Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Evo brat @uvrnuto na moju molbu skinuo katanac sa teme, da se oprostimo ko ljudi od ove turbulentne sezone.

 

Elem, sa kakvom euforijom smo počeli, pa kako smo potonuli tokom sezone i na kraju se pridigli ali nedovoljno,

ispade da smo uz malu pomoć sreće Putina još i dobro prošli.

 

Nadam se da ćemo izvući pouke i ispraviti greške iz ove sezone, a to ima ko da uradi!

Pre svega doselekcija, preselekcija (kako god to zvali) igračkog kadra a onda i prateće logistike.

 

Svi se plašimo skoka cena sezonskih i pojedinačnih, valjda će biti osećaja za pravu meru...

 

Ajd pa sa srećom nam bilo.

Link to comment
Share on other sites

Uh, kakva sezona, puna uspona i padova. Dolazak Zeljka, lozenje, slabe igre, pa bolje igre, pa opet slabe (Bursa) i na kraju dobre.

Bio sam u fazonu da EL treba zasluziti na terenu, ali sto se mene tice u finalu smo pokazali da mozemo da igramo dobru kosaku.

 

Iako jeste bilo lozenja, svima je bilo jasno da se preko noci ne moze nista. Tesko je za tako kratko vreme uspostaviti atmosferu u ekipi, hijerarhiju, sistem.

Igre u finalu protiv legit EL ekipe mi daju nadu da cemo nastaviti tim uzlaznim trendom i sledece sezone.

 

Nemile scene na tribinama ne bih komentarisao. Samo mi je zao sto smo odustali od KLS, bilo bi kul da smo odigrali sa mladjarijom a nosioce poslali na odmor.

 

Da rezimiram, sto se ove sezone tice:

 

 

Edited by Marvin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Po meni će uspešnost ove tek završene sezone da se određuje na kraju sledeće sezone.

 

Ako sledeće sezone budemo izgledali dobro, igrali dobar basket i, potencijalno, osvojimo nešto, onda će moći da se kaže da je ova sezona bila uspešna u smislu da je oformljena osnova na koju se kasnije nadogradilo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...