Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

@Bugl Khanimate li kog sad da vratite iz inostranstva?

 

Šutala nećete noći da zamenite, a ako vam ode još neko od Bruno/Ivanušec/Livaković to će biti ogromni udarci za sada već poljuljanu ekipu…

 

Kod nas je praksa da se uvek gledaju povratnici (zbog glupog pravila o strancima), mada kapiram da bi i Dinamo pojurio nekog Pjacu ili tako nešto…

 

I hoće li smenjivati Bišćana ako ne uđe u LE?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bax said:

@Bugl Khanimate li kog sad da vratite iz inostranstva?

 

Šutala nećete noći da zamenite, a ako vam ode još neko od Bruno/Ivanušec/Livaković to će biti ogromni udarci za sada već poljuljanu ekipu…

 

Kod nas je praksa da se uvek gledaju povratnici (zbog glupog pravila o strancima), mada kapiram da bi i Dinamo pojurio nekog Pjacu ili tako nešto…

 

I hoće li smenjivati Bišćana ako ne uđe u LE?

Sumnjam da ćemo dovoditi bilo koga našeg izvana. Pjaca je nakon ozljede 50% igrača koji je bio, i za Dinamo nije pojačanje. Ivanušeca će zamjeniti Kačavenda. Stopera kvalitete Šutala nemamo, ali to će se pokriti nekim iz škole, ili strancem. Za Livakovića imamo zamjenu, Nevistića. Jedino za Petkovića zamjene ne bi bilo nigdje. U Hr ga nema, a takav stranac nikad neće doći u Dinamo. Tako da sumnjam da će ga pustiti. Daj mu para kolko mu nudi Trabzon i bok. 

 

Što se tiče Bišćana, nemam pojma. Po meni bi neulazak u EL bio za šut kartu isti čas. Pogotovo jer je u HNLu već na -5 od Hajduka. Tj. -8, ali s utakmicom manje.

EDIT:Ipak nije preživio AEK izgleda

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, suptil said:

@Bugl Khan Zakljucujem iz tvoje price da ce Ivanusec do kraja meseca sigurno napustiti klub. Livakovic ukoliko neko aktivira otkupnu klauzulu... Kolika je procentualna sansa da niko od njih ne ode? Vidim interesovanje Fejnorda za Ivanuseca...

Ivanušec je, po meni, 70-80% da ide. Livaković 50%, Petković pojma nemam. 

S Livijem nije problem klauzula, nego naći klub koji će mu dati dobru paru, mjesto prvog golmana i koji ima neko ime i rezultatske ambicije. 

59 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Zasto Dinamo nije uzeo Barisica iz Osijeka nego pustio Baselu da im ga “uzme”? Po Sofi je prosle godine imao top ocjene, a i Mamic ga je na onim svojim pressovima u Mepasu spominjao kao ozbiljnog talenta.

Nešto se pita i igrača. A i Osijek nije baš oduševljen prodavat Dinamu. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Opa uze Dinamo Jakirovica Rijeci. VRHUNSKI potez, Jakir je odlican trener. 

Jakira smo htjeli dok je bio u Zrinjskom. Ali je lik šamarao ligu tamo pa je odbio. A poslije ga ugrabila Rijeka. Jer mi smo imali vrhunskog trenera tada. Čačića

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Jakira smo htjeli dok je bio u Zrinjskom. Ali je lik šamarao ligu tamo pa je odbio. A poslije ga ugrabila Rijeka. Jer mi smo imali vrhunskog trenera tada. Čačića

 

On je bio u prici da preuzme reprezentaciju BiH, cak je i u medijima imao izjave da bi preuzeo repku no jbg kod nas su prejaki mahalsko-jalijaski lobiji pa je Kodro izabran ispred njega. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, suptil said:

Dinamo promenio trenera. Ocigleno je eliminacija neocekivana i nedopustiva i mnogo boli.

Nedopustiva pod 1, neočekivana pod 2. Što se tiče kluba, boli način. Navijače boli zbog cijele situacije. Da nije toga, svejedno jel AEK ili AIK.  Makar sam na 1:2 znao. I svi koje znam da prate su znali. Hrpa "evo ga opet" poruka. 

Stvarnu bol mogu zadati samo 2 kluba. Onu koja ne zacijeli. Zbog koje smišljaš izgovore 25 godina i praviš se da ne vrijedi jer....

Link to comment
Share on other sites

Ja danas pitah za smenu, nije prošlo ni pola dana, a on već bivši 😀

 

Los i ekipa s tribine su poslednjih godinu-dve baš pohvalno pričali o Jakiru, tako da pretpostavljam da ima nečega.

 

Svakako šok odluka, očekivao sam da će mu se suditi nakon Sparte…

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bax said:

Ja danas pitah za smenu, nije prošlo ni pola dana, a on već bivši 😀

 

Los i ekipa s tribine su poslednjih godinu-dve baš pohvalno pričali o Jakiru, tako da pretpostavljam da ima nečega.

 

Svakako šok odluka, očekivao sam da će mu se suditi nakon Sparte…

I ja. Ali očito nije preživio način na koji je ispao. U obje utakmice se ukočio i samo gledao. Nije ništa poduzeo ni u ZG ni u Ateni

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...