Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Na tom smo nivou da je filipovski potpuno ne bitan... moze i klupa da bude prazna ono je ne dopustivo, ko da je neko pokupio sa ulice neke likove dao im loptu i rekao aj sad dajte kos a oni se onako pogledaju i kazu pa kako ?!

 

Za 28 min igre 29 poena ?! ?! ?!  Protiv krke ! Ma protiv bilo kog NEDOPUSTIVO

Treba ih udariti po dzepu ako ih uopste i isplacuju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ja vidim sa strane stvari, ovo više nije pitanje spašavanja sezone nego kluba, tačnije njegove suštine. Ako se ova hajdučija zapati, ljudi će prestati da ga prate.

 

Iz ovog što vidimo primetno je da Fiilpovski nije trener koji može u kratkom roku da uspostavi red u timu. Da li to može na duži rok ne znam, ali nema vremena za neke analize, pričice, bodrenje, potrebna je jasna i nedvosmislena akcija. 

 

Dakle, po meni, još večeras bi onaj ko je identifikovan kao trula jabuka trebalo da leti iz tima, a ako može i iz kluba. Ili više njih, ako ih ima. Sa ostalima je potrebno obaviti razgovor da nema više ako sledeći put... nema sledećeg puta, u svakom trenutku se može desiti da neko od njih izleti kad nekom ko se pita to padne na pamet. Svakom od njih je potrebno što više otežati život a ako ne budu bili dostojni dresa što više se potruditi da im karijera ode u propast. Neka sede na tribinama, treniraju sa juniorima, rade šta hoće. U prvi tim ubaciti klince, da igraju sa onima koji imaju minimum dostojanstva i poštovanja za klub. Za trenera važi isto, ali ajde, relativno kratko je u klubu. Međutim, ako ne pokaže ličnost, vrata su tamo.

 

Sve ovo i svaki naredni potez javno saopštiti, neka svi znaju kakvi su to likovi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma slažemo se sve, za ovo večeras mora da leti nečija glava, ništa manje, i to minimum jedna. Jebeš sezonu, jedna više-manje koje se sutra neću ni sjećati, a ako izgubimo identitet i autohtonost izgubili smo sve naredne sezone zauvijek.

Vidiš, ne zna čovjek, dugo vremena sam mislio da je ona neka 2015. bila dno, a ustvari je bila vrh za ovo danas. Čeda Komesar, Vrabac, Keva, često negledljivo ali uvijek požrtvovano. Ovo sad su neke splačine od ljudi, čast izuzecima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Teško jeste treba sjeci.

Ja bih da objasnim moj negativan pogled na CMM. 

Dobar je igrač ali nije za ovaj tim, Partizan uopšte.  Ovo je moja naknadna pamet i moram da kažem da tako nisam mislio na početku sezone.

On nije razigravac a ovoj ekipi to treba. Cesto odsutan duhom ne konstantan. Fura covjek privatni biznis i profesionalni sport na ovom nivou...ne ide brate. Moze to al ako si Ronaldo ili Zlatan (bolje su Zlatanove boxerice btw). Moze i ako si seoska liga pa uporedo fudbal i njiva. On nije osjetio podršku navijača i realno nije svestan ni gde igra a izgleda da ga to i ne interesuje. Očigledno je da se on i Gordic ne mirišu a ja bih dao prednost Gordicu. Ako neko pita zašto pa Gordic je manja štetočina a i brate zna kako se osvaja i igra ova liga i sta je Partizan. Dakle klasičan damage control noga u dupe njemu i Miki,Radetu dati poslednju igracku sansu a posle moze negdje oko klupe cini mi se da ima žvaku, dobro razmišlja odnosno ima neke osobine koje igracu u igri nisu potrebne, a izgleda da ga ta ledja ograničavaju, dovesti nekog Vili Hecher tip igrača plus cetvorku. Jare ce valjda doci na svoje a ostatak ekipe meni i nije izgledao toliko loše u zadnje vrijeme, jeste Rason glavinjao al cini mi se da je fokusiran.

Ovo je Partizan zla vremena ce proći.

Sto bi rekao Johnny....i briga me frajeri za vase reklame ovuda su prolazili i drugi prije vas....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste velika bruka, ali ja sam lakše podneo ovo od nekih drugih utakmica. Osim već standardno kriminalnog starta, za koji je trener isključivi krivac, u ostatku meča se videla i želja i borba, i na kraju krajeva i solidna odbrana, na 3 minuta do kraja imali smo 59 primljenih poena protiv ekipe koju su ozbiljno kenjale trojke.

 

Šta znam, ovo je prosto bio jedan od onih dana kada ništa ne ide i mo'š ga jebati, neće pa neće. Niko od ovih igrača nije ni toliki kamenjar ni toliko glup kao što su danas izgledali. Niti je trener toliko nesposoban.

 

Druga je stvar što mi zbog ranijih propusta ovakav fejl ne možemo sebi da priuštimo i što se ova sezona od starta 'grbo rodila', pa nas ovakve stvari samo dotepavaju.

