Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Fino smo ih oprali, jedan period uvodili u sistem Lesora iako ga ne ide, pri tom stoka razlike nije dolazila u pitanje.

 

Punter, Jam i Kopriva od utisaka večeri ... I kako ih je Glas razuvjerio da je zona dobra ideja.

 

-------

 

Radovao sam se što ću gledati odrastanje Jamovo, sad se i Kopriva pridružio toj radosti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Utakmica je bila neozbiljna, teško je tu izvući neki zaključak.

 

U svakom slučaju je lepo videti mlade da odigraju dobro, a svi su odigrali dobro. 

Balša ono pravo centarsko prisustvo u reketu, 7 poena, 22 indeks, uz 4 blokade koje su vrhunski podatak, kakav god da je protivnik.

Madar cepao mrežice, solidan i u organizaciji, ali opet, to je ta brza košarka koja njemu i odgovara i taj deo nikad nije bio sporan.

Trifunović i Glas isto dobri.

 

Kad sam na kraju tekme pogledao statse, najviše me iznenadilo 17 poena Mura, nekako je neprimetno i nenametljivo 

 

Sa druge strane, videli smo i Lesora u pozicionom napadu. Dokle god je ono što spomenu Žoc "open court" i dokle stižu dobre lopte, biće i poena, sve ostalo samo na nivou slučajnog.

 

I da, Kuruc, iako je bio deo petorke koja je napravila najveću razliku, poprilično pogubljen.

 

***********

 

Hambug će biti dobra tekma. Igraju dobro, vezali 3 pobede u EC, dosta ubedljive. Homsli možda i najbolji igrač EC u poslednja 3 kola.

Plus povratak u Pionir 😄  Nije da sam se uželeo, ali neka malo.

 

Link to comment
Share on other sites

Hamburg, Mega, Cibona: Tri utakmice u pet dana, prodaja ulaznica od subote

Quote

PARTIZAN NIS - HAMBURG (18.01. OD 20:45) 

Tribina: 1.500 dinara

Parter: 2.000 dinara

Premium i Superior: 3.000 dinara

 

Quote

PARTIZAN NIS - MEGA MOZZART (20.01. OD 17:00) 

Za ovu utakmicu važe već prodate ulaznice, kao i novogodišnji paketi. U prodaji će se naći samo Parter i to po ceni od 1.500 dinara.

 

Quote

PARTIZAN NIS - CIBONA  (22.01. OD 17:00) 

Tribina: 1.000 dinara

Parter: 1.500 dinara

Premium i Superior: 2.500 dinara

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ranzo said:

Hamburg, Mega, Cibona: Tri utakmice u pet dana, prodaja ulaznica od subote

 

 

 


Ne znam koliko uopšte ima karata u slobodnoj prodaji za Pionir. Tek će tamo da bude korona inkubator. U Areni je još i ok. 
Ostoja kaže da ćemo tokom ovog perioda bez Arene ostati uskraćeni za milionče i da ne zna kako ćemo to nadoknaditi. 😄

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne znam kakav mi imamo ugovor sa arenom ali jos ranije je isla neka prica da treba na svakoj tekmi da bude 2/3 ispunjenost arene da bi ona bila koliko toliko isplativa tj da bar ne bi otisao u minus

Ja mislim da je nama poseta tu negde oko 7 soma, bilo je i oko 9 - 10 bilo je i oko 5 - 6, u svakom slucaju to nije ni pola

Treba uzeti u obzir i ovu situaciju sa koronom a i poprilicno bezobraznu cenu karata mada evo bilo je i nekih popusta, tako da mozda bi poseta bila i nesto veca ali opet manje vise to je to

Tako da ako nemamo neki ekstra popust ili ako nije nesto grba sredio ispod zita ne bi se cudio da je nas prelazak u arenu poprilicna pusiona... mada nije to bilo ni nesto tesko zakljuciti, a opet moze se cuti da nas niko nista nije ni pitao oko prelaska tamo

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:


Ne znam koliko uopšte ima karata u slobodnoj prodaji za Pionir. Tek će tamo da bude korona inkubator. U Areni je još i ok. 
Ostoja kaže da ćemo tokom ovog perioda bez Arene ostati uskraćeni za milionče i da ne zna kako ćemo to nadoknaditi. 😄

Ako on ne zna onda smo zaista u problemu. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kakva je situacija sa ovim novim sojem u  Srbiji ali ako on preuzima to je dobro. Juzna Afrika je poprilično slobodna i sa pozitivnim pokazateljima. U Evropi Danska i UK su otišli najdalje u smislu hendlovanja sa visokim brojem zaraženih a evo upravo je Norveška popustila neke mjere koje se tiču škola, karantina tj obaveze za istim, kafana i slično. Iako je vrh ovog talasa tek pred nama, ovdje je vidljivo da od pojave početkom decembra do sada brojevi zaraženih idu uzlaznom putanjom ali brojevi onih u bolnici polako padaju kako omikron preuzima. Prvi put pišem nesto javno o koroni mozda i zato što se vidi svetlo na kraju tunela. Tako da ovo shvatite kao poruku ohrabrenja iako je teško i strahovi su konjukturni od njih se dobro živi, što bi Johan Štulic rekao. 

