Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

mogli bi i dezurni cuvari vatre malo da smanje dozivljaj

ili da budem eksplicitan - nemoj da mi podmeces grobarski sentiment, kada dam svoje vidjenje utakmice i protivnika

Не знам шта је друже, али примећујем да не ваља ни када се победи. Не знам у каквом су стању и и дошли, али су изашли на терен да играју, а ми смо их згазили. Али буквално и мене таква победа радује. Треба понешто променити код нас али баш да се каже да се овима није играло или да су никад слабији ја ти кажем на шта ми то личи. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

 

 

"Mnogo toga" ili "nista" je krajnje nebitno - eto, dali su 48 poena, ubacili i neke trojke - ma, to je za mene nista, nula, bruka i sramota. Samo sto nije tacno da je to rezultat njihove zelje, ali ih nije islo, nego su se pojavili kao da im je neko pripretio oduzimanjem cele mesecne plate ako ne odigraju mec, a oni bi najradije ostali kuci.

 

 

 A mozda su oni izgledali tako jer smo oh ugazili i nisu mogli bolje od toga? Pogodili smo takticki i ulazile su nam trojke.  Kako vi Djilasovci volite samo da umanjujete sve sto nas tim napravi i ubacujete Sns bespotrebno u sve price. To su vase 2 zivotne mantre

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Protiv Asvela je vatreno krstenje. 

 

Ako to uspemo nekako da dobijemo mozemo da preokrenemo momentum cele sezone. Bice jako tesko jer su u top formi, mada su u Bgd padale mnogo vece face nego sto je to Francuska Igokea. Samo jos da se igra u Pioniru... jos jedna kljucna greska naseg 'menadzmenta' koju mozemo skupo da platimo. 

Edited by mmajstor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

Protiv Asvela je vatreno krstenje. 

 

Amo to uspemo nekako da dobijemo mozemo da preokrenemo momentum cele sezone. Bice jako tesko jer su u top formi, mada su u Bgd padale mnogo vece face nego sto je to Francuska Igokea. Samo jos da se igra u Pioniru... jos jedna kljucns greska naseg 'menadzmenta' koju mozemo skupo da platimo. 

Дај Боже да о њих згазимо. Добро не мора 30+ разлике да опет не буде да нису хтели  да играју али да их згазимо.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Николица said:

Не знам шта је друже, али примећујем да не ваља ни када се победи. Не знам у каквом су стању и и дошли, али су изашли на терен да играју, а ми смо их згазили. Али буквално и мене таква победа радује. Треба понешто променити код нас али баш да се каже да се овима није играло или да су никад слабији ја ти кажем на шта ми то личи. 

to sto imas sa ovim sto mu je drazi poraz nego pobeda raspravi sa njim

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Немам шта да расправљам. Ја сам изнео своје виђење ствари. А ти си се накачио сад на то. Немам ништа против, али ми смета када се кука и када се добије. Поготово да се омаловажава победа, која је врхунска, на тај начин.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Николица said:

Дај Боже да о њих згазимо. Добро не мора 30+ разлике да опет не буде да нису хтели  да играју али да их згазимо.

Ako oni nas pobede, onda smo mi lose igrali, ako mi njih pobedimo, onda se njima nije igralo. U svakom slucaju, ne mozemo nista dobro da uradimo.. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

 A mozda su oni izgledali tako jer smo oh ugazili i nisu mogli bolje od toga? Pogodili smo takticki i ulazile su nam trojke.  Kako vi Djilasovci volite samo da umanjujete sve sto nas tim napravi i ubacujete Sns bespotrebno u sve price. To su vase 2 zivotne mantre

 

:lol_2:

 

Da, ulazile su trojke, cak njih 8.

 

Shvatas li ti da ekipa koja kuburi sa kvalitetnim zamenama ne moze da igra 40 minuta na istom nivou? I da se, ako na nekih 15 ili 20 razlike intezitet opadne od ekipe koja gubi ocekuje da pokaze reakciju i ucini sve da spusti razliku - za to su placeni, ne da stoje i gledaju kako ih protivnik trpa i neprestano povecava razliku.

 

Kazem, ako ste toliko u modu samozavaravanja, cemu prizivanje novih igraca, cemu pesimizam, cemu pljuvanje Hollinsa, zgazicemo sve sa minimum 10 razlike u Pioniru i necemo imati poraz tamo do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, srlepajce said:

Protiv Asvela ipak u Pioniru 

Super

Ako ti je informacija sa twitera, onda uzmi u obzir da je i taj isti twiteras napisao da je Covic naslednik Djordijev.

