Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Losmi17 said:

Nesto ozbiljno, ali ozbiljno ne valja u klubu ako potpisemo pefija.

Ne bih da vracam tvoje postove ali mogu kucu da stavim da si isto ovako pisao za :

 

Kuzmica, Luku Mitrovica i Nate Floutersa.

 

 

Tako da ..... nadamo se da ces isto ovako pogoditi i sa Pefijem.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pefi je kamen temeljac ako dodje. Glupo je buniti se, znam da bi neki zeleli JOB ili nesto tako divlje, ali ovo je Radonja i borimo se za trofeje a Pefi ce deliti  minutazu na 1/2, olaksati dosta nasem kvalitetnom triu na kecu Volters,Uskokovic, i Ivanovic. Sa tim da vecina mogu i na dva bez problema...

Edited by Devil In My Pants
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Neznam, ja teško poverujem da če Ivanović na 2. Meni je on čisti plej, čak i za neke manje, skorerske ekipe. A za naš sistem pogotovo.

 

Pored toga, ako se proceni da ti fali poena u rukama na 2, ili neki kombo skorer. Onda dovedi takvog igrača. A ne dovodiš Pefija koji ti ne rešava ništa, a teraš Džonija sa njegove prirodne pozicije, da ti izglumi ono što do sad nisi imao. Jednostavno nema logike

 

 

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Šarac said:

Ne bih da vracam tvoje postove ali mogu kucu da stavim da si isto ovako pisao za :

 

Kuzmica, Luku Mitrovica i Nate Floutersa.

 

 

Tako da ..... nadamo se da ces isto ovako pogoditi i sa Pefijem.

 

 

Za luku i nejta nisam.

Za kuza je postojao maltene koncenzus na forumu.

 

Ovo sad se pefijem ako je istina je toliko lose na mnogo nivoa, i onako pravi pokazatelj zasto nikada necemo iskoraciti.

Bukvalno postoji milion zasto ne, apsolutno nikakav adding value nece doneti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Radonja said:

Ali kako Devil kvalitetno botuje za Uskoka! Podseca me na nekoga ovde sto je botovao za Filipa!

Druze, nema sta da botujem za Uskoka. Dobar je momak, malo u strahu sto ga trenira Radonja i igra malo pod rucnom,ali jednom kad se opusti bice to tip top. Veliko je breme na njemu jer nemamo kvalitetne mlade plejmejkere i posle Vase on bi treba da nasledi jedinicu u reprezentaciji!!

  • Like 2
  • Ha-ha 11
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

Neznam, ja teško poverujem da če Ivanović na 2. Meni je on čisti plej, čak i za neke manje, skorerske ekipe. A za naš sistem pogotovo.

 

Pored toga, ako se proceni da ti fali poena u rukama na 2, ili neki kombo skorer. Onda dovedi takvog igrača. A ne dovodiš Pefija koji ti ne rešava ništa, a teraš Džonija sa njegove prirodne pozicije, da ti izglumi ono što do sad nisi imao. Jednostavno nema logike

 

 

Kod nas sve može, majstori smo za seci uši - krpi dupe. :classic_biggrin:

Edited by Kankkunen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

malo u strahu sto ga trenira Radonja i igra malo pod rucnom... 

 

Nema dugacke ruke pa je u bedaku. 

 

Quote

Veliko je breme na njemu jer nemamo kvalitetne mlade plejmejkere i posle Vase on bi treba da nasledi jedinicu u reprezentaciji!!

 

😭

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Ako dodje Markovic meni ce samo malo zao biti sto ce Lazarevic biti  skrajnut u nekoj meri verovatno(mozda i van 12),mozda Laza i sto mozda poremetimo Kalinu jer se mozda i on pomeri zbog Dobrica i Holinsa...

Inace budimo realni da li mislite da mozemo naci nekog dobrog beka sada,pod ovim mislim na nas skauting i klub,ne realno stanje na trzistu.

Odgovor je skoro sigurno ne,dakle Markovic mu izgleda dodje najbolje sto mi mozemo da smislimo i dovedemo i kada bi se on upario sa nekim dobrim roll centrom to bi bilo dobro.

Jeste ludilo da najgora suterska ekipa dovede Markovica ali kazem,najbolje sta mi znamo i mozemo da dovedemo izgleda.Pritom sa dobrim centrom on pravi dobre stvari na terenu,nikako minus.

 

Sta kazete na kombinaciju Lesor Markovic,ja mislim da je to skroz ok.

 

 

Zao mi je malo i robije,tolike titule po belom svetu i sad ce da ga lisi istih jedna ekipa sa 25% suta za 3 i par bivsih igraca i penzionera u timu.😎

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Losmi17 said:

Za luku i nejta nisam.

Za kuza je postojao maltene koncenzus na forumu.

 

Ovo sad se pefijem ako je istina je toliko lose na mnogo nivoa, i onako pravi pokazatelj zasto nikada necemo iskoraciti.

Bukvalno postoji milion zasto ne, apsolutno nikakav adding value nece doneti.

