Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

Nije naivan Trabzon, nisam znao da Hamsik igra za njih.. 

Nije mi iznenadjenje ni sto je Ferenc drmnuo Monako, nisu ni oni briljirali protiv Zvezde.

 

 S druge strane, dobar mec Nice i Partizana. I mene iznenadio Smajhel tamo, pojma nisam imao da je napustio Lisice.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
1 hour ago, Perkos2 said:

Da se trampimo za Petkovića

Na drugom topicu tvrdim da ga ne bi dao za Girouda, kakav Pešić.

Al bez zajebancije, dobar gol je zabio. Kao rasni strijelac, utrčao ispred stopera i pospremio povratnu u mrežu. Još ispred bivšeg stopera Barce ako se ne varam.

Link to comment
Share on other sites

Obicno forumasi znaju da napisu "Nikad jaca ta-i-ta liga" (cesto iz neke zezancije),ali cinjenica je da cemo na prolece gledati zaista nikada jacu Ligu Evrope. Tome je veoma zasluzan neuspeh evropskih teskasa u Ligi sampiona - Barselona, Juventus, pa mozda i Atletiko sele se u drugo po kvalitetu evropsko takmicenje. Takodje i Sevilja i Ajax.

Dodati tome ekipe poput Arsenala, Junajteda, Lacija, Rome, Betisa i moze se reci da konstatacija sa pocetka posta nije preterana.
 

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem ne znam, morao bih da analiziram sezonu po sezonu. Međutim, na prvu loptu, ako imaš tri boda u grupi sa Benfikom u Makabijem, ispred tebe su Briž i Porto, raspadaš se kao Ajaks ili Barsa, ili si trenutno na 3. i 5. mestu u kalču, 6-7. u Premijer ligi... zašto bi bio proglašavan za jačeg od onih koji su ranijih godina osvajali treće mesto u LŠ ili su igrali LE od početka?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tacno sve ^
Medjutim,
nemoj zaboraviti da su neki od pobrojanih imali ipak kvalitetnije rivale u grupi (Ajax), dok se neki jesu izblamirali (Atletiko),a Juve trenutno zaista nije bolji od Benfike. U konkurenciji Lige Evrope timova ce ipak podici letvicu,to mi nije upitno ipak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam duze vreme ozbiljno pratio LE, ali verujem da je ovo i proslosezonsko izdanje LE jace od prethodnih zbog smanjenog broja grupa kao i to sto 16 timova prolazi iz grupne faze, a ne 24 kao sto je bio slucaj. A i zanimljivije meceve gledamo zato sto se odmah ukrstaju treceplasirani iz LS i drugoplasirani iz LE.

 

Mene iskreno grupna faza nije privlacila zato sto ima dva interesantna imena po grupi. Dosta mi je sto ispratim slabije timove iz LS. Jeste da ima manje ekipa i da je skoncentrisan kvalitet, ali time sto treca ekipa ide u LK izgubilo se ''do or die''. Kako sam video parove LE u prvom kolu, rekao sam nista pre eliminacione faze. Tek tada postaje zanimljivo.

 

Atletiko nije toliko siguran za trece mesto, gostovanje Portu dok je Leverkuzen spreman da se revansira Brizu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Drug Crni said:

Tacno sve ^
Medjutim,
nemoj zaboraviti da su neki od pobrojanih imali ipak kvalitetnije rivale u grupi (Ajax), dok se neki jesu izblamirali (Atletiko),a Juve trenutno zaista nije bolji od Benfike. U konkurenciji Lige Evrope timova ce ipak podici letvicu,to mi nije upitno ipak.

Videćemo kako će proći dvomeč sa drugim iz LE. To će dati odgovor na pitanje da li će ti timovi pojačati LE ili ne. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ta'veren said:

Nisam duze vreme ozbiljno pratio LE, ali verujem da je ovo i proslosezonsko izdanje LE jace od prethodnih 

Nije li Rangers prošle sezone igrao finale LE? 

Evo ove sezone Ludilo 1 i ja navijamo za njih da maknu Dinamo s trona.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Bugl Khan said:

Na drugom topicu tvrdim da ga ne bi dao za Girouda, kakav Pešić.

Al bez zajebancije, dobar gol je zabio. Kao rasni strijelac, utrčao ispred stopera i pospremio povratnu u mrežu. Još ispred bivšeg stopera Barce ako se ne varam.

 

Meni Pesic lici na Zirua takodje. Mislim da je prilicno potcenjen ovde.

 

Sto se tice Zirua, gledao sam ga sasvim dovoljno, lik je i koristan i stetocina u isto vreme, a za 30 godina kad se budu vrteli klipovi mislice deca da je bio rang Mesija i Ronalda kakve golove je davao.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

 

Meni Pesic lici na Zirua takodje. Mislim da je prilicno potcenjen ovde.

 

Sto se tice Zirua, gledao sam ga sasvim dovoljno, lik je i koristan i stetocina u isto vreme, a za 30 godina kad se budu vrteli klipovi mislice deca da je bio rang Mesija i Ronalda kakve golove je davao.

Sad ne znam jel me trolaš il si ozbiljan.

Prvi dio posta me trolaš, drugi si ozbiljan. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...