 

Polako sa Pionirom. Ne ide to bas tako sa El da malo hoce kakis neces kakis.

 

Od nove godine je arena zauzeta i sve su u Pioniru. Do Nove Godine sve u Areni,ako se menja mora bas dobar razlog, a ne zato sto eto klub je citao sta pisu ljudi na forumu. 

 

Arena 700 din ulaznica.

Pionir 1300 din ulaznica.

 

Nije sve bas ni u ambijentu, ali igraci imaju zelju da se igra u Pioniru i verovatno ce se uslisiti njihova molba. 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

:lol_2:

 

Da, ulazile su trojke, cak njih 8.

 

Shvatas li ti da ekipa koja kuburi sa kvalitetnim zamenama ne moze da igra 40 minuta na istom nivou? I da se, ako na nekih 15 ili 20 razlike intezitet opadne od ekipe koja gubi ocekuje da pokaze reakciju i ucini sve da spusti razliku - za to su placeni, ne da stoje i gledaju kako ih protivnik trpa i neprestano povecava razliku.

 

Kazem, ako ste toliko u modu samozavaravanja, cemu prizivanje novih igraca, cemu pesimizam, cemu pljuvanje Hollinsa, zgazicemo sve sa minimum 10 razlike u Pioniru i necemo imati poraz tamo do kraja sezone.

 

.

 

 

Meni licno je bas zaparala usi tvoja fraza, " dosli da otaljaju posao" ili nesto u tom fazonu...Da je bio dupli program, umorni, pa hajde nekako, ali nije, ...ovde obicno svi dolaze da pokupe pobede u gostima..ako mogu.

 

Da li oni pamte batine sa Magenta Kupa, da li im ne odgovora fizicka igra, ne vazno, oni jesu digli ruke,... i mnogo toga  posebno u drugom poluvremenu moglo bi da bude samozavaravanje. Ali valjda smo i mi nesto zasluzni u tome, savrsena napadacka partija Voltersa u prvom poluvremenu, Kalina koji je imao drugaciji pristup, smireniji, racionalniji, bolje gradjenje deanzivnog skoka...i mnogo nekih malih stvari koje smo imali vremena da pripremimo...

 

Mi smo cudna ekipa, razbijes nekog 30 i kusur razlike i nemas neke posobno efektne trenutke kojih ces se setiti posle utakmice..nema trojki u serijama, kucanja...mi prosto dosadno davimo protivnika, dusu im jedemo..Meni je jos uvek najlepsih  onih 5 minuta protiv PAO na magenta kupu pre nego sto se White povredio...

 

.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Laki21 said:

 

Nije. Ja sam ravno 180, niži je od mene skoro za glavu. Stajali smo jedan kraj drugoga, tako da nema greške.

 

Sreo sam ovog Madara iz Partizana u Knezu, bukvalno smo identicne visine, on 190cm po podacima, ja 184 vec 10 godina. Kontam da ih mere u patikama, ali Ficu su verovatno na stiklama merili. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni bi odgovaralo da se igra u Areni da bih odveo cerkicu, ne bih hteo da je vodim u Pionir dok je ovakva situacija sa virusom. Da li neko zna koliko je bilo ljudi na proslim utakmicama u Areni, da li je bila guzva? Ukoliko je komforno i nije prenatrpano isao bih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Ako ti je informacija sa twitera, onda uzmi u obzir da je i taj isti twiteras napisao da je Covic naslednik Djordijev.

 

Polako sa Pionirom. Ne ide to bas tako sa El da malo hoce kakis neces kakis.

 

Od nove godine je arena zauzeta i sve su u Pioniru. Do Nove Godine sve u Areni,ako se menja mora bas dobar razlog, a ne zato sto eto klub je citao sta pisu ljudi na forumu. 

 

Arena 700 din ulaznica.

Pionir 1300 din ulaznica.

 

Nije sve bas ni u ambijentu, ali igraci imaju zelju da se igra u Pioniru i verovatno ce se uslisiti njihova molba. 

 

 

Nije twitter

 

https://www.maxbetsport.rs/fles-sa-malog-kalemegdana-dve-vazne-informacije-za-delije-jedna-se-tice-ivanovica-320873/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...