Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

 

7 minutes ago, Jakob Aman said:

Pročitao sam negde a i logicno je. Čovek nije pokazao bilo šta a kao doveden da bude prvi centar.

 

Ne kažem da nije logično, ali baš zbog toga bi bilo lepo da podeliš informaciju, jer su mnoge stvari logične, a ne preduzima se ništa. Pa da se ne nadamo bez veze. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

 

 

Ne kažem da nije logično, ali baš zbog toga bi bilo lepo da podeliš informaciju, jer su mnoge stvari logične, a ne preduzima se ništa. Pa da se ne nadamo bez veze. 

 

Kako saznaju pojedini sportski portali, na izlaznim vratima kluba je Amerikanac. Radi se o Eriku Miki! Centar, nekadašnji član Sakramento Kingsa nije opravdao očekivanja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zar nije Mosley prosle sezone bio prvi centar?

 

Nekako je nelogicno da su trazili prvog centra pored njega i doveli Miku. Verovatno su trazili nekoga na 10-15 minuta, e sad, sto on nije to sto se mislilo da ce biti i sto se Mosley povredio je druga stvar.

 

Takodje ne mislim da postoji sansa da Zagorac ili Jankovic odu. Ako iko bude odlazio, to ce biti neko od stranaca - Gordic (vodi se kao stranac), Mika ili Miller McIntyre. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Mosley nije bio projektovan ni lane za prvog cenra, vec Parahovski. Cak ni nakon odlaska Artjoma nije Mozli pocinjao, vec Nikola panj Jankovic.

 

Baš tako. Mozli je igrom slučaja iskočio kao najbolji igrač kojeg imamo na 5. Mislim da ni Andrea nije računao da će Mozli imati toliki impact na našu igru prošle godine. Vil je veliki car i defanzivna zver u određenim segmentima ali objektivno nije za prvog centra jer je napadački previše limitiran i nema u arsenalu mnogo rešenja kada mu isečeš ona kucanja iz pikenrola. Očigledno je bilo da tražimo prvu peticu koju ima tu neku svestranost, širinu u igri, a da Mozli ulazi sa klupe da zateže odbranu. Problem je što su u klubu videli Miku kao tu prvu peticu, a dobili smo igrača koji nije ništa posebno bolji od N.Jankovića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odigrao je jednu tekmu za Kingse, a pitanje je koliko je puta uopste i bio u protokolu kad je bio pozivan i koliko je vremena/zajednickih treninga imao sa timom. Niko od igraca ne prati G-ligu, tako da je jedini uvid mogao da stekne na nekoliko zajednickih zagrevanja i skrimidza po sali. To je bukvalno nista i krajnje neozbiljno za nekakav komentar, u bilo kom pravcu, hvalio ga na sva usta ili nazivao izgovorom za kosarkasa. 

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma o konkretnom slucaju, ali sam generalno protiv tih stihijskih resenja i zrtvenih jaraca... To mi je fush.

Ni ozi nije krenuo kako se ocekivalo od njega, bio pljuvan, pa se do kraja kroz napredak isprofilisao kao respektabilna EL opcija.

Stavis pocetnika na klupu (da se ogradim mislim da ovo nije bilo pravo resenje u datoj situaciji), naravno da ce rezultati da trpe, ali ako je to vizija uprave i plan za dugorocno resenje onda cuti i trpi.

Bojim se da se slicno ne desi i Sasi. Mislim da nije ono sto mnogi navijaci od njega ocekuju da bude, ali da bi mogao da trenerski raste uz klub, i obrnuto.

Elem... Uprava napolje!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...