Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

5 hours ago, uvrnuto said:

Sanjao sam da sam išao bajsom iz Novog Sada na tekmu u Beograd, jer nisam imao nikakvo drugo prevozno sredstvo. I na kraju dođem iako je drug odustao na pola puta, međutim utakmica otkazana zbog korone... 😄

Bas uvrnuto! 🙂

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo su mi najjače utakmice, ne očekujem ništa u napadu (pošto protiv Budućnosti ništa osim izolacija i 1 na 1 nisam ni video) dok u odbrani očekujem borbenost nagrađenu gomilom glupih faulova proisteklih iz previše želje a premalo pameti. 

 

Ali ne bih bio ni najmanje iznenađen da se sve suprotno desi. Ovo je ta sezona, nema pravila, kakva crna analiza... 

Link to comment
Share on other sites

Sta je problem sa Rasonom Tomasom? Nesportski zivot se pominje ali ja nisam Beogradjanin pa ne znam koliko da verujem tim pricama.
Pa nije bas mogao na poluvremenu utakmice sa djeticima da ode da splavari. To da voli da izlazi je opste poznato. Koliko to utice na njegov odnos prema igri ne znamo.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Molim vas da mi neko od čuvara vatretm  kaže, nadam se vrlo jednostavno:

 

Koliko poraza treba da se desi, pa da zaključimo da je problem u treneru?   Mislim, super je priča o strpljenju, ali ja nisam baš siguran da KKP treba da bude rob edukacije nekog trenera. Toliko ne dugujemo nijednom bivšem igraču, ipak je KKP veći od svih njih.

 

Mi u ovoj sezoni imamo skor 1-4.

Iako je tek počela sezona, mi smo u oba takmičenja na 2 poraza od upadanje u ozbiljne probleme. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Da se ne ljubimo. Daj makar i Radonju, dotle je došlo.

lol, to ko da kaes, ma zajebi me fice, daj toyotu..:default_coffee:

lm, koliki su samo odron ruski igraci, ne znaju ni da hodaju a ni jedan nema ispod 300k.. da su srbi ne bi ni na gradjevini mogli da rade.. al sto se kaze, bolje biti srecan nego pametan..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Sta reci nakon ovoga? Jako je tesko razmisljati racionalno kad ti ekipa izgleda kao raspustena banda.

 

Pristup u poslednjoj cetvrtini je jedna posebna sramota, a trener nam samo stoji i nemo gleda kako igrace boli ona stvar da potrce. Stalno trabunja o energiji, a ona je veceras bila ispod bilo kog prihvatljivog nivoa.

 

Trebalo je da budemo pametni i da shvatimo da se, nakon Trinkijerijevog odlaska, od ove ekipe ne ocekuje nista. Dovodjenje pocetnika za trenera je to zacementiralo. Cak i ako Scepanovic ode, na trzistu ne postoji neka realna opcija koja moze mnogo podici nivo ovog tima. To nam je sto nam je. Na borbu za trofeje mozemo odmah da zaboravimo. Ocigledno da upravi to nije u interesu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...