Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

11 minutes ago, Ложач said:

Шћепина селекција?   Ово је Андреина селекција +Волден, -Мика, - Дангубић, -КММ, тако да о одговорности Шћепе или Саша је илузорно говорити, чак се и правоснажно осуђени аутолимар на месту председника отворио и сачувао скоро комплетан тим и додатно га надоградио. Е сад што он као искусан спортски, кошаркашки радник није знао да лову треба преусмерети на алхемичара из Истре, кога је васколика југословенштина до јуче мазала гов*има због 'издаје', је већ друга прича...

CMM i Mika su dva izuztno losa igraca za nivo kosarke kojem partizan tezi. Mika nema kvalitet za prvog centra, smesan igrac za sampionske ambicije,a CDM vas je razorio timski...Tako da nije to samo doselekcija posto su oni projektovani kao prvi plej i centar.

 

I dalj vam pricam da je Angola bolji igrac od svih vasih krila i bekova...

 

Scpanovica samo zbog ova tri slucaja treba smatrati velikom stetocinom.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, odupri se ludilu said:

E moj Pantelija tako se obraćas starijem od sebe😁

Tesko da je stariji. Gledao sam uzivo Partizan sa Kicanovicem, Dalipagicem, Pesicem, Todoricem, Farcicem (cuvena slobodna bacanja!)i drugima. Poslednji moj drug sa tribina je umro u proslom veku:ss:

  • Like 3
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

 

Naravno da ti je plan pao na prvom uslovu koji glasi "ovih 8 meceva moraju da se dobiju"...

 

Moraju da se dobiju u smislu da svaka izgubljena od tih 8 povlaci za sobom da se mora pobediti neki od direktnih konkurenata (sto je zapravo jos i bolje ali i teze). 

 

 

2 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

mornar i mega imaju samo 2 pobede vise od kkp

do kraja ima vise od pola

ne vidim kako je to PO nedostizan za partizan

Zvucace cudno ali lakse je gledati poraze, na taj nacin i nije bitno da li je 12 ili 14 ekipa (uvek imas barem jednu ekipu koja je totalni raspad kao Primorska koja je oborila rekord totalnog raspada vec pocetkom decembra, obicno nastane neki polu-raspad oko nove godine). Pogledaj moj raniji post na ovoj temi, jedna PO ekipa moze sebi da dozvoli 8-9 poraza u sezoni, ako je bas bas izjednaceno u sredini tabele desavalo se da u PO prodju i ekipe sa 11 poraza pri cemu i 5-plasirani, pa i 6-plasirani imaju isti broj poraza. Nije sve gotovo za Partizan ali bice vraski tesko. Aj Igoeka i Mega, pasce u toku sezone, ali Mornar nece tako lako predati mesto u PO a i Cedevita Olimpija dobro za sada gura, tu je odmah uz Buducnost i Zvezdu mada njima tek predstoje bitke sa PO ekipama.

 

 

2 hours ago, Alek The Great said:
2 hours ago, Takeshi_Kovacs said:
mornar i mega imaju samo 2 pobede vise od kkp
do kraja ima vise od pola
ne vidim kako je to PO nedostizan za partizan

Ali imaju i manje odigranih utakmica. Ako gledas tako i Buducnoct i Olimpija nam beze i manje. A tu je i Igokea. Mnogo je to timova, tesko je da se poklopi.

 

Da, Partizan i Zvezda prakticno nisu imali odlozenu ni jednu svoju utakmicu a i porazi donese po poen 🙂 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

mornar i mega imaju samo 2 pobede vise od kkp

do kraja ima vise od pola

ne vidim kako je to PO nedostizan za partizan

Mega ima tri poraza manje, a Mornar cak 4 poraza manje. Otprilike se to tako gleda, plus je Partizan sa sva tri favorita igrao kao domacin. Znaci gostuje i Buducnosti i Cedeviti, sa Zvezdom domacinstvo nema  veze  bez publike. Uzgred budi receno Mega najverovatnije dobija Buducnost. I Mega i Mornar i Igokea ove sezone nemaju poraze od manjih klubova, Partizan ima od Borca i Krke, sto je veliki hendikep. Morao bi da bude perfektan u gotovo svim derbijima ove sezone da bi usao medju cetri sto ce biti jako tesko.

