Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mene zanima kako je Loyd uzeo taj ofanzivni skok nakon bacanja, verovatno je neko (Kuzmic?) izbio loptu spolja.

 

Elem, dobismo dve utakmice koje su maltene bile izgubljene u jednom trenutku. Ne znam sta to treba da znaci, ali igra svakako ne obecava. I mnogo je tesko igrati bez da imas jednog beka koji ume da resi iskakanje ili udvajanje na pnru. Bez dobre pik igre nema protoka lopte i onda dobijamo ovo sto igramo. 

 

Dok je Davidovac igrao nas napad je licio na nesto. On je taj koji unosi malo kreativnosti, smeka i raznovrsnosti u nasu igru. Nesto van sablona. Kako je on slabo odigrao u drugom poluvremenu, napad se resetovao na Walden - Loyd duo, pre svega Loyd.

 

Jedino sto nas moze da odvede do trofeja je neka vrhunska odbrana, ali i ona je tu samo u naznakama. Eto, 30 poena u drugom poluvremenu, ali 51 u prvom.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Issey said:

Nestalo struje u reportažnim kolima... jbt 21. vek još nije došao u Srbiju...

 

Upao Nebojsa sa zetom u reportazna kola i poslao Koletu sta treba da procita. 

Pa aj sad demantuj sta je stvarno bilo u hali. 🤪

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dize se lestvica ocekivanja za Radonju, vise nije dovoljno da se pobedi direktni konkurent od koga ni po kom parametru nisi bolji, vec mora i da bude lepa igra za oko sa ovim Frankenstajn timom.

Kakav je bio sa facijalnim ekspresijama i plesom danas, jel to to il mora da se popravi?

Edited by Cavani
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovako nekako je isla situacija posle nestanka slike, a to se desilo na 78:81 i prilikom odlaska igraca na tajm-aut koji je trazio Radonjic posle Perry-jevog pogodjenog drugog slobodnog bacanja:

- posle minuta odmora napad Zvezde gde valjda igraci gostiju prave faul na Lazicu na +3 da ne bi slucajno primili trojku

- Lazic pogadja prvo bacanje, promasuje drugo i onda neko od igraca Zvezde skace u napadu i lopta je kod Walden-a koji je fauliran za 2 bacanja na +2 za goste

- Walden pogadja oba puta i nereseno je, tajm-aut uzima Golemac na 15 sekundi do kraja

- posle minuta odmora napad gostiju i na 3-4 sekund pre kraja Perry ili pravi korake ili mu neko krade loptu, lopta za Zvezdu i fauliran je Simonovic

- Simonovic pogadja valjda prvo bacanje, promasuje drugo, gosti hvataju loptu i Blazic ima pokusaj za 3 poena (ne znam odakle) koji ne pogadja te ostaje +1 za Zvezdu i pobeda

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borca said:

Ovako nekako je isla situacija posle nestanka slike, a to se desilo na 78:81 i prilikom odlaska igraca na tajm-aut koji je trazio Radonjic posle Perry-jevog pogodjenog drugog slobodnog bacanja:

- posle minuta odmora napad Zvezde gde valjda igraci gostiju prave faul na Lazicu na +3 da ne bi slucajno primili trojku

- Lazic pogadja prvo bacanje, promasuje drugo i onda neko od igraca Zvezde skace u napadu i lopta je kod Walden-a koji je fauliran za 2 bacanja na +2 za goste

- Walden pogadja oba puta i nereseno je, tajm-aut uzima Golemac na 15 sekundi do kraja

- posle minuta odmora napad gostiju i na 3-4 sekund pre kraja Perry ili pravi korake ili mu neko krade loptu, lopta za Zvezdu i fauliran je Simonovic

- Simonovic pogadja valjda prvo bacanje, promasuje drugo, gosti hvataju loptu i Blazic ima pokusaj za 3 poena (ne znam odakle) koji ne pogadja te ostaje +1 za Zvezdu i pobeda

Zezas da je stvarno Simon dao kos za pobedu? Ja napisao na live to Simone iz zajebancije da vidim oce li neko da se upeca, kad ono stvarno 🙂

1 minute ago, mmajstor said:

 

🙄

Od koga su to bolji Lazic, Simon, Kuridza, Rit, Kuzmic, Hal i ostali? 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cavani said:

Zezas da je stvarno Simon dao kos za pobedu? Ja napisao na live to Simone iz zajebancije da vidim oce li neko da se upeca, kad ono stvarno 🙂

Od koga su to bolji Lazic, Simon, Kuridza, Rit, Kuzmic, Hal i ostali? 

 

Od naših igrača jedino bi im Lojd igrao u prvoj petorci.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Ridji said:

I da ih plati iz svog džepa? 

Ja sam se ogradio, rekoh ako mu je bilo omoguceno, a ovde se pisalo da se uveliko gledaju igraci. Ako ti imas neki drugi info, napisi. Nemoj da komentarisemo na prazno.

 

Inace konacno da odigramo nesto pametnije. Spustala se lopta na centra i nismo skroz bili iso.

Lojd stavio karate kid maramu. Nadamo se da ce odigrati ovako do kraja.

Dobili smo i kada je stao sut-sto je plus.

Cim imamo doprinos od Davidovca, odmah to bolje izgleda.

E,sada da stegnemo odbranu i u napadu jos ovakvih 10ak utakmica i Kalis u junu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, pavijan2 said:

Kole je rekao da je posle Simonovog promašenog bacanja bila lopta sa strane za Cedevitu. Kako je on izveo to bacanje i šta se dogodilo ne mogu ni da zamislim.

Kole nema pojma sta se tacno desavalo jer je prepricavao sadrzaj PBP sa ABA sajta.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde je jedino dobro sto smo obezbedili drugo mesto.

Nema mesta ni za kakav optimizam.

 

Nas napad ne lici ni na sta sa voldenom, podhitno nam tu treba neko resenje.

 

Ne znam za sta da se uhvatim. Mozda i prodjemo u finale aba, al tamo cemo biti pocisceni.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

Ja odbijam da poverujem da je Sale stavrno tražio neke bonuse. Hajde, platu za sve tri predviđene sezone, to mogu da razumem, ali bonusi se dobijaju valjda kada nešto osvojiš, šta je on to tačno osvojio?

Nagrada za najgore sklopljen tim ikada na ovom nivou kosarke i sa tim uslovima kakve je imao.

Treba i to znati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...