Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, Kronostime said:

Sa jedne strane je ucinjen dobar korak - sada je do Vas.:default_coffee:

Upravo je to robija i pokusao da kreira.

Da se stekne takav utisak.

Al nije tako, sto ce se vec i videti.

Nadam se da gresim, al znajuci najveceg srbina...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Baš me zabavljaju ovo Cigani koji se oduševljavaju gospodstvom ŽOa u zaštiti lika i dela Vesne Čović i "male Zvezde".

Samo, kakve to veze ima sa KK CZ?

Zna se šta nam je cilj ove sezone i svako ko nam se nađe na putu mora biti pregažen. Pa bio to "najveći Srbin iz Istanbula", "albanski reprezentativac", " piljar iz Podgorice" ili " limar iz Prislonice".

Puna podrška timu i samo bez milosti prema bilo kome.

 

 

ima jako puno veze, zato što je primer dobre prakse. to što tebe ne interesuje ili ti se ne sviđa je druga stvar i tvoja stvar. ali ne znam zašto bi sad prozivao ljude koji ne dele tvoje skromno mišljenje.

1 hour ago, Losmi17 said:

Vd britko.

Nego opet prica o poziciji nekoj u EL, pocinjem da mislim da nije bas do kraja ozbiljno trolovanje 😂

 

sve što čović kaže je trolovanje, makar je do sada tako bilo. s'tim što je trolovanje blaga reč.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

ima jako puno veze, zato što je primer dobre prakse. to što tebe ne interesuje ili ti se ne sviđa je druga stvar i tvoja stvar. ali ne znam zašto bi sad prozivao ljude koji ne dele tvoje skromno mišljenje.

Ne prozivam ih. Kažem da su mi zabavni.

A što se tiče dobre prakse, objasnio gosn Tito.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, VISOKOLETAC said:

Kojih igraca? Puno je floskula ovde. Danas su igrala dva najperspektivnija igraca i mislim da je to prava mera. Ne mozes da pustis 12 klinaca, pa ce oni napredovati. To tako ne ide. Moraju da se izbore za mesto u timu, da grizu na treningu.Znaci mora biti i starijih i iskusnijih u timu od kojih mogu nesto i da nauce. Danas su nih dvojica igrali i vise nego sto su mozda u ovom trenutku vredni. Jedan od njih je kriv sto je Partizan umesto sa 3 otisao u poslednjih 2 minuta sa 7 koseva prednosti i tada je sve bilo gotovo. Ko su ti mladi? Godinama su Simanic i Radanov bili mladi i u sistemu. Sta se desilo? Ko je kriv? Koji od 6 trenera u tom periodu se ogresio od njih, pa nisu igrali ni kod jednog(osim u pocetku kod Tomica)?

Ja ne znam zasto ti uopste gledas takmicenje koje nije regularno. Da li ti to kazes da se FMP sklanja da lakse dobijemo? Iskreno mi reci, da li se Igokea sklanja Partizanu vec godinama? Da li si gledao njihovu utakmicu protiv Borca? Ko se vise trudio Borac protiv komsija ili Pao protiv nas? Vazno je da je to  bio praznik kosarke za Cacak.

Cini mi se da je i EL neregularna, posto nam je Pao poklonio pobedu.

 

Da, naravno da se FMP sklanja, i ne, Igokea se ne sklanja, ne znam dokle cete vise uporedjivati ta dva slucaja?

 

U jednom Crvena zvezda ima sve pobede nad klubom iz sredine tabele, u drugom Partizan u skoro svakoj sezoni izgubi od Igokee.

 

Dalje, taj FMP bi trebalo da ima samo mlade igrace, pa ako nisu dovoljno talentovani tu je i ABA2, nije to nikakva sramota. Samo bi se onda Covic ziv pojeo da mu FMP igra ABA2 i otud se trose solidna sredstva za igrace u najboljim godinama poput Radonjica, Nerancica, Jonesa, Tasica, pa niti imamo korist za CZ niti je takmicenje regularno.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

Ne prozivam ih. Kažem da su mi zabavni.

A što se tiče dobre prakse, objasnio gosn Tito.

 

ja to vidim kao prozivanje. svako ko pogleda tvoj post koji sam citirao verovatno može da zaključi slično

 

ti misli na svoj način. ja ću da volim i poštujem i zvezdu i željka istovremeno, kao što sam i sve ove decenije do sada.

to što je većinski način razmišljanja kao tvoj, je samo to - većinski.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

ja to vidim kao prozivanje. svako ko pogleda tvoj post koji sam citirao verovatno može da zaključi slično

 

ti misli na svoj način. ja ću da volim i poštujem i zvezdu i željka istovremeno, kao što sam i sve ove decenije do sada.

to što je većinski način razmišljanja kao tvoj, je samo to - većinski.