Pefi je bio prva zelja DR letos, nisu se nasli oko cene, ili duzine ugovora, nisam bas upoznat do detalja. Naravno Pefi je u prici posle povrede Jovica.

 

Dolazi Nate.

 

Izgleda se malo promenila prica, em drugacija uloga za Pefjia, cena niza naravno, davna zelja uprave (citaj Covica), sada i Pefi bi zeleo da dodje , a pita se na kraju DR.\

 

Nece sigurno doci bek suter, jos amer, jos divljak. 

 

Oko Lesorta ne znam, isto je realnost posto mu istice ugovor krajem novembra. Nije da vec nismo bili u pregovorima, 

 

Ako se @kumzorzo  uskoro oglasi , sve ce vam biti jasno.

Edited by Šarac
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

Pefi je bio prva zelja DR letos, nisu se nasli oko cene, ili duzine ugovora, nisam bas upoznat do detalja. Naravno Pefi je u prici posle povrede Jovica.

 

Dolazi Nate.

 

Izgleda se malo promenila prica, em drugacija uloga za Pefjia, cena niza naravno, davna zelja uprave (citaj Covica), sada i Pefi bi zeleo da dodje , a pita se na kraju DR.\

 

Nece sigurno doci bek suter, jos amer, jos divljak. 

 

Oko Lesorta ne znam, isto je realnost posto mu istice ugovor krajem novembra. Nije da vec nismo bili u pregovorima, 

 

Ako se @kumzorzo  uskoro oglasi , sve ce vam biti jasno.

Valjda postoji nesto izmedju vremesnog ciglara i amera divljaka.

I dokle vise ta ekstremna poredjenja da bi se dokazala neka poenta i branio klub od neodbranjivog?

Ovo je odron potez, u skladu s tim cemo i proci.

Link to comment
Share on other sites

U sezoni igramo preko 80 utakmica i ima ih sasvim dovoljno za sve, e sada sto nas trener ne voli da rotira i sto npr Kalina igra svaku po 30 min, to je vec druga prica i ako dodje Pefi, Uskokovic, a kada se vrati Vajt i Cirbes ispadaju iz rotacije. To bi znacilo da ne dovodimo visokog.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Losmi17 said:

Valjda postoji nesto izmedju vremesnog ciglara i amera divljaka.

I dokle vise ta ekstremna poredjenja da bi se dokazala neka poenta i branio klub od neodbranjivog?

Ovo je odron potez, u skladu s tim cemo i proci.

Ja nigde nijednim slovom nisam branio ovaj eventualni potpis, samo sam napisao sta je moguc scenario.

 

Jesi li negde procitao da sam napisao bravo COVICU Radonjicu, 

 

Samo realno sagledavanje stvari i sta i kako razmislja DR, niko ne namece Pefija njemu, ali ako ga hoce DR , klub ce ga podrzati u tome da dovede igraca koji mu se uklapa u tim koji je on selektirao, i samo on bira.

 

Klub moze stopirati transfer ukoliko smatra da uslovi koje trazi PEFI ili bilo koji xy igrac nije u nasem plateznom rangu, ali ako bi klub stopirao transfer jer nije po volji vecine navijaca (sa foruma) a trener ga hoce, pa tu vise nema saradnje klub trener u roku od odmah.

Edited by Šarac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbg Pefi nije ono sto nam treba, al opet sa njim dolazi iskustvo, liderstvo, plejmejking i odbrana. Ne znam kolko smo u situaciji da zaobidjemo takvog igraca i da preskocimo takav mentalitet posto je on definicija krvavih kolena i onog sto Radonjic voli.

 

Tako da, od mene dobrodoslica, oduvek sam hteo da ga vidim u Zvezdinom dresu, a i on je uvek u neformalnim pricama govorio da mu je to zelja. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

...

 

Samo realno sagledavanje stvari i sta i kako razmislja DR, niko ne namece Pefija njemu, ali ako ga hoce DR , klub ce ga podrzati u tome da dovede igraca koji mu se uklapa u tim koji je on selektirao, i samo on bira.

 

...

 

Jasno. Ali isto tako se Radonjićeve želje verovatno menjaju u odnosu na situaciju. Ja razumem da je Pefi bio njegov prvi pik na pleju. Ali pošto sad tu več ima Nate-a i Džonija, verovatno ima i manju želju da dovede Markovića, nego pred početkom sezone. Jer mu ne rešava ništa, nego dodaje tamo gde smo ionako več fino popunjeni i posloženi.

 

Na kraju krajeva, pa i da dođe taj Pefi nečemo se raspasti sigurno, i još uvek čemo peglati dobar basket. Samo mi se čini da je doselekcija mišljena zato da se dovede neki igrač kakvog nemaš u trenutnom rosteru, koji ti daje novu dimenziju i pruža mogučnost da digneš igru celog tima na jedan veči nivo. Stefan Marković (ili igrač sličng profila), mi se ne uklapa u to. On bi mi mnogo više smisla imao kao zamena za jednog od trenutna dva pleja, kad bi došlo do neke nemile situacije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...