Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Koja neverovtna razlika Partizana sad i prosle godine. Ako gledamo nosioce igre, samo je Volden otisao, dosao Mekintajer, slicni igraci. Ostalo vam je sve tu.

 

Covece, pocinjem bas da cenim Andreu Trinkijerija. Cenio sam ga i ranije iako mi je teatralan, ali covek je od ovoga napravio dominantan tim evrokupa i prvog favorita za aba.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je by far najsramnija utakmica u istoriji Partizana, uspjela je da zajebe i čuvenu utakmicu protiv Borca na početku sezone, a nije da je bilo lako.

Ne znam šta se tačno dešava u timu ali bih naslepo dao otkaz još večeras Kodiju i Gordi jer je isključivo njihova krivica što nam napad ne liči ni na kurac, sporo, bezidejno i zamorno repetitivno.

giphy.gif

Gorda prvo tapka 20 sekundi pa pripali trojku preko šest ruku, dok Kodi krene, pa se vrati, pa krene, pa se vrati, pa pripali trojku preko šest ruku.

Jebeni dan mrmota.

Zvati Kokoškova i vidjeti koliko traži da odvede Miku. Ponuditi duplo da odvede i Stephona jer mi sama činjenica da je još tu obara ugao erekcije za 21,7 stepeni, a učinak na tim je isti.

Rade Zaqrac


Ovo da uđe u službenu upotrebu.

Na kraju, ovo sam mnogo puta rekao za fudbalere ali nikad za košarkaše - vi ste pičke a igrate kao pičkice!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

CMM i Gordicu bi bez razmisljanja dao sut kartu, pa makar i otplacivali njihove ugovore. To sto CMM krene neku tekmu pa pogodi nesto ne cini ga dobrim. To su dva stranca manje koja apsolutno nemaju nikakav uticaj na nasu igru. Vise bi Stefan Pot doprineo trenutno nego njih dvojica.
Takodje, voleo bi da neko ima m... i da se zahvali Zagorcu.
Posle ovoga veceras nisam bas siguran da predsednik nece nikog dovoditi. I laiku je jasno da ovoj ekipi treba sveza krv. Plej i krilni centar su moranje, ako se misli proci grupu u EC.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alek The Great said:

CMM i Gordicu bi bez razmisljanja dao sut kartu, pa makar i otplacivali njihove ugovore. To sto CMM krene neku tekmu pa pogodi nesto ne cini ga dobrim. To su dva stranca manje koja apsolutno nemaju nikakav uticaj na nasu igru. Vise bi Stefan Pot doprineo trenutno nego njih dvojica.
Takodje, voleo bi da neko ima m... i da se zahvali Zagorcu.
Posle ovoga veceras nisam bas siguran da predsednik nece nikog dovoditi. I laiku je jasno da ovoj ekipi treba sveza krv. Plej i krilni centar su moranje, ako se misli proci grupu u EC.

 

Ja sam podeljen izmedju toga da se hitno pojacamo zbog EC i toga da ni slucajno vise ne potrosimo ni dinara na propalu sezonu. Mada vise vucem ka ovom drugom. Nema tih pojacanja koja ce srediti hemiju u timu.

 

Puklo je. Bas je puklo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Kooineeperk said:

Nesto kontam, sadasnji skor vam je 5-5, a moze se proci cak i sa 11 poreza ako je baz izjednacena liga. Realnije je da bude 9 ili cak 10 poraza dovoljno za to 4. mesto (ako do kraja bude nezivesna liga sa konkuretnom Igokeom i Megom) . 

 

Jos se igra sa (nije po redosledu):

Kod kuce: CIB, FMP, KRK, SPL, IGO, MOR
U gostima: BOR, KRK, SPL, ZAD, BUD, COL, CZV i MEG. 

 

Ovo boldovano jednostavno ne sme da se kiksne (mozda eventualno jedna) i onda treba dobiti 2-3 utakmice protiv direktnih rivala za plejof. IGO kod kuce i MEG u gostima su verovatno najlakse mogucnosti. Potom MOR kod kuce. I zapravo mislim da ce ta utakmica protiv Mornara biti kljucna. Sreca je da ce biti tamo pred kraj, u martu, kad i Mega, dok Igokea dolazi u februaru pre kupa. 

 

Poenta price: Filipovski ima vise od 3 meseca da poslozi stvari. Jos jedna utakmica ove godine pa rana pauza (zbog Primorske), potom lagani start u 2021. i 2 teza gostovanja u januaru protiv Buducnosti i Cedevita Olimpije. Nije kraj sveta ni ako se izgube ove dve a sve ostalo dobije do tada. A onda posle Kupa, opet 2 lakse utakmice i lomljenje sezone serijom 3 teske utakmice Zvezda-Mornar-Mega. 

 

 

 

 

Sve je pod kontrolom, jos ima nade. 

 

Ispasce da sam bacio jinx, a nije mi to bila namera. 

Link to comment
Share on other sites

@Barkley#34 @Alex_Serbia jbg... ja stvarno sa dobrom namerom napisah post. Zaista sam racunao da se moze dogurati do tog marta i tada preokrenuti sezonu. A istorija prethodnih sezona je pokazala da se moze proci i sa 10, cak i 11 poreza ako ima nezivesnosti u sredini tabele.

 

Kud pomenuh to da ne sme da se kiksne protiv ovih laksih timova, to je sjebalo celu poentu posta. 

 

Jbg. A vi gledajte na to kako hocete.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Koja neverovtna razlika Partizana sad i prosle godine. Ako gledamo nosioce igre, samo je Volden otisao, dosao Mekintajer, slicni igraci. Ostalo vam je sve tu.

 

Covece, pocinjem bas da cenim Andreu Trinkijerija. Cenio sam ga i ranije iako mi je teatralan, ali covek je od ovoga napravio dominantan tim evrokupa i prvog favorita za aba.

 

Teinkijwri je najveći majdtor na cijeli svijet da sakrije mane a istakne vrline tima.

Link to comment
Share on other sites

Ko je trula jabuka?
Gordić, CMM, Zagor, Kanađanin, Novica, uprava? Ili je trula cela gajba?
Sad realno više nije ni bitan uzrok - damage is done.
Da li postoje konflikti, da li kasne plate, da li Toša isplaćuje plate preko dobitka od kladže, etc...
Sasvim je jasno da ova totalno nelogična sezona mora imati tužan kraj.
Ako se kojim slučajem desi da se sezona odigra do kraja, kazna najveća za ove jebivetre bi bila da se pusti publika u hale tamo negde u aprilu mesecu.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto bi jedan kosarkaski radnik i frontmen rekao u Nišu:

 

"Ne moze da se igra!"

 

 

4 minutes ago, Hamilton said:

Kronos izd’o! Zena ga poslala u Dis. 

 

Dotle je doslo kada nam ti falis ujutru. Malar neki osecaj poznatog 😆

Edited by Alex_Serbia
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...