Ja Želim Obradovića poštujem kao uspešnog i priznatog stručnjaka, velikog patriotu, dobrog supruga, nežnog oca, komšiju za poželeti, kafanskog prijatelja ..

Željka Obradovića, kao trenera KKP, koji je tu došao kad je dobio milionske garancije, vidim kao prepreku na putu za ostvarenje ciljeva KK CZ. I tu prepreku treba pregaziti. Bez milosti.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Losmi17 said:

Upravo je to robija i pokusao da kreira.

Da se stekne takav utisak.

 

 

Bilo bi dobro da i ovi nasi pokusaju da tako nesto kreiraju. Ako bi oba utiska bila takva onda je mnogo teze zapaliti vatru nego kad  je utisak drugaciji. 

 

6 minutes ago, pavijan2 said:

Željka Obradovića, kao trenera KKP, koji je tu došao kad je dobio milionske garancije, vidim kao prepreku na putu za ostvarenje ciljeva KK CZ. I tu prepreku treba pregaziti. Bez milosti.

 

Pa nije ovo ultimate fight na zivot i smrt nego kosarka. Nema sta mi bilo koga da gazimo...dati sve od sebe na kosarkaskom planu pa ako to nije dovoljno pruziti ruku, a ako smo bolji to se onda ocekuje od njih. Ko bude bastinio ove vrednosti imace moje postovanje, bez obzira sa koje strane brda se nalazi. 

Edited by mmajstor
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mmajstor said:

 

Bilo bi dobro da i ovi nasi pokusaju da tako nesto kreiraju. Ako bi oba utiska bila takva onda je mnogo teze zapaliti vatru nego kad  je utisak drugaciji. 

 

 

Pa nije ovo ultimate fight na zivot i smrt nego kosarka. Nema sta mi bilo koga da gazimo...dati sve od sebe na kosarkaskom planu pa ako to nije dovoljno pruziti ruku, a ako smo bolji to se onda ocekuje od njih. Ko bude bastinio ove vrednosti imace moje postovanje, bez obzira sa koje strane brda se nalazi. 

Dati sve od sebe, ali i ne dozvoliti da budemo pridavljeni vankošarkaškim sredstvima. Sam budžet KKP nema veze sa košarkom.

I naš klub treba da napravi korak u smeru koji je napravio Obradović. 

14.11. pritisak sa tribina na max., a svakih 5 minuta zvanični spiker N. Ilić, pa što da ne i NČ mole navijače da navijaju fer i korektno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, pavijan2 said:

 

Zaista je zabavno čitati tvoje postove I divljenje prema protivnicima koje ispoljavaš je za svaku pohvalu.

Pre nego što izvadiš trun iz oka KK CZ malo se osvrni na finansiranje najvećeg protivnika. Prvo finansijski fer-plej, pa onda može da prođe sve ostalo. Do tada drago mi je da se na našem terenu ne osećaju prijatno i protiv takvih su sva sredstva dozvoljena. Fizička bezbednost igrača i sudija na terenu, oko njega, u svlačionici i na putu do dvorane je neprikosnovena.

 

 

 

 

Hocu, nema problema. Finansiranje u srpskom sportu zavisi od drzavne milostonje, blizine izbora i koliko se funkcioneri duboko zavuku tamo gde sunce ne sija. Primeri su mnogobrojni, a to se najlakse vidi kod sportova gde se sa manje para moze doci do rezultata, poput vaterpola. Naravno, deo budzeta dolazi i od sposobnosti rukovodstva, fanova, karata, premija od takmicenja, ali sam cvrsto uveren da to glavonja na vrhu uracuna pre nego sto se odluci koliko para dati. Jeste cinjenica da Partizan ima 2 igraca i trenera koji su po plateznom rangu i kvalitetu tu neprirodno, i da je to uradjeno smesleno, namerno i svesno tempirano. Opet, necu kukati zbog toga, ne zato sto mi imamo jednog igraca koji je van svih rezona u Zvezdi, vec jer a) mislim da je to dobro za kosarku u Srbiji; b) jer nismo ugnjetena masa, vec imamo dovoljno municije da lh opet dobijemo, a verujem da i hocemo ako ne bude bilo blata; c) ne odlucuje ni Zoc ni igraci Partizana kome ce koliko para otici, vec veliki faraon i njegova svita.