Edited by odupri se ludilu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dzep said:

O čemu li sada razmišlja Petrušev, da mi je znati? Lik ima sekundažu u Efesu

 

Inače, bravo Jam, bravo mi, jedva čekam Pionir, do njega mogu opušteno i da prošetam

 

Ono o čemu sam pričao na početku, pa sam bio proglašen ludim posle prvih par kola.

 

Dok on igra dobro, dok Efes igra dobro, nema problema. Kad počnu problemi, on će biti jedan od prvih na kojima će se lomiti koplja. I tako bi.

 

Ali ok, loži se na NBA, ići će opet da igra letnju ligu svakako, pa nek proba. Nisam siguran kolike su mu šanse.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Kod njega ce biti pipavo sa NBA karijerom... Nije toliko dobar da bi uzeo uzde u svoje ruke kao alfa, a opet je i nedovoljno specijalac u bilo kom aspektu centarske igre da bi kao takav imao garantovano vazno rotacijsko mesto.

Tako i meni izgleda. Može proći kao Žižić, dok je s druge strane Zubac našao sebi mesto jer ima šta da ponudi u nekim segmentima igre.

 

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Petrusev je jeziv u odbrani i ne znam koliko mora da trpa na drugoj strani da bi ostao na terenu. On nema sta da trazi na terenu ako se napad ne igra kroz njega jer na drugoj polovini curi na sve strane. A trenutno je daleko od nekog kvaliteta da ima veliki usage u ekipi kao sto je Efes. Da ne pricamo o NBA.

Link to comment
Share on other sites

On 1/13/2022 at 4:11 PM, ranzo said:

Hamburg, Mega, Cibona: Tri utakmice u pet dana, prodaja ulaznica od subote

 

 

 

 

Za Cibonu tribina 1000 dinara, jel ce to biti neki spektakl i deliće Bmw na poluvremenu, bem ti lebac.

 

To nije normalna cena za takvu utakmicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alex_Serbia said:

Baš šokantno što se Efes ispostavio kao ogroman zalogaj za njega. 

 

On topic, kad sam video koliko se Ledej postedeo minutaze u sredu, oko srca mi otoplilo.

Ne mogu da se ne setim Miskovog arogantnog tvita... Ni prva ni poslednja losa procena, ali sto srati sebi u usta?

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, propolis said:

Za Cibonu tribina 1000 dinara, jel ce to biti neki spektakl i deliće Bmw na poluvremenu, bem ti lebac.

 

To nije normalna cena za takvu utakmicu.

Naravno da nije, nisu bile ni normalne cene za sezonske... kolike ce tek biti ako se dokopamo el

 

Ne treba preterivati sto se tice petruseva

Dobio je poziv aktuelnog sampiona evrope, malo ko bi to odbio, na kraju krajeva ugovor je na godinu dana valjda, pa boze moj odes probas vidis posle toga opet ta letnja liga u nba pa videce sta ce

Ne znam meni je njegov potez ocekivan, kao i za jaramaza... znam sad svi misle kako bi oni eksplodirali kod zoca, mozda bi mozda i ne bi, evo imamo u ekipi mlade igrace pa cemo videti na kraju oce li procvetati, naravno nije sve ni na zocu mnogo i od njih samih zavisi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, propolis said:

 

Za Cibonu tribina 1000 dinara, jel ce to biti neki spektakl i deliće Bmw na poluvremenu, bem ti lebac.

 

To nije normalna cena za takvu utakmicu.

 

A u prodaji tipa 500 karata. Toliko može i po ovoj ceni verovatno.

 

15 hours ago, ranzo said:

Naravno da nije, nisu bile ni normalne cene za sezonske... kolike ce tek biti ako se dokopamo el

 

Ne treba preterivati sto se tice petruseva

Dobio je poziv aktuelnog sampiona evrope, malo ko bi to odbio, na kraju krajeva ugovor je na godinu dana valjda, pa boze moj odes probas vidis posle toga opet ta letnja liga u nba pa videce sta ce

Ne znam meni je njegov potez ocekivan, kao i za jaramaza... znam sad svi misle kako bi oni eksplodirali kod zoca, mozda bi mozda i ne bi, evo imamo u ekipi mlade igrace pa cemo videti na kraju oce li procvetati, naravno nije sve ni na zocu mnogo i od njih samih zavisi

 

Ma meni je jasan njegov izbor, dečko je stavio NBA kao prioritet, tražio isključivo jednogodišnji ugovor i iz tog ugla Efes je još bio i premija. Ali da ako se sve svede na sekundažu u EL i igranje protiv Bujukcekmecea, onda je to zajeb kako god da okreneš.

 

Jaramaz je druga priča, on je otišao pre nego što je ova priča počela.

 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...