Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

45 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Kako ste zadovoljni sa Lesorom? Nisam gledao potonja dva meca

 

Nisu ova dva meca merilo, al rani znaci obecavaju. Dovoljno je sto su minuti lepse rasporedjeni. 

 

Ja sam opcinjeniji Balsom u poslednjih mesec-dva, Lesor je samo bonus.

 

Nekako mi se naglo presaltalo u glavi od 'nemamo centra' do 'imamo dva ozbiljna' 😄 

 

Svestan sam subjektivne euforije i kvaliteta protivnika, tako da jedva cekam neku jacu utakmicu, pa da vidimo kud plovi ovaj brod.

Edited by fillam
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fillam said:

 

Nisu ova dva meca merilo, al rani znaci obecavaju. Dovoljno je sto su minuti lepse rasporedjeni. 

 

 

Šta obećavaju svega ti 😂 

Mislio sam da naši drugari iz Železnika preteruju kada kukaju na njegova iskakanja kod odbrane pika, ali on je stvarno tantus 😂 Oči krvare dok ga gledam kako ne zna da izrotira

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Instinkt said:

Šta obećavaju svega ti 😂 

Mislio sam da naši drugari iz Železnika preteruju kada kukaju na njegova iskakanja kod odbrane pika, ali on je stvarno tantus 😂 Oči krvare dok ga gledam kako ne zna da izrotira

 

Jebiga, ti vidis to, ja vidim Lideja kako nece imati potrebe da igra 30+ minuta protiv nekih balvana, jer ce Smajli igrati na svojoj poziciji malo za promenu.. Ako nam je to njegovo iskakanje kod pika najveci problem, na konju smo

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Instinkt said:

Šta obećavaju svega ti 😂 

Mislio sam da naši drugari iz Železnika preteruju kada kukaju na njegova iskakanja kod odbrane pika, ali on je stvarno tantus 😂 Oči krvare dok ga gledam kako ne zna da izrotira

 

Za ovakve stvari postoji tata.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa kako nije problem, trpaće nas iz pika svaki pismeniji trener. Da me ne mrzi, izbacio bih ti par situacija koliko to jezivo izgleda i to protiv ovih mučenika. Protiv Splita pravi 3 faula na tipu koji je beskoristan van reketa, i to maltene tri napada u nizu. Panter se smeje, ne zna šta da mu kaže 😂 Što se mene tiče, jedino što smo dobili od njega je prisustvo na skoku na obe strane parketa, pošto ni da preuzima ništa ne može 😁 Ponekad ćemo zavrteti i mi neki pik sa njim, ali slaba vajda sve dok ne dođe plej koji će koristiti njegove vrline

 

@Čvrkov

Ne budi na kraj srca

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...