Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Nek se nose u pi♡ku lepu materinu, svi zajedno 

Sramota bre

Kurcobolja u igri, znaci motivacija nula

Napad raspustena banda

Odbrana katastrofa

Ljudi nam kupe skokove u napadu ko od sale

Sudije nam pomazu da dobijemo rezervni tim buducnosti

Da je ovo pocetak oktobra pa i da razumem ali mi smo na polovini januara, nema opravdanja, ne znam sta zoc planira ali ovo ne lici ninasta

Takvo cascavanje prisustvom od nekih igraca

 

Nema ljudi od ovog leba

Ili neki reset zoc da napravi ako ume i ako hoce ili jos jedna kk sledeca sezona od sezone

Mozemo da se zavaravamo ali ovo nije ni prvi ni drugi ni peti put da ovako dobijamo protivnika, moze to da prodje protiv rezervnih timova ali onda dodju cigani i ti u 2/4 shvatis da ce nas rutinski odradi

Ne moze tako 

Ne ide

 

Link to comment
Share on other sites

@Son_of_a_gun daj boze da sam preterao ali bojim se da nisam

Ne treba se stalno vracati na duleta... ali znao sam da ce kod njega kad se ovo desi da im ebe mater ovako ili onako, ne znam sta zoc planira ali nama se ovo ponavlja iznova i iznova posle 3 - 4 meseca igre

Onakav pristup je nedopustiv nema ali nema ako

Da smo dobili 61:57 pa kazes jebiga los dan nece lopta u kos desi se sta sad... na sta ovo lici, da im je usao jos koji sut sad na kraju odose oni na 90 poena ?!

 

Mislim da se ljudi zavaravaju, kao da ne zele da vide sumu od drveta, a suma je da je ovo lose jednostavno mi igru nemamo... sad ce svi da kazu ma tu je zoc bice sve ok u aprilu, ma nije valjda mislim daj boze ali mogao bi taj april vec da se nazire u januaru a vala nista od toga

Sad se gradi ekipa a ne da ti neko skida lopte u odbrani ko jabuke s drveta

Da je bilo ko drugi trener a da igramo ovako kako igramo svasta bi se moglo procitati vrv mnogo toga i opravdano

Imamo ovakve rezultate jer uglavnom igramo protiv slabijih ekipa i po kvalitetu i po budzetu ali... bojim se da kad se bude lomilo ne dodje sve na naplatu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dalas Mur je malo zivnuo u novoj godini. Jeste da protivnici nisu toliko merodavni, ali raduje da dobija vise minuta. 

Secam se u poslednjim sezonama Zeljka u Feneru, Bobi Dikson, zvani Ali Muhamed, usao bi prvi put u trecoj cetvrtini, sasuo desetak brzih poena i dosta puta resio utakmicu. E tako ja vidim Mura u toj ulozi. Mekan je za veliko krljanje, ali moze da doprinese brzinom i sutem za tri poena. 

Alen je izgubio produktivnost, minute i ucinak, dolaskom Lesora. Videcemo kako ce se to odraziti na njegove igre. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...