Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 hours ago, L' Imperatore said:

Cigani (ogorčeno): Pokrenuti disciplinski postupak protiv Moora, za izjavu da je FMP mala Zvezda

 

Also Cigani: Legao bi nam jedan Iznudu na polusezoni

 

To je i ranije bilo poznato ovde. 

Mi upinjemo da dokažemo kako je FMP potpuno odvojen klub od KKCZ i nema sukoba interesa za nastupanje u istom rangu takmičenja, a onda kukamo što u FMP-u ne igra više mladih igrača i pitamo se koja je njegova svrha jer nam predstavlja samo trošak. 

 

Zavisi kad nam šta treba : D 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ima i ovoga:

 

Quote

– Jasno je čime smo tada raspolagali, šta je Zvezda tada mogla i koja je bila ideja. Imao sam viziju sa igračima koji su dolazili iz FMP-a, koje sam trenirao – sa Davidovcem, sa pojačanom ulogom Dobrića, a imao sam i ideju za Lazarevića. Imao sam ideju da on bude tu, ali FMP je patio na toj poziciji, pa smo ga kolegijalno vratili. Nije bio spreman u sezoni 2016/2017. da preuzme veću ulogu, ali znao sam šta može, i mnogo sam srećan što sada kod novog-starog trenera Radonjića igra sjajno – kaže Alimpijević i vraća se u sezonu 2017/2018:

 

Mislim, bukvalno funkcionisu kao SNS, istina je savitljiva, nekad je tacno ovo, a nekad ono, ne treba se drzati zakona kao pijan plota i slicno.

 

A problem sa KK FMP je upravo u Covicevoj sujeti i cinjenici da to niti je filijala niti nezavisan klub, pa onda nemamo ni razvijanje mladih igraca ni regularnost takmicenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, goldberg said:

Ima i ovoga:

 

 

Mislim, bukvalno funkcionisu kao SNS, istina je savitljiva, nekad je tacno ovo, a nekad ono, ne treba se drzati zakona kao pijan plota i slicno.

 

A problem sa KK FMP je upravo u Covicevoj sujeti i cinjenici da to niti je filijala niti nezavisan klub, pa onda nemamo ni razvijanje mladih igraca ni regularnost takmicenja.

Kojih igraca? Puno je floskula ovde. Danas su igrala dva najperspektivnija igraca i mislim da je to prava mera. Ne mozes da pustis 12 klinaca, pa ce oni napredovati. To tako ne ide. Moraju da se izbore za mesto u timu, da grizu na treningu.Znaci mora biti i starijih i iskusnijih u timu od kojih mogu nesto i da nauce. Danas su nih dvojica igrali i vise nego sto su mozda u ovom trenutku vredni. Jedan od njih je kriv sto je Partizan umesto sa 3 otisao u poslednjih 2 minuta sa 7 koseva prednosti i tada je sve bilo gotovo. Ko su ti mladi? Godinama su Simanic i Radanov bili mladi i u sistemu. Sta se desilo? Ko je kriv? Koji od 6 trenera u tom periodu se ogresio od njih, pa nisu igrali ni kod jednog(osim u pocetku kod Tomica)?

Ja ne znam zasto ti uopste gledas takmicenje koje nije regularno. Da li ti to kazes da se FMP sklanja da lakse dobijemo? Iskreno mi reci, da li se Igokea sklanja Partizanu vec godinama? Da li si gledao njihovu utakmicu protiv Borca? Ko se vise trudio Borac protiv komsija ili Pao protiv nas? Vazno je da je to  bio praznik kosarke za Cacak.

Cini mi se da je i EL neregularna, posto nam je Pao poklonio pobedu.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, NikadProtivKaline said:

b1:

ali ti si izvukao iz konteksta i ostavio ovde, kao valjda neki pokazatelj necega

sajt sadrzi neke statisticke podatke, koji su, bez konteksta i nekoga da ih valjano protumaci, bezvredni

nemam ja sta ja njih da prosvecujem, posto nisu uradili nista pogresno

brojevu su ti za nekoga ko zeli da izvuce neku informaciju iz toga. ako ume

 

b2: 

pomesao si me sa nekim

 

b3:

ovo stvarno ne bih dalje komentarisao, napisao sam ti pre neki dan sta mislim o tim ucitavanjima

samo si dokazao moju poentu

 

 

 

 

@b1

A trebao sam da uradim šta, da ne bi bilo "izvučeno iz konteksta"? Da u istom postu dam slike svih EL igrača? Jel vidiš da sam stavio link ispod, da svako može da ode na sajt i informiše se o "široj slici", ako želi.

