnicima i uopste stanju Utd ). Otuda je ETH neuporedivo lakse jer vise niko nece stati iza igraca.

 

Uz duzno postovanje Romi ali nadam se da ce uskoro biti trener neke vrhinske ekipe i da opet pokori LS.

Football heritage...
Da ga Newcastle uzme bi bio show.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja toliko velicao Murinja. Jeste da se na kraju dana samo rezultat pamti i pise, ali ovo je bila jedna besramna utakmica Rome.

 

dvSwHwS.png

 

Ne bi ovo trpeo niti jedan veci klub i po cenu rezultata, i zato ce on do kraja karijere da se suklja po tier 2 klubovima. Roma mu je max.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ne bih ja toliko velicao Murinja. Jeste da se na kraju dana samo rezultat pamti i pise, ali ovo je bila jedna besramna utakmica Rome.

 

dvSwHwS.png

 

Ne bi ovo trpeo niti jedan veci klub i po cenu rezultata, i zato ce on do kraja karijere da se suklja po tier 2 klubovima. Roma mu je max.

Igra s Romom 2 sezone za redom finale Euro natjecanja. Mislim da su u Romi prilično zadovoljni s njim. Gledao sam utakmicu. Roma nije stvorila ništa, ali nije ni Leverkusen imao neke velike prilike. City u Madridu protiv Atletica nije izgledao ništa bolje. O samom Atleticu da ne pričam.

Link to comment
Share on other sites

Isto od sinoć. Navijači AZ Alkmara  pokušavaju da se popnu na gostujuću tribinu, ovi ih vraćaju dole. Kao one bitke u srednjem veku kad se napadači veru uz zidine zamka a branitelji ih vraćaju dole. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Barkley#34 said:

Čekaj, ovi se kao nešto komešaju a dva starija lika ih zaustavljaju. Komedija od AZovaca.

 

To ti je kao u "300", usko grlo pa 300 njih moze da zaustavi 10 000 "besmrtnih" ili ova dvojica starijih ove navijace AZ Alkmara. :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2023 at 11:44 AM, MrTripleDouble said:

Holandjani su u poslednjih nekoliko godina postali najgori navijaci(huligani) u Evropi.  Ne prodje kolo Eredivisie a da tu nema nekog prekida, incidenta, razbijenih glava, rasizma...

 

A nekad su vazili za civilizovan narod...

АЗ често добија неке казне од УЕФЕ и Фејенордови хулигани такође. 

 

Рекао бих ја сад зашто је ово тако ал ипак нећу да се не схватим погрешно. 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

 

To ti je kao u "300", usko grlo pa 300 njih moze da zaustavi 10 000 "besmrtnih" ili ova dvojica starijih ove navijace AZ Alkmara. :classic_sleep:

 

Helm's Deep i Legolas i Gimli protiv Hordi Orka :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...