Link to comment
Share on other sites

Sport ovde vec duze vreme ne postoji pa Partizan i ne moze da bude nista drugo do fatamorgana.

 

Ipak, nezavisno od toga u kakvim se rusevinama zateknemo kada ovo orgijanje nad zdravim razumom prodje, ja sam siguran da ce SD Partizan i svi pripadajuci klubovi biti obnovljeni i oporavljeni se vratiti na staze nekadasnjih uspeha. Mozda potraje, mozda nam zatreba i novi PIB, ali ce adresa biti stara i ljudi biti pravi.
 

Do tada, najvaznije je preziveti i ne biti previse grub prema onima koji se trude da duh kluba makar ne ispari u potpunosti.

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 5
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 4
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste sto bi rekao onaj cirkuzant dosmanlije jedva cekaju da nas stave na noge... daleko im lepa kuca

Kad jednog dana padne veliki vodja ja mislim da ce biti nesto lakse za nase jsd ali daleko od toga da cemo procvetati... i tamo su njihovi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Isiah said:

Sport ovde vec duze vreme ne postoji pa Partizan i ne moze da bude nista drugo do fatamorgana.

 

Ipak, nezavisno od toga u kakvim se rusevinama zateknemo kada ovo orgijanje nad zdravim razumom prodje, ja sam siguran da ce SD Partizan i svi pripadajuci klubovi biti obnovljeni i oporavljeni se vratiti na staze nekadasnjih uspeha. Mozda potraje, mozda nam zatreba i novi PIB, ali ce adresa biti stara i ljudi biti pravi.
 

Do tada, najvaznije je preziveti i ne biti previse grub prema onima koji se trude da duh kluba makar ne ispari u potpunosti.

 

Prvi put vidim post koji je dobio sve emotikone iz ponude 👌👌👌

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Prvi put vidim post koji je dobio sve emotikone iz ponude 👌👌👌

 

Melodrama (grč. мелос музика i grč. дран радити, обављати), pozorišna igra sa muzičkom pratnjom; recitacija uz pratnju orkestra ili klavira; u Italiji se dugo opera nazivala melodramom; djelo u kome se pretjeruje u zapletu i likovima i insistira na emocijama; melodrama je i naivni kliše poznatih karakternih osobina: glavni junak (uvek neustrašiv i jedan), junakinja (ljubav glavnog junaka uvijek ugrožena) obično ona koju glavni junak spasava, zlikovac (voli i nasilan je prema junakinji), i negativac, pomoćnik zločincu. U današnjem smislu riječi melodrama ima i negativnu konotaciju. Označava patetičnu predstavu viška emocija i sumnjiv kvalitet.

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Malo sam vrtio stranice unazad, neki konsenzus postoji da O’stoyah treba da ode, ali ako ne možemo da ih se riješimo svih odjednom onda prvi treba da ode Lončar.

Možda bi i Tegi mogao da ponovo aktivira “Pitajte precednika” nakupilo se baš mnogo pitanja u međuvremenu.

Recimo neki novogodišnji specijal od tri sata sa uživo javljanjima kao u najboljim danima, nije baš da će biti nekog kvalitetnijeg načina da se provede novogodišnja noć. [emoji14][emoji23]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

 

Melodrama (grč. мелос музика i grč. дран радити, обављати), pozorišna igra sa muzičkom pratnjom; recitacija uz pratnju orkestra ili klavira; u Italiji se dugo opera nazivala melodramom; djelo u kome se pretjeruje u zapletu i likovima i insistira na emocijama; melodrama je i naivni kliše poznatih karakternih osobina: glavni junak (uvek neustrašiv i jedan), junakinja (ljubav glavnog junaka uvijek ugrožena) obično ona koju glavni junak spasava, zlikovac (voli i nasilan je prema junakinji), i negativac, pomoćnik zločincu. U današnjem smislu riječi melodrama ima i negativnu konotaciju. Označava patetičnu predstavu viška emocija i sumnjiv kvalitet.