 

Ali ne vidim rešenje u promeni trenera i 10 igrača. Neka ih da vidimo reakciju, da vidimo kako će iz ovoga da se vade i ko je u stanju da posle pada ustane i nastavi dalje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Jeste velika bruka, ali ja sam lakše podneo ovo od nekih drugih utakmica. Osim već standardno kriminalnog starta, za koji je trener isključivi krivac, u ostatku meča se videla i želja i borba, i na kraju krajeva i solidna odbrana, na 3 minuta do kraja imali smo 59 primljenih poena protiv ekipe koju su ozbiljno kenjale trojke.

 

Šta znam, ovo je prosto bio jedan od onih dana kada ništa ne ide i mo'š ga jebati, neće pa neće. Niko od ovih igrača nije ni toliki kamenjar ni toliko glup kao što su danas izgledali. Niti je trener toliko nesposoban.

 

Druga je stvar što mi zbog ranijih propusta ovakav fejl ne možemo sebi da priuštimo i što se ova sezona od starta 'grbo rodila', pa nas ovakve stvari samo dotepavaju.

 

Ali ne vidim rešenje u promeni trenera i 10 igrača. Neka ih da vidimo reakciju, da vidimo kako će iz ovoga da se vade i ko je u stanju da posle pada ustane i nastavi dalje.

Prijatelju, mislim da gresis sto se zelje i borbe tice. Ako je po necemu Partizan konstanta, to je upravo partizanstina ' borba bre". Izvini ovde to ne vidim. Pojedinci da ali ima ih dosta koji mi izgledaju ko da su dosli da otaljaju tezgu, ko pevaljke na Ibarskoj magistrali. Nema "krvavih kolena", spolja gledano kao da je Novici jedino stalo. U pravu si sto se trenera i igraca tice. Ulagati u nesto neizvesno, nije ni vreme ni mesto. Plej off je na dalekom stapu a u EC, tesko da mozete u finale, a ostalo se ne racuna. Glupo je da Partizan ponovi nasu gresku. Oterasmo Rocestija, dovedosmo Koloma. Pisanje uz vetar i bacanje tudjih para. Niti mozemo medju 8 u EL, i bez obzira na optimizam na nasem topiku, tesko da cemo i ABA uzeti. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Mi nesto imamo previse onih dana ove sezone

 

Imamo, nego se meni ovaj onaj dan razlikuje od ostalih onih dana.

 

3 minutes ago, Pantelija said:

Prijatelju, mislim da gresis sto se zelje i borbe tice. Ako je po necemu Partizan konstanta, to je upravo partizanstina ' borba bre". Izvini ovde to ne vidim. Pojedinci da ali ima ih dosta koji mi izgledaju ko da su dosli da otaljaju tezgu, ko pevaljke na Ibarskoj magistrali. Nema "krvavih kolena", spolja gledano kao da je Novici jedino stalo. U pravu si sto se trenera i igraca tice. Ulagati u nesto neizvesno, nije ni vreme ni mesto. Plej off je na dalekom stapu a u EC, tesko da mozete u finale, a ostalo se ne racuna. Glupo je da Partizan ponovi nasu gresku. Oterasmo Rocestija, dovedosmo Koloma. Pisanje uz vetar i bacanje tudjih para. Niti mozemo medju 8 u EL, i bez obzira na optimizam na nasem topiku, tesko da cemo i ABA uzeti. 

 

Bilo je mnogo utakmica bez borbe ove sezone, tada sam i više pizdio nego danas. Danas je falilo mozga, šuta, koncentracije i hrabrosti u napadu, to nekako lakše praštam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, odupri se ludilu said:

Teško jeste treba sjeci.

Ja bih da objasnim moj negativan pogled na CMM. 

Dobar je igrač ali nije za ovaj tim, Partizan uopšte.  Ovo je moja naknadna pamet i moram da kažem da tako nisam mislio na početku sezone.

On nije razigravac a ovoj ekipi to treba. Cesto odsutan duhom ne konstantan. Fura covjek privatni biznis i profesionalni sport na ovom nivou...ne ide brate. Moze to al ako si Ronaldo ili Zlatan (bolje su Zlatanove boxerice btw). Moze i ako si seoska liga pa uporedo fudbal i njiva. On nije osjetio podršku navijača i realno nije svestan ni gde igra a izgleda da ga to i ne interesuje. Očigledno je da se on i Gordic ne mirišu a ja bih dao prednost Gordicu...

 

 

Kodi je bas razocarao ali mislim da ga je zapravo povukao tim dole a ne obrnuto. Jeste da deluje kao lozana, i verujem da mu nedostaje igranje pred navijacima da bi imao skroz drugaciji stav (nije da ga ne zanima, nego mu nedostaje) - ovako jedino sto ima je (verovatno) sumorna atmosfera u svlacionici i na treninzima. A ni jedan igrac ne voli da bude smenjen trener koji ga je doveo (ako je Scepa imao uticaja na to). 

