Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

29 minutes ago, madafaka73 said:

Kako statistika ume da zavara...

 

Screenshot-10.png

 

link

https://3stepsbasket.com/player/austin-james-hollins

 

.

 

Zanimljiva zabava kad uporedis sa Dobricem koji je "bolji" od 40% ostatka eurolige, ili Lazicem, Holins je na nivou Ivanovica...Nas najbolji igrac je Kalinic 98%, a najgori izgleda Simonovic 9%...Ipak Holins je znacajno gori od Valdena, koji je skuplji od Holinsa , ali Valden je skuplji  i od Voltersa pa je vanilica bolji...Skoro kao Lorenzo koji je bolji od 97% evrolige...😂

 

.

Edited by attolini
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, madafaka73 said:

Kako statistika ume da zavara...

 

Screenshot-10.png

 

link

https://3stepsbasket.com/player/austin-james-hollins

Sta je ovde los indikator?Izuzev toga sto je malo nakaradno ovako porediti el igrace pojedinicne statistike su na mestu i ne kose se sa prikazanim.Skok i odbrana dobri-realno,pozitivan uticaj na igru-pa kako ne bi kad je defanzivac u zvezdi...i za kraj po ballhandlingu gori od 84% igraca.Cak bih rekao dosta precizan prikaz Holinsa trenutno.

15 minutes ago, Avodžobi said:

I ja sam imao tu cast da stojim pored njega 😉 Samo sam ja 196 pa mi je bilo malo teze da procenim izgleda...

Kako sutiras trojke?A dribling valja li ti?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

 

Nije. Ja sam ravno 180, niži je od mene skoro za glavu. Stajali smo jedan kraj drugoga, tako da nema greške.

 

Ja sam stajao pored Ćofija pre 6-7 godina kad je FON igrao finale studentske lige protiv privatnog stomatološkog faksa iz Pančeva, ne verujem da je za glavu niži od tebe, ali 173-174 max. Ono što je gore je što je momak tad bio u optimalnim igračkim godinama, a izgledao je kao da jedva može da bude zmena u biznis ligi.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A o čemu diskutuješ?

O tome da je izvučeno iz konteksta? I da niko ozbiljan ne radi na ovaj način? Pa nisam ih ja sastavljao, nego pomenuti sajt. Piši im i prosvetli ih.

 

Nego, zanimljivo da te je toliko pogodio ovaj post da si ga dva puta kvotovao i dao dva odgovora. U prvom čak pitaš šta je ovde loš indikator i to u ciframa koje čoveka, za koga vlada na forumu skoro opšti konsenzus da nije kvalitet za Zvezdu, predstavljaju kao nekog ko je bolji od 2/3 evroligaških igrača. Ne bih rekao da si glup, još manje da ne poznaješ košarku. Nešto drugo je u pitanju, možda nešto lične prirode, jer si u poslednjih nedelju-dve vrlo aktivan na reply mojih postova. Jel to imaš neki problem samnom? Javi mi se na PP, da to raščistimo kao ljudi.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, madafaka73 said:

Nego, zanimljivo da te je toliko pogodio ovaj post da si ga dva puta kvotovao i dao dva odgovora. U prvom čak pitaš šta je ovde loš indikator i to u ciframa koje čoveka,...

 

Pomesao si dva lika 🙂

Slican stil nadimka na forumu sa velikim i malim slovima 😄 

 

2 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Sta je ovde los indikator?...

 

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

jasno da ume, kada se tako izvlaci bez ikakvog konteksta...

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, madafaka73 said:

A o čemu diskutuješ?

O tome da je izvučeno iz konteksta? I da niko ozbiljan ne radi na ovaj način? Pa nisam ih ja sastavljao, nego pomenuti sajt. Piši im i prosvetli ih.

 

Nego, zanimljivo da te je toliko pogodio ovaj post da si ga dva puta kvotovao i dao dva odgovora. U prvom čak pitaš šta je ovde loš indikator i to u ciframa koje čoveka, za koga vlada na forumu skoro opšti konsenzus da nije kvalitet za Zvezdu, predstavljaju kao nekog ko je bolji od 2/3 evroligaških igrača. Ne bih rekao da si glup, još manje da ne poznaješ košarku. Nešto drugo je u pitanju, možda nešto lične prirode, jer si u poslednjih nedelju-dve vrlo aktivan na reply mojih postova. Jel to imaš neki problem samnom? Javi mi se na PP, da to raščistimo kao ljudi.

b1:

ali ti si izvukao iz konteksta i ostavio ovde, kao valjda neki pokazatelj necega

sajt sadrzi neke statisticke podatke, koji su, bez konteksta i nekoga da ih valjano protumaci, bezvredni

nemam ja sta ja njih da prosvecujem, posto nisu uradili nista pogresno

brojevu su ti za nekoga ko zeli da izvuce neku informaciju iz toga. ako ume

 

b2: 

pomesao si me sa nekim

 

b3:

ovo stvarno ne bih dalje komentarisao, napisao sam ti pre neki dan sta mislim o tim ucitavanjima

samo si dokazao moju poentu

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad dolaze 3 meca koja "moraju" da se dobiju, nadam se da cemo ih dobiti, pa na zasluzen odmor jer nakon sledece nedelje dolaze laksi mecevi u ABA ligi i EL.

 

Naravno, bez Ivanovica u formi bismo bili zestoki autsajderi protiv Asvela i Partizana, srecom pa igramo oba kod kuce pa ce to biti nekih 50-50.

 

Samo se nadam da nece nebo ovde da padne svima na glavu u slucaju nekih poraza. Nismo kompletni, nismo u nekoj formi, oktobar je bio naporan i bice tesko izvuci sve ove meceve.

Link to comment
Share on other sites

Haha sad sam tek video saopstenje Fmp-a, pa ono je Covic pisao 1/1. 

Rekao bih da je vratio kontru Obradovicu za onu 'veliki Srbin' situaciju, kada ga je Zeljko prozvao da ga nije uzeo u zastitu, tj ako cuti onda se slaze-ista je analogija u saopstenju. Svrbi ga ta prozivka ocigledno.

Sad je sve isto samo kontra, a jes kompleksas, jos ono rep. Albanije x3..

Sem toga ja ne vidim nikakvu veliku uvredu za to mala Zvezda, ko se jos normalan peca na Tegijevu kuhinju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...