Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

4 hours ago, Jakob Aman said:

U jbt imam osecaj da 3 godine nismo igrali neku utakmicu. Jedva cekam sredu.

 

Baš.

A nije mi jasno, kao znaće se sutra nakon testiranja. A šta gostujuća ekipa? Dođe, odradi testiranje, kad ono pozitivni. Lupam sad, ali realna situacija.

Link to comment
Share on other sites

Trento inače igra sa 9-10 igrača od početka sezone, a sad su im odsutni Sanders i Bredford.

 

Mislim da je skoro pa nemoguće igrati protiv ovog KKPa sa 7 igrača,  tako da očekujem jedno rutiniranje. A mi ćemo imati ozbiljniju tekmu nego ove dve, ali opet mislim da neće biti dovoljno za procenu napretka u proteklom periodu.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, realno *w said:

Šta znam, januar je sasvim ok mesec za biti pozitivan 😄

 

Slazem se, pod uslovom da svi to kolektivno pregrme poput komsija, uz odlaganja. Da se desi da skrpimo 8 igraca (medju kojima nisu Panter, Ledej, Lesor...) bi znacilo potencijalno mnogo kikseva i padanja na tabeli (ec pre svega).

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

Trento inače igra sa 9-10 igrača od početka sezone, a sad su im odsutni Sanders i Bredford.

 

Mislim da je skoro pa nemoguće igrati protiv ovog KKPa sa 7 igrača,  tako da očekujem jedno rutiniranje. A mi ćemo imati ozbiljniju tekmu nego ove dve, ali opet mislim da neće biti dovoljno za procenu napretka u proteklom periodu.

 

Oni su i inace jedna od najgorih ekipa EC tako da je totalno svejedno da li igraju sa 7 ili 12 igraca.

 

Bukvalno najlaksi moguci mec u grupi.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...