Podaci, čak i ovako "izvučeni iz konteksta", nisu bezvredni. I našlo se nekoliko forumaša koji su ih valjano protumačili, me included. Ne znam šta tu komplikovano ima i da se tumači, brojevi su prilično jasni. Ali, fokus mog posta nije bila dodatna analiza Hollinsove igre (u postu pre tog sa slikom sam vrlo detaljno o tome pisao), već želja da istaknem podatak (highlight-ovao žutim flomasterom) da je po njima Hollins bolji od 2/3 igrača iz EL, što je u koliziji sa opštim trendom razmišljanja ovde na forumu. Ta poenta ti je promakla.

Čekaj, oni nisu uradili ništa pogrešno, ali ja sam debelo zajebao što sam prosledio ovde to isto? I još dao link ka sajtu za detaljnije informacije? Zanimljivo.

Ko je taj "neko" koji nije izvukao neku informaciju, jer "ne ume"?

 

@b2

Napisao si skoro istovetan odgovor kao taj drugi lik, a i nikovi su vam slični, bar meni. Spojeno sve, sa kombinacijom malih i velikih slova, pa sam vas pomešao. Moja greška.

 

@b3

Vidi, prvi sam za ozbiljnu raspravu na ovom forumu. Ali ovaj tvoj lagani stalking koji traje već neko vreme preti da spusti nivo kvaliteta foruma i optereti druge ljude našim odgovorima na odgovore. Zato sam ti rekao da se javiš na PP i kažeš šta te muči, jer ako se nastavi reply na svaki moj post i ako mi to ne rešimo između sebe, moraću da se obratim moderaciji. Ja, za razliku od tebe, uopšte ne pamtim šta si pisao o bilo čemu. Morao sam da odem na tvoj profil, da vidim ko si bio pre Kaline. I opet ništa, jeri ni Takeshi doesn`t ring any bells. Nemam ništa lično ni protiv tebe (što si mi učitao u jednom od tvojih odgovora), ni bilo kog drugog sa ovog foruma, jer fokus mog pisanja nije na autoru, već na sadržaju posta.

Link to comment
Share on other sites

@NikadProtivKaline

@madafaka73

 

Jebi ga momci, nema potrebe da zaostravate na statistici, oba pisete odlicne postove...Ona, statistika je super stvar i prakticno ne gresi nikad, mi smo ti koji ne umemo da je procitamo, ljudi dobijaju ozbiljan novac za taj posao...

Kao vatraj je - veoma korisna ako je koristis s mozgom i pazljivo... i veoma opasna ako ne znas da rukujes s njom. Ovde ima ljudi koji umeju da je koriste, vecina nas moze da se igra s njom...

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, VISOKOLETAC said:

Kojih igraca? Puno je floskula ovde. Danas su igrala dva najperspektivnija igraca i mislim da je to prava mera. Ne mozes da pustis 12 klinaca, pa ce oni napredovati. To tako ne ide. Moraju da se izbore za mesto u timu, da grizu na treningu.Znaci mora biti i starijih i iskusnijih u timu od kojih mogu nesto i da nauce. Danas su nih dvojica igrali i vise nego sto su mozda u ovom trenutku vredni. Jedan od njih je kriv sto je Partizan umesto sa 3 otisao u poslednjih 2 minuta sa 7 koseva prednosti i tada je sve bilo gotovo. Ko su ti mladi? Godinama su Simanic i Radanov bili mladi i u sistemu. Sta se desilo? Ko je kriv? Koji od 6 trenera u tom periodu se ogresio od njih, pa nisu igrali ni kod jednog(osim u pocetku kod Tomica)?

Ja ne znam zasto ti uopste gledas takmicenje koje nije regularno. Da li ti to kazes da se FMP sklanja da lakse dobijemo? Iskreno mi reci, da li se Igokea sklanja Partizanu vec godinama? Da li si gledao njihovu utakmicu protiv Borca? Ko se vise trudio Borac protiv komsija ili Pao protiv nas? Vazno je da je to  bio praznik kosarke za Cacak.

Cini mi se da je i EL neregularna, posto nam je Pao poklonio pobedu.

Vala jeste puno floskula ovde. Ne da im nije prava mera nego je to tragicno. Dobric i Guduric su bili nosioci igre, ali u KLS-u sto se pokazalo kao dobro  jer su dobili na samopozudanju i imali su uloge lidera. Simanic i Radanov to nikad nisu imali jer je tu vec bila ABA  skroz drugaciji koncept. Razvojni tim kao sto je FMP Beograd ili ex Radnicki bi trebalo kao razvojni tim da igraju KLS i da mladi imaju prostor da preuzmu liderske pozicije i da se dokazu da su prosli bar taj stepnik, kao mladi kad igraju 10k minuta u FMP-u nece dobiti nista sem sto ce izgubiti samopozudanje koje su dobili kroz mladje kategorije.

