Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

1 hour ago, RatzenStadt said:

 

A daj brt, ne mozes porediti te slucajeve...
Ajaks ima vrv najjacu fudbalsku akademiju na svetu, 100 puta veci budzet od Partizana, istoriju razvijanja igraca za najvisi svetski nivo, pa cak i sopstveno ucestvovanje u toj konkurenciji, o njihovoj velicini i reputaciji da ne pricam...

 

...a i taj Dinamo plati igraca 3M iz jebene Lokomotive ZG. S druge strane, Partizan obara klupski rekord transferom Saldanje za 1,3M, a vrv nije ni toliko placen, nego su oprali pare xD

Dinamo Lokomotivi 3, Ajax Dinamu 23, a onda (ovisno o igrama u Ajaxu), Everton/Tottenham/United/Bayern/Atletico Ajaxu 63. 

7 minutes ago, Drug Crni said:

Video sam samo da je strelac..dao je golčinu u prošlom kolu HNL..okači ako nađeš

Na kraju videa se tek vidi sve

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

I nije toliko loša, igra se sasvim normalno po zemlji

Bolesna je na jednoj strani. Osušila se skoro sva. 

A evo ga i naš Bokiša primio 6 komada za 70min igre. 🤦😅

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Saće Bruno Petković da proradi....

Naravno da je proradio. Poslao odličnu loptu Baturini za gol (iako je mali nakon toga zabio pored trojice). Prije toga poslao 2 Čeha na burek i izbacio Ljubičića samog pred golmana, ali mu ovaj skinuo.
Gledati koji put.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Naravno da je proradio. Poslao odličnu loptu Baturini za gol (iako je mali nakon toga zabio pored trojice). Prije toga poslao 2 Čeha na burek i izbacio Ljubičića samog pred golmana, ali mu ovaj skinuo.
Gledati koji put.

Pa šta sam ja rekao ?  Imam feeling osjećaja....:smiley53:

A ovo sa burecima..znaš ono "ko igra za raju i zanemaruje taktiku...." :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

A ovo sa burecima..znaš ono "ko igra za raju i zanemaruje taktiku...." :classic_biggrin:

Imalo bi smisla, priznajem. Bez onoga što je učinio sekundu poslije.
Kako ovo nije penal? jel nema VAR u playoffu EL?

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bugl Khan said:

Klasični Dinamo. Al ajde, barem ćemo moć skupit neke bodove za klupski koeficijent u Kupu Nade Dimić. Bit će bitno sljedeće sezone za CL

Nema Boysa na tribinama nema zapazene uloge Dinama u Evropi rekli bi neki. Odgledao sam deo ovog meca. Prvi mec nisam gledao. Neshvatljivo mi je da se primi 4 komada od Sparte plus ona mrtva jedna sansa za peti gol. Baturina ne izgleda lose. Prospekt reklo bi se. Njega je i Mamic hvalio u nekom intervjuu pre pola godine.  Stvarno ne znam sta da kazem. 

Da li je Petkovic zacementiran u Dinamo ove godine? Ovaj neusph u Evropo bi mogao ili ne da utice na ostanak Petkovica? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne možeš da očekuješ više kad prodaš pola tima. Svi nosioci osim Petkovića su otišli. 
 

Baš me žulja što su hrvatski i slovenački klubovi (osim Dinama) ostavili bolji utisak od naših u Evropi. Neshvatljivo mi je da u vremenu kada i ostali klubovi osim Zvezde i Partizana prave dobre transfere, kada imaš nikad više profesionalnih fudbalera na svetu, nikad veće mogućnosti da igraš neku Evropu, ti godinama tapkaš u mestu nepokušavajući ništa da promeniš.
 

Kakvo potpuno odsustvo ambicija koje se svodi samo da strpaš pare u džep.

Edited by Мџе
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, szsd21 said:

Plač majke božije..kakva sramota od statistike...

Screenshot_20230831-211746_Samsung Internet.jpg

 

Ovako bednu statistiku ne bi imao ni neki tim iz sredine lige Farskih ostrva ili Velsa ...

Šutnuli bi jednom na gol makar iz očaja ...

Ali,pošto Piksi reče prošle godine da je oduševljen napretkom naše lige ko sam ja da kritikujem ...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim, 4 srpska kluba, leta gospodnjeg 2023...10 mečeva, 9 poraza, 1 pobeda...perfeto!👏👏👏👏davaj jos novih stadiona, nacionalni da sija ko Diznilend, ligu davaj i na 20 ekipa ako moze, ubacuj tu i Dubocicu, Loznicu, Timok...😎😎😎

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, suptil said:

Nema Boysa na tribinama nema zapazene uloge Dinama u Evropi rekli bi neki. Odgledao sam deo ovog meca. Prvi mec nisam gledao. Neshvatljivo mi je da se primi 4 komada od Sparte plus ona mrtva jedna sansa za peti gol. Baturina ne izgleda lose. Prospekt reklo bi se. Njega je i Mamic hvalio u nekom intervjuu pre pola godine.  Stvarno ne znam sta da kazem. 

Da li je Petkovic zacementiran u Dinamo ove godine? Ovaj neusph u Evropo bi mogao ili ne da utice na ostanak Petkovica? 

Baturina je jedan od najvećih talenata u Dinamu u zadnjih 20 godina. Level talenta Kovačić, Kranjčar, Luka...
Potpisao je novi ugovor navodno Petko. Bilo po svim portalima i vijestima. I danas se Bjelica javlja iz Turske ( taj nemre prebolit šut kartu iz dinama nikako) da Petković nije potpisao nego ide u neki velik klub. btw, Trabzonspor je ogorčen što ga Dinamo nije prodao njima za 3M.
Rezultat je blamaža teška. Nismo ispustili prednost od 2 razlike (iz prve utakmice) u Europi 27 godina. Ali kažem, ovo je prilika da se nakupimo bodova i učvrstimo poziciju za novu Ligu prvaka.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...