Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

Prvu tekmu nijesam gledao, ali ovaj revanš je bio baš uzbudljiv.

 

Ključna prednost Mančestera je klupa - ten Hag je bolji i iskusniji trener od Ćavija. Napravio je ključnu prilagodbu na poluvremenu kada je ubacio Entonija na desno krilo, a Bruna na 10. 

 

Fred i Kazemiro nijesu baš najkompatibilniji tandem na sredini terena, ali večeras su pokidali. Fred se stvarno ludački bori. 

 

Zabrinjava Sančo. Ja nemam pojma šta on igra. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Prvu tekmu nijesam gledao, ali ovaj revanš je bio baš uzbudljiv.

 

Ključna prednost Mančestera je klupa - ten Hag je bolji i iskusniji trener od Ćavija. Napravio je ključnu prilagodbu na poluvremenu kada je ubacio Entonija na desno krilo, a Bruna na 10. 

 

Fred i Kazemiro nijesu baš najkompatibilniji tandem na sredini terena, ali večeras su pokidali. Fred se stvarno ludački bori. 

 

Zabrinjava Sančo. Ja nemam pojma šta on igra. 

Jos bolji, prstalo na sve strane. Mnogo sansi, brz tempo, pogresne sudijske odluke, igraci ulazili u sukobe, treneri nabrijani. 

 

Fred je nevjerovatan lik, JoJo igrac. Ocajan jedan mec pa sledeci pokida. 

 

ETH ga gurao na 10 jer je vidio protiv Lestera nesto u tom mecu ali jednostavno se vidi da nije tip igraca za ETH. ETH ne smije da dopusti da mu 2 najbolja ofanzivna igraca u Rashfordu i Brunu igraju van svojih najboljih pozicija da bi se drugi ubacivali. Cesto izvuce to izmjenama i stavljanjem igraca na pravim pozicijama ali recimo protiv Leedsa kad je bilo 2-2 nije uspio i tad su se bas okomili na Garnacha zbog Rashforda ( jer nije igrao tamo gdje treba a i Rashford imao ocajan mec iako je dao gol ). 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kvaratskhelia said:

@Miki28 Mislim da Rašford može na krilo, ali Bruno ne nikako. 

Moze ali LW, nikako RW jer je tu totalno iskljucen imajuci u vidu da mu je ocajan centarsut, da lijevu nogu nema. 

Njemunje najbolja pozicija LW a moze da posluzi i kao 9tka ali Utd mnogo bolje izgleda kad ima pravu 9tku odnosno kad je jedan doticni gospodin dostupan. 

 

Utd sa Kejnom/Osimhenom/Vlahovicem kao 9 bi bila totalno druga prica

Link to comment
Share on other sites

Vidim po rezultatima da je bilo vrhunsko vece, stigao sam da uhvatim samo penale u Renu. Sahtjor je uspeo da ispusti prednost od dva gola, dva vezana promasaja u cetvrtoj i petoj seriji, nesto sto se retko vidja. Ali su se sabrali i resili u sedmoj. Imao je Ren momentum i delovalo je da ce biti meltdown gostiju.

 

Neka bude naredna faza dobra kao i ova, zreb je u 12.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izvučeni parovi osmine finala

 

Union Berlin - Union St. Gilloise

Sevilla - Fenerbahce

Juventus - Freiburg

Bayer Leverkusen - Ferencvaros

Sporting - Arsenal

Manchester United - Betis

Roma - Real Sociedad

Shakhtar - Feyenoord

 

 

Samo Arsenal favorit od nositelja (oni igraju uzvrate doma) :classic_biggrin: Mislim da će samo oni od nositelja i proći i možda Feyenoord i Sociedad (Roma-Sociedad najneizvjesniji duel po meni)

 

Edited by 4th and Goal
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svaka cast decku, ali Remsdejl je kesa od golmana. Jedan od najvecih srecnih momenata Arsenala je sto ovakve gluposti pravi u nebitnim utakmicama za sad, a u derbijima ga cesto ispogadjaju u mrtvim sansama.

 

Jedan od najgorih transfera u poslednjih nekoliko godina, iako trenutno ne izgleda tako.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
1 minute ago, Don Dusko said:

Cekajuci Godoa @Miki28

Ne mogu vise, nemam zivaca. 

5 minutes ago, Volter said:

''Megvajer je najgori igrač Mančestera u prethodnih 50 godina''.:classic_biggrin: Komentator ljut na Megvajera.

U istoriji Utd, u istoriji. Nisam generalno osoba moja mrzi ali neke igrace u Utd i u KK CZ ne mogu ocima da vidim, bukvalno mi dizu pritisak na 220/140

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Želim da ponovim napisano pre godinu dana (baš u ovom periodu): fenomenalni ambijenti na stadionima u Ligi Evrope. Ovo je koplje iznad utakmica Lige šampiona u smislu atmosfere..valjda su se navijači evropskih velikana uljuljkali,razmazili..možda je neminovno došlo i do nekog zasićenja.
Večeras karnevalski ugođaji u Lisabonu, Rimu, Sevilji..ne zna se gde je lepši ambijent. :thumbsup:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...