 

FMP Beogradili sam Covic su stvorili Derby i skoro pai Mladost Zemun i to je skroz neregularno, na papiru nje ali u praksi jeste. Taj isti Borac ih je mleo prosle sezone i nema prelazaka igraca iz tima u tim dok je ovde bilo bukvalno 20+ igraca. Da ne idem na Apica, Boldena i sve te primere,cak nam je FMP uvalio i trenera. Kao klub se nismo razvili dovoljno pa i dalje igramo u Pioniru ali srecom ako nista,nema blamiranja i losih rezultata u Evropi jer je tu nas Dejo da se bori sa vetrenjacama.

 

Konacno je gotov Bokan vs Covic elklasiko, sad je red na Deja da tambura Zoca...kao sto i treba da bude, duel dva trenera, dva tima a ne dva preCednika

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Odlično za ignore. Samo bih voleo da si pre toga odgovorio bar na jedno od postavljenih pitanja, ali ok, kapiram da nemaš šta da odgovoriš, pa je lakše ovako. Za obojicu i za ostatak foruma.

Brojke DeDe sa istog sajta govori isto ono što je govorila i za Hollinsa, da statistika ume da zavara.

 

on topic

Da li se zna da li igra Džoni u Zadru? Radonja je nešto najavljivao da će pauzirati i tu utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, madafaka73 said:

Odlično za ignore. Samo bih voleo da si pre toga odgovorio bar na jedno od postavljenih pitanja, ali ok, kapiram da nemaš šta da odgovoriš, pa je lakše ovako. Za obojicu i za ostatak foruma.

Brojke DeDe sa istog sajta govori isto ono što je govorila i za Hollinsa, da statistika ume da zavara.

 

on topic

Da li se zna da li igra Džoni u Zadru? Radonja je nešto najavljivao da će pauzirati i tu utakmicu.

Nije ni otputovao.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, madafaka73 said:

Odlično za ignore. Samo bih voleo da si pre toga odgovorio bar na jedno od postavljenih pitanja, ali ok, kapiram da nemaš šta da odgovoriš, pa je lakše ovako. 

sad si jos i bezobrazan

da ti odgovorim na pitanje u kome mi podmeces stalking, optuzujes za srozavanje kvaliteta foruma i pozivas posle casova iza skole da raspravimo?

neka hvala

Link to comment
Share on other sites

Baš me zabavljaju ovo Cigani koji se oduševljavaju gospodstvom ŽOa u zaštiti lika i dela Vesne Čović i "male Zvezde".

Samo, kakve to veze ima sa KK CZ?

Zna se šta nam je cilj ove sezone i svako ko nam se nađe na putu mora biti pregažen. Pa bio to "najveći Srbin iz Istanbula", "albanski reprezentativac", " piljar iz Podgorice" ili " limar iz Prislonice".

Puna podrška timu i samo bez milosti prema bilo kome.

 

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, pavijan2 said:

Baš me zabavljaju ovo Cigani koji se oduševljavaju gospodstvom ŽOa u zaštiti lika i dela Vesne Čović i "male Zvezde".

Samo, kakve to veze ima sa KK CZ?

Zna se šta nam je cilj ove sezone i svako ko nam se nađe na putu mora biti pregažen. Pa bio to "najveći Srbin iz Istanbula", "albanski reprezentativac", " piljar iz Podgorice" ili " limar iz Prislonice".

Puna podrška timu i samo bez milosti prema bilo kome.

 

Mozda ima veze sa spustanjem tenzija i prostakluka na meru  koju normalni navijaci oba kluba zasluzuju?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, goldberg said:

Ima i ovoga:

 

 

Mislim, bukvalno funkcionisu kao SNS, istina je savitljiva, nekad je tacno ovo, a nekad ono, ne treba se drzati zakona kao pijan plota i slicno.

 

 

A meni vise lici da funkcionisu kao Djilas i opozocija, istina je da je Vucic diktator a oni su za vladavinu prava al su vam Djilasovcima  puna usta osvete i zabranjivanje ljudskih prava svima koji su bili za Vucica. Kao sto vam je nekad Sapic bio dobar a sad ne valja, kao sto se zalite na nasilje policije a upadate testerama u javne institucije. Istina je ono sto vama odgovara u datom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, pavijan2 said:

Baš me zabavljaju ovo Cigani koji se oduševljavaju gospodstvom ŽOa u zaštiti lika i dela Vesne Čović i "male Zvezde".

