Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Perin Partizan je bio umetnicko delo za ovo. Ali obzirom da je vreme stabilizacije, par predloga:

  • Treneru je stan blizu, ima valjda neki bus/voz/uber da ga baci do Ljubljane
  • Obzirom na guzve na granicnim prelazima, moze i peske da se krene, taman stizu da ohlade glavu
  • Ako pomazu poslovanje Air Srbije pa idu carterom, da voze na gasna isparenja i da slete u Kraljevo, pa odatle peske
  • Ostojicu, onima koji ga doveli i ovi sto se uhlebili sa njim u klubu, pozdravljam gospodju majku, sestru, zenu i blizu zensku familiju
  • Odma da se ugasi klub, i ovaj i fudbalski, posto je to nesto najgrobarskije sto se trenutno moze uraditi
  • Nadam se da je zagor dobio banane i ne mnogo jake treninge
Edited by Bole Tyson
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Cooper said:

Krka je u seriji od 3 pobede.
Ni malo naivna ekipa.

Mada verujem u naš rad i talenat, očekujem pobedu od 2 do 6 razlike.

👏

Bravo za realnu prognozu. Razlika baš nije pogođena, ali sve ostalo jeste.

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam gledao onu protiv Sutjeske al to je bilo pred punom dvoranom ekipa nasa skoca konopca. 

Ovo je najgora utakmica u životu sto sam gledao Partizan.  I to ja konj zakasnio na prvo poluvreme.

Kao sto Bole rece trener da se ne troši previše jer on ovo riješiti ne može. 

Oterati CMM govnjivom motkom on je trula jabuka garant.

Ostoju. Ekipu oko njega. Propustiti par kola da nas izbace iz lige. Dovesti onog Dubljevica ili sličnog.

Nema ovo veze sa nečim normalni sto bi trebalo podržavati. 

U jednom momentu vidi Gordica da pokazuje prstom na obraz dok oni izvode bacanja. To je akcija koju nas plej zove.

Link to comment
Share on other sites

1. Scepo odlazi

 

2. Neko na lajvu napisa "napokon jedna bez neizvesne zavrsnice". I znate sta, to je zapravo odlicna stvar bez obzira na rezultat !! 

 

Zapravo sam posle dugo vremena bez stresova gledao KKP, cak sam u jednom trenu popio pivce i izasao na terasu da se divim pogledu i cinjenici da mi je auto napokon parkiran ispred zgrade.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...