Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Kad smo vec kod Lesora greota je ne pomenuti Miletu koji je juče izdominirao,doduše bekove i krila jer ovi centra nisu imali. Bitan je pristup a i pokazao je balans u određenim momentima da pokaže nešto od uvezbane centarske tehnike. Čak je i trojku dao. Ima samopouzdanja i deluje mi kao pristojan tako da on može biti ona vrsta što polako sazrevaju pogotovo što masa ide sa godinama ko i pihtije. Mogao bi on neku Plajs ili Shanli igru furati u godinama ispred nas. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ne sam Safete said:

jbg uini, mogao je sam sve to sam staviti u računicu

 

on je prihvatio posao, što je valjda sporcki & ljucki, pravo pitanje je gde je tu bio partizan, kao klub sa tradicijom i know-how reputacijom da sastavi računicu pre angažmana ili pruži podršku dugoročno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

 

 

Naterao si me da ipak napravim gifove. Prvo sam snimao ekran preko telefona, tako mi lakše, ali sam kasnije skontao da mts aplikacija ne dozvoljava snimanje, pa mi je zacrnila snimke. Kasnije me mrzelo da probam i na web-u, ali evo sad odradih. 
Protiv Zadra sam video baš dosta akcija, koje uopšte nisam primećivao do sada. Ja generalno kad igram košarku obožavam flare i fake screen-ove, ali za to moraš biti mnogo uigran i ti pasevi često budu "napamet".

 

Prva, iako sam mislio da će sjebati kako su se pogubili na kraju, ipak je Rade napravio dobar blok, a za Lideja je ovo zicer.

 

giphy.gif?cid=790b7611953c5f613d73835352

 

Druga, fokus odbrane na Panterovo istrčavanje, kad ono međutim... 🙂 Lesora ne znaš je l' teže preskočiti ili zaobići.

giphy.gif?cid=790b7611066771c59e8dac9c6b

 


Čestitam Božić ljudima koji slave i želim lep vikend svima! 🍻

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ima jedna priča. Pre par godina idem kod majke i prolazim pored terena u koji smo nekad ja i moji prijatelji ulagali. Ne samo novac, nego i vreme i poklanjali mu pažnju. Neki klinci igraju tri na tri, po starim pravilima, može šut odmah po izvođenju.

 

giphy.gif?cid=ecf05e47d7c29cahosu3a9y8c8

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Kod nas se to zove naški i američki. Klinci krljaju američki, samo stoje na trojci i pripaljuju, neće niko da se spusti pod koš.

Dostojno svakog penzionera!!!

 

U moje vreme su samo matorci stajali na trojci i pripaljivali jer za sve drugo nisu imali snage 😂😂😂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...