 

Termin melodrama je povucen iz upotrebe jos kad se Melo odlucio za Knickse. Visi na parcetu platna tamo pod svodovima MSG-a, odmah pored onog 1973 World Champions.

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

 

Melodrama (grč. мелос музика i grč. дран радити, обављати), pozorišna igra sa muzičkom pratnjom; recitacija uz pratnju orkestra ili klavira; u Italiji se dugo opera nazivala melodramom; djelo u kome se pretjeruje u zapletu i likovima i insistira na emocijama; melodrama je i naivni kliše poznatih karakternih osobina: glavni junak (uvek neustrašiv i jedan), junakinja (ljubav glavnog junaka uvijek ugrožena) obično ona koju glavni junak spasava, zlikovac (voli i nasilan je prema junakinji), i negativac, pomoćnik zločincu. U današnjem smislu riječi melodrama ima i negativnu konotaciju. Označava patetičnu predstavu viška emocija i sumnjiv kvalitet.

Ispravljati krive drine

1.Pokušaji da se nešto nemoguće promeni.
2.Pokušaji da se nešto (što uzgred rečeno nije vaš problem ni najmanje) nemoguće promeni.
U oba slučaja obično lupate gluposti, i znate to i sami.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Isiah said:

Sport ovde vec duze vreme ne postoji pa Partizan i ne moze da bude nista drugo do fatamorgana.

 

Ipak, nezavisno od toga u kakvim se rusevinama zateknemo kada ovo orgijanje nad zdravim razumom prodje, ja sam siguran da ce SD Partizan i svi pripadajuci klubovi biti obnovljeni i oporavljeni se vratiti na staze nekadasnjih uspeha. Mozda potraje, mozda nam zatreba i novi PIB, ali ce adresa biti stara i ljudi biti pravi.
 

Do tada, najvaznije je preziveti i ne biti previse grub prema onima koji se trude da duh kluba makar ne ispari u potpunosti.

Veliki je klub da bi ga ova bagra ugasila,ne mozes ubiti duh rodjenih pobednika.Ostanite prgavi,borbeni i fanaticni kakvi ste i bili od osnivanja.Zajedno protiv rafikalske bagre.

Pozdrav od jednog matorog Ganfera.😉

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ranzo said:

Ispravljati krive drine

1.Pokušaji da se nešto nemoguće promeni.
2.Pokušaji da se nešto (što uzgred rečeno nije vaš problem ni najmanje) nemoguće promeni.
U oba slučaja obično lupate gluposti, i znate to i sami.

 

Verujem da je mnogo prikladnije da si napisao da Cvarkov lupa gluposti, eventualno i oni koji su iskazali slaganje sa njegovim postom. Da li se ja slazem sa njegovim postom ili ne, nije mnogo bitno, ovde ne postoji grupacija koja isto misli samo zato sto navija za isti klub.

 

Sto se tice EL i "ovakvog Partizana" isti bi imao sanse da igra EL, da zadrzi trenera i osvoji evropski trofej da je Djordi Bartomeu imao sluha za takmicarski duh (LS je odigrana na leto, mogla je i EL, a i zavrsnica EC). Paradoksalno, mnogo je veci problem za klubova sa ovih prostora zatvaranje EL od Vucica i SNS na vlasti i njihovih poteza. Jedino kako je moguce igrati EL i imati sanse za osvajanje ABA lige je imati ogroman budzet, a cak i to nije garancija za ABA ligu, a ni u EL sa tim parama ne mozes u borbu za TOP 8 bez dobrog trenera i srece.

 

Pitanje je sta ce se dalje desavati na liniji EL - FIBA Evropa i ako se nastavi zatvaranje moguce je i gasenje EC i prelazak ostalih ekipa u FIBA LS. U tom slucaju klubovi bi igrali ABA ligu i tu FIBA LS, mogli bi da mastaju o osvajanju tog takmicenja, a smanjio bi se jaz izmedju klubova koji sada postoje u regionalnoj ligi.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...