Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ne bih da vam stajem na muku, ali tek sam malopre pogledao sut za pobedu.Meni izgleda nemoguce da covek primi loptu i uradi onu rotaciju i sutne za 1 sekundu.Cini mi se da je vreme kasno pusteno i da je kos neregularan.Znam da vas to nece utesiti...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Gudura said:

Ne bih da vam stajem na muku, ali tek sam malopre pogledao sut za pobedu.Meni izgleda nemoguce da covek primi loptu i uradi onu rotaciju i sutne za 1 sekundu.Cini mi se da je vreme kasno pusteno i da je kos neregularan.Znam da vas to nece utesiti...

Ako je Jaramaz prosle sezone posle pet koraka dao trojku u roku od 0.8 sekundi onda je Danilo sa dva koraka iz okreta mogao jos srknuti kafu pa sutnuti na vreme.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Ako je Jaramaz prosle sezone posle pet koraka dao trojku u roku od 0.8 sekundi onda je Danilo sa dva koraka iz okreta mogao jos srknuti kafu pa sutnuti na vreme.

 

Komsije, vama vasa istina sada vec tradicionalno postane prava istina, zar ne? 😏

 

Da odmah odgovorim na sledece pitanje - od 5 koraka, 3 je napravio bez lopte, a regularno dozvoljena 2 kada je istu primio.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Komsije, vama vasa istina sada vec tradicionalno postane prava istina, zar ne? 😏

 

Da odmah odgovorim na sledece pitanje - od 5 koraka, 3 je napravio bez lopte, a regularno dozvoljena 2 kada je istu primio.

I to sve za 0.8 sec jel tako?

 

Sve Ok. Ako je uspeo 3 plus dva koraka sve za 0.8 onda je i Danilo uspeo za 1.7 ova dva koraka.

 

Svaka cast za zapisnicki sto u oba slucaja. 

I u jednom i u drugom slucaju su pustili sat na vreme. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

I to sve za 0.8 sec jel tako?

 

Sve Ok. Ako je uspeo 3 plus dva koraka sve za 0.8 onda je i Danilo uspeo za 1.7 ova dva koraka.

 

Svaka cast za zapisnicki sto u oba slucaja. 

I u jednom i u drugom slucaju su pustili sat na vreme. 

 

Cemu ovo?

 

Niko od navijaca Partizana nije osporio Nikolicev sut. Raspravu je pokrenuo Gudura koji je navijac Crvene zvezde.

 

Apsolutno kos ne moze da bude neregularan ako je zapisnicki sto pogresio. Moze da se desi da se zapisnicki sto kazni za gresku, ali kos je legitimno priznat i tu nema nikakve rasprave.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Šarac said:

Ako je Jaramaz prosle sezone posle pet koraka dao trojku u roku od 0.8 sekundi onda je Danilo sa dva koraka iz okreta mogao jos srknuti kafu pa sutnuti na vreme.

 

Ne zanima nas tvoje mišljenje 9 meseci nakon aktuelnog događaja.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jakob Aman said:

Mislim da bi eventualni porazi od Uniksa i limenki potpuno raščistili stvar. Neophodna je šok terapija ovom timu. Neki dobar šuter ili iskusan trener.

FMP ove godine ima sastav za donju trecinu tabele... ako to ne dobijete uz taj poraz od Borca, to je onda bas zabrinjavajuce. Jedan kiks jeste kiks, ali dva je vec simptomaticno. 

Link to comment
Share on other sites

Ja zelim pobedu u Kazanju, pa nek se rasciscava usput. 

A svakako smo krenuli uzlaznom putanjom. Boli ova trojka... ali smo uz losu igru i 2/3 tima van bilo kakve forme bili sve vreme tu da dobijemo tim jednakih kvaliteta nasem. Koji je pritom poslozen vec sada.

 

Protiv mnogo slabijeg Borca nismo imali 5% sanse.

 

Hocu reci, samo nek je borba, bice dobrih stvari. Nisam zadovoljan ni ja scepinim rotiranjem kao i napadackom formom nekih igraca, ali prizeljkivati poraze zarad smene je prosto anti-partizanski. Najblaze receno.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...