 

Ako pricamo o pritsku sa tribina, naravno da treba napraviti izuzetan pritisak, glasno, jako, fer i ljudski. Kao neko koga je izuzetno pogodilo skandiranje i pevanje Partizanovih 'navijaca' Kariju nemam pravo ni na kakvu drugu zelju.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Geronimo said:

 

Hocu, nema problema. Finansiranje u srpskom sportu zavisi od drzavne milostonje, blizine izbora i koliko se funkcioneri duboko zavuku tamo gde sunce ne sija. Primeri su mnogobrojni, a to se najlakse vidi kod sportova gde se sa manje para moze doci do rezultata, poput vaterpola. Naravno, deo budzeta dolazi i od sposobnosti rukovodstva, fanova, karata, premija od takmicenja, ali sam cvrsto uveren da to glavonja na vrhu uracuna pre nego sto se odluci koliko para dati. Jeste cinjenica da Partizan ima 2 igraca i trenera koji su po plateznom rangu i kvalitetu tu neprirodno, i da je to uradjeno smesleno, namerno i svesno tempirano. Opet, necu kukati zbog toga, ne zato sto mi imamo jednog igraca koji je van svih rezona u Zvezdi, vec jer a) mislim da je to dobro za kosarku u Srbiji; b) jer nismo ugnjetena masa, vec imamo dovoljno municije da lh opet dobijemo, a verujem da i hocemo ako ne bude bilo blata; c) ne odlucuje ni Zoc ni igraci Partizana kome ce koliko para otici, vec veliki faraon i njegova svita.

 

Ako pricamo o pritsku sa tribina, naravno da treba napraviti izuzetan pritisak, glasno, jako, fer i ljudski. Kao neko koga je izuzetno pogodilo skandiranje i pevanje Partizanovih 'navijaca' Kariju nemam pravo ni na kakvu drugu zelju.

 

 

Kalinć je došao iz ekipe koja ove godine igra EC u EL tim. Neuporedivo.

Daj mi primer još nekog startera iz Efesa, CSKA, Barselone i Armanija koji je prešao u EC tim? 0.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, pavijan2 said:

Ja Želim Obradovića poštujem kao uspešnog i priznatog stručnjaka, velikog patriotu, dobrog supruga, nežnog oca, komšiju za poželeti, kafanskog prijatelja ..

Željka Obradovića, kao trenera KKP, koji je tu došao kad je dobio milionske garancije, vidim kao prepreku na putu za ostvarenje ciljeva KK CZ. I tu prepreku treba pregaziti. Bez milosti.

 

Samo da razjasnim sto se mene tice jer podrzavam post: Sportski pregaziti. Nikako drugacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

Derbi ima ozbiljan HRKLJUS potencijal. Mislim nikad veci. I mi i oni jako nekreativan napad, par dobrih poentera, pa kako kome se zalomi.

 

a opet će biti susret dva različita principa: kod njih skoro svako može da bocne koš a nekolicina uvek može. kod nas nekolicina može da bocne koš ali odbranu svi mogu.

 

očekujem bolju zabavu nego protiv duletovih ekipa, baš zato što je toliko dijametralno suprotno.

ionako ovo neće biti najbolje što obe ekipe mogu da ponude - dobar je termin u tom smislu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, pavijan2 said:

Kalinć je došao iz ekipe koja ove godine igra EC u EL tim. Neuporedivo.

Daj mi primer još nekog startera iz Efesa, CSKA, Barselone i Armanija koji je prešao u EC tim? 0.

 

Micov je presao u Buducnost, ali nije to bitno.

 

Ono sto je bitno je da, po tvojoj logici, Toby, Dubljevic ili Williams predju u Partizan umesto Puntera kostali bi malo jer ove sezone Valencia igra EC. Neverovatno sta se sve pise samo da se predstavi kako jadni nemamo para, uvek nas kradu sudije i mi uprkos svemu dobijamo - u realnosti imamo priblizan ili mozda malo manji budzet od Partizana, a svakako veci ako se ne racunaju plate trenera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Redstar0356 said:

Kostali bi manje od Pantera jer Toby, Dubljevic i Williams nisu igrali kao starteri na F4 evrolige kao sto su igrali Panter i Lidej. 

 

Postoji razlog zašto Dubljević ne mrda iz Valencie več x godina. Jedan od glavnih je verovatno dobra lova koju uzima tamo. Ako se dobro sečam, pisalo se da je blizu milionče po sezoni kad su produživali ugovor zadnji put. Williams kapiram da je bio takođe blizu toga. Manje od nekih 800k sigurno ne. Toby cenim oko 500. Znači njih trojica zajedno ladno preko 2m

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...