Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

29 minutes ago, McLeod said:

Sto te trolam, high work rate igrac koji nema neku konverziju sansi, promasuje zicere, ali koristan kad ima dobro definisanu uligu i mislim da mnogi navijaci Zvezde generalno ne cene njegove kvalitete

Pa zato. ja ga nikad nisam gledao do jučer, i gol koje je zabio je baš dobar. Ali kad bi preletio Zvezda topic prije europskih tekmi, o likiu se nije mogla nać pozitivna riječ. Zato sam mislio da me zaj.....š.

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Bugl Khan said:

Nije li Rangers prošle sezone igrao finale LE? 

Evo ove sezone Ludilo 1 i ja navijamo za njih da maknu Dinamo s trona.

 

Sto onda Dinamo i slicni ne dobace do finala LE ako je lako?

 

Moze to nekome da se ne svidja, malo ih je pogledao zreb, a malo su izbacili jace ekipe od sebe tipa kompletan Lajpcig.

 

Uzbudljiviji je ovaj format od prethodnog.

 

Od nokaut faze imamo jace meceve, zbog manjeg broja timova bilo je jacih duela i malo je kostur bio neizbalansiran.

 

Ovo je pravedno za timove LS, nece broj bodova u grupi da ti odlucuje da li si nosilac ili nenosilac. Nije da su vise ekipa bile u krizi sa rezultatima koje su ispadale ranije, neki su bili u padu forme.

 

Iz mog ugla i nakon cetvrtfinala, finalisti nisu bili ni drugi izbor u tom kosturu. Sport ponekad promovise probijanje autsajdera, i to ima svoju draz.

 

Tako da definisanje da li je neka sezona evropskog takmicenja jaka ili slaba, ne definise ko je igrao finale, moze da se dodje do tog zakljucka ako se posmatraju sezone drugih timova koji su ranije ispali i kako su igrali u periodu ispadanja posto forma nije konstantna.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ta'veren said:

 

Sto onda Dinamo i slicni ne dobace do finala LE ako je lako?

 

Moze to nekome da se ne svidja, malo ih je pogledao zreb, a malo su izbacili jace ekipe od sebe tipa kompletan Lajpcig.

 

Uzbudljiviji je ovaj format od prethodnog.

 

Od nokaut faze imamo jace meceve, zbog manjeg broja timova bilo je jacih duela i malo je kostur bio neizbalansiran.

 

Ovo je pravedno za timove LS, nece broj bodova u grupi da ti odlucuje da li si nosilac ili nenosilac. Nije da su vise ekipa bile u krizi sa rezultatima koje su ispadale ranije, neki su bili u padu forme.

 

Iz mog ugla i nakon cetvrtfinala, finalisti nisu bili ni drugi izbor u tom kosturu. Sport ponekad promovise probijanje autsajdera, i to ima svoju draz.

 

Tako da definisanje da li je neka sezona evropskog takmicenja jaka ili slaba, ne definise ko je igrao finale, moze da se dodje do tog zakljucka ako se posmatraju sezone drugih timova koji su ranije ispali i kako su igrali u periodu ispadanja posto forma nije konstantna.

Zato što nas je pokro sudac 2 godine za redom. Da nije, igrali bi mi finale bez beda. Ma šta igrali, uzeli bi. Mi bi bili nešto tipa Sevilla.

I koji su to slični? 

 

Više sam ciljao na to da je razlika između EL i CL toliko velika da imena par klubova neće promjeniti taj jaz da će sad EL bit superjaka. Postoji razlog zašto će Barcelona i Juve u EL, zato što nisu na nivou ko faze CL ove godine. Ta ista Barcelona je i u EL dobila po glavi prošle godine. Znači forma im je tu negdje, ili nije?

 

EDIT: Sad vidim da ste raspravljali i o formatu. S tim se naravno slažem. Manje momčadi-veća kvaliteta. Znam da nije potrebno naglašavati, al za svaki slučaj. Al to je u biti Kup Nade Dimić donio, dosta momčadi se spustilo tamo.

 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Drug Crni said:

Barsa - Junajted,super. Imace sta da se prati sa entuzijazmom.

A i nakon toga bi moglo bit dobra osmina finala. Arsenal, Sociedad, Freiburg, Betis... Još ako prođu Ajax, Sporting, Roma /Salzburg svejedno, Sevilla/PSV svejedno,(iako je Sevilla u lošoj formi, ovo je njihovo natjecanje). Moglo bi bit dobrih parova. Al da se United i Barca tuku ko će u osminu finala EL. A nije svejedno ni jednima ni drugima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bugl Khan said:

A i nakon toga bi moglo bit dobra osmina finala. Arsenal, Sociedad, Freiburg, Betis... Još ako prođu Ajax, Sporting, Roma /Salzburg svejedno, Sevilla/PSV svejedno,(iako je Sevilla u lošoj formi, ovo je njihovo natjecanje). Moglo bi bit dobrih parova. Al da se United i Barca tuku ko će u osminu finala EL. A nije svejedno ni jednima ni drugima.

Posle zrijeba LS mi je bilo jasno, bice ili Ajax ili Barsa za Utd. Jednostavno mora se privuci paznja i na to a kud ces bolje od duela ta 2 kluba. Uvod za taj mec ce biti ludilo, jedino bi mogao Utd-Ajax da to isprati ( zbog svih desavanja ljetos ). 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...