Samo, kakve to veze ima sa KK CZ?

Zna se šta nam je cilj ove sezone i svako ko nam se nađe na putu mora biti pregažen. Pa bio to "najveći Srbin iz Istanbula", "albanski reprezentativac", " piljar iz Podgorice" ili " limar iz Prislonice".

Puna podrška timu i samo bez milosti prema bilo kome.

 

Oh, jako mi je drago da sam te zabavio. I da, odusevljavacu se svakim normalnim ponasanjem, a gaditi se nad vulgarnostima, namernim provociranjem, dizanjem tenzije i zlobom. Uvek cu zeleti da gledam kosarku, uzivam u kosaci, a ne u zabokrecenu i bljuvotinu.

Kakve to ima veze sa Zvezdom - pa ne direktne, zato je i napisano na Partizanovoj temi. Posredne svakako ima, ako ti ne vidis probleme u recima i delima Nebojse Covica, kao i organizovanih navijaca, cuj mene kriminalaca, navijaca, sa "nase" strane onda zaista nema sta dalje da diskutujemo. Kao i o navijacima koji protivnike zovu "najveći Srbin iz Istanbula", "albanski reprezentativac", " piljar iz Podgorice" ili " limar iz Prislonice".

O strucnom stabu i igracima ne pricam, oni su, recimo, i protiv Buducnosti pokazali da su iznad toga.

Edited by Geronimo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

missim da se razumemo, nije robija muriciju rekao da kaze da je fmp mala zvezda, a nie ni poveo skandiranje, al to se fakat desevalo kako pre tako i posle njegove reakcije da se prestane..

missim americki sistem, stoka ce da proziva, ja im kazem da se smire(ispadnem heroj u javnosti), al stoka i dalje nastavi da skandira..

 

opet kaem, nie robiji u interesu da se dize tenzija, al je neminovno da ce stoka leciti svoje frustracije i nece zarezivati ni promil svog "boga"..

 

sto se tice ovoga da covic satro preuzima el, klasicno podjebavanje grobara, on ni sam ne zna dal ce nakon ove sezone ostati u zvezdi, a ne da bude faktor u el, na stranu sto ni jedan svoj dinar nije ulozio za mandata u zvezdi, mada bi mu to i islo u proilog u smislu kad bi predavao cv za glavnog coveka el :lol:

Link to comment
Share on other sites

Malo vise lici (a mozda gresim) da su prioriteti ipak ovi:

 

-Evroliga in, Zvezda out (namestili me Grandovci/Bemaksovci inace sam hteo) - automatski je zdravlje dobro. Verovatnoca 2 posto

 

-Evroliga out, Zvezda in (dogovor sa vladarima) - automatski je zdravlje dobro. Verovatnoca 58 posto

 

- Evroliga out, Zvezda out (preuzima bata) - automatski zdravlje nije dobro.  Verovatnoca 40 posto. 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Geronimo said:

Oh, jako mi je drago da sam te zabavio. I da, odusevljavacu se svakim normalnim ponasanjem, a gaditi se nad vulgarnostima, namernim provociranjem, dizanjem tenzije i zlobom. Uvek cu zeleti da gledam kosarku, uzivam u kosaci, a ne u zabokrecenu i bljuvotinu.

Kakve to ima veze sa Zvezdom - pa ne direktne, zato je i napisano na Partizanovoj temi. Posredne svakako ima, ako ti ne vidis probleme u recima i delima Nebojse Covica, kao i organizovanih navijaca, cuj mene kriminalaca, navijaca, sa "nase" strane onda zaista nema sta dalje da diskutujemo. Kao i o navijacima koji protivnike zovu "najveći Srbin iz Istanbula", "albanski reprezentativac", " piljar iz Podgorice" ili " limar iz Prislonice".

O strucnom stabu i igracima ne pricam, oni su, recimo, i protiv Buducnosti pokazali da su iznad toga.

 

Zaista je zabavno čitati tvoje postove I divljenje prema protivnicima koje ispoljavaš je za svaku pohvalu.

Pre nego što izvadiš trun iz oka KK CZ malo se osvrni na finansiranje najvećeg protivnika. Prvo finansijski fer-plej, pa onda može da prođe sve ostalo. Do tada drago mi je da se na našem terenu ne osećaju prijatno i protiv takvih su sva sredstva dozvoljena. Fizička bezbednost igrača i sudija na terenu, oko njega, u svlačionici i na putu do dvorane je neprikosnovena.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...