 

 

A za privatni biznis, a jbg, eno i kod nas Dzoni ima svoj pa sta sad, nije zabranjeno, dok ne sputava. I Simonovic ima butik za bebecu odecu 🙂

 

I Lazic batlerise. 😉 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislili smo da je Saso Dzikić posle Vlade, ali izgleda da čovek slabo motiviše i nije zbio redove ekipe. Jbg. Ovo su jos 2 godine koje su pojeli skakavci, jer za ovu da smotamo kablove, pa sledecu Saso gradi tim, pa ako ne utekne kao Trinky, neki rezultati 2024.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

 

Sve je pod kontrolom, jos ima nade. 

 

Ispasce da sam bacio jinx, a nije mi to bila namera. 

 

Naravno da ti je plan pao na prvom uslovu koji glasi "ovih 8 meceva moraju da se dobiju".

 

O tome se i radi, tesko je planirati takve stvari. ABA liga nije ni KLS, a nije ni fudbalska superliga u kojoj najjace ekipe lagano pobedjuju kad je moranje bez obzira na to kako igraju. Partizan je doziveo debakl zbog dve stvari, loseg suta i dizanja ruku od meca na dvocifrenoj razlici, ali cak i da su igrali bolje bila bi to neka neizvesna zavrsnica, slicna onoj koja je presudila Tomicu prosle sezone ("radite sta hocete" na kraju meca).

 

Bas zato je ekstremno nefer sto FMP igra ovo takmicenje, jer bi itekako mogli da priprete Crvenoj zvezdi u nekom teskom momentu (izmedju 3 EL meca), ovako je to bio trening mec. Mozda da je taj FMP neki tim tinejdzera koji moze samo da sanja pobede protiv 90% lige, pa i da kazes da je u redu, ovako ce neki navijaci Crvene zvezde da pisu "bilo bi dobro da FMP dobije Buducnost", a sutradan da pricamo kako nas svi mrze u ligi.

 

Sad ces reci, Partizan je pobedjivao prosle sezone. Pobedjivao je jer je imao vrhunskog trenera i motivatora koji je sa osrednjim Bayernom dosao na 9 pobeda u EL, a nije odigrano ni pola lige. Neki drugi trener bi imao 3-4 pobede sa Bayernom do sada.

 

Sto se tice sezone, u ABA je jasno da Partizan ne moze u PO (glupo je pricati da je ABA nebitna jer mozda ne vodi u EL), zato igrati u EC sa 100% snage, a u ABA na sto vise pobeda, pa dokle se dogura.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I ja sam mislio da je CMM malo drugaciji igrac. Ovo sto on igra kod vas je klasican privatluk i igra za svoju statistiku. Uglavnom gleda samo kos i deluje kao da igra odvojeno od ekipe.

 

Mada kod vas ove sezone nema neke ekipe i sistema, pa je pitanje sta i koliko mu se moze zameriti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

mornar i mega imaju samo 2 pobede vise od kkp

do kraja ima vise od pola

ne vidim kako je to PO nedostizan za partizan

Jeste, a Olimpija samo jednu pobedu vise.

 

Dati Krki 50pts nije pitanje na koju nogu si ustao. Ovo vam je najveca sramota u poslednjim godinama.

 

Scepina selekcija je za zatvor....😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Očigledno nije bitno ko je na terenu i ne može se tražiti krivica u jednom ili dva igrača,vec je u pitanju nešto izvan ekipe što se reflektuje na stanje na terenu. 

 

Meni ovo lici na debelo kašnjenje sa platama i da se zbog toga ponašaju kao banda na terenu i svako igra za sebe. 

Bar sam se takvih ekipa Zvezde nagledao zadnjih 20 godina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, propolis said:

Očigledno nije bitno ko je na terenu i ne može se tražiti krivica u jednom ili dva igrača,vec je u pitanju nešto izvan ekipe što se reflektuje na stanje na terenu. 

 

Meni ovo lici na debelo kašnjenje sa platama i da se zbog toga ponašaju kao banda na terenu i svako igra za sebe. 

Bar sam se takvih ekipa Zvezde nagledao zadnjih 20 godina. 

I da je tako, nije ovo prvi put da kasne plate pa nikada nismo gledali ovakvo gubljenje na terenu, sad već u seriji.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, LosmiSK said:

Jeste, a Olimpija samo jednu pobedu vise.

 

Dati Krki 50pts nije pitanje na koju nogu si ustao. Ovo vam je najveca sramota u poslednjim godinama.

 

Scepina selekcija je za zatvor....😁

Шћепина селекција?   Ово је Андреина селекција +Волден, -Мика, - Дангубић, -КММ, тако да о одговорности Шћепе или Саша је илузорно говорити, чак се и правоснажно осуђени аутолимар на месту председника отворио и сачувао скоро комплетан тим и додатно га надоградио. Е сад што он као искусан спортски, кошаркашки радник није знао да лову треба преусмерети на алхемичара из Истре, кога је васколика југословенштина до јуче мазала гов*има због 'издаје', је већ друга прича...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...