Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Cavani said:

Radonjic je izricito rekao da Ivanovic nece igrati protiv Asvela, bilo je pitanje novinara posle Pao. 

 

Nije, isprva se i meni tako ucinilo, ali 5 puta sam ponavljao i to se odnosilo na Zadar. Tesko je razumeti Rajkova nemusta pitanja, ali ovo je glasilo - "Da li ce Ivanovic biti spreman za utakmicu sledecu, u ABA ligi?", na sta Radonjic odgovara "Nece".

 

Za Asvel cemo jos videti, ali pretpostavljam da ce se vratiti tek za derbi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Mislim da če se za doselekciju sačekati nova godina. Razlog za to je , da još nismo odigrali u punom sastavu do sad. Mislim da je cilj da se vidi kako to izgleda sa Džonijem i White-om na terenu, pa da se presudi šta nam tačno fali kao pojačanje.

 

Znam, mnogi če reči, do tada če sezona biti gotova. Jbg to jeste rizik. Ali dovođenje igrčaa u ovom momentu nebi bila nikakva doselekcija, nego krpljenje rupe, koja je sad trenutno najproblematičnija. A kako bi to najbolje razumeli, možemo da pogledamo kako bi nam izgledala ta doselekcija do sada:

 

Avgust: obavezno čista petica, Mitar i Kuz su smešan dvojac za EL nivo. 17mestotm

posle povrede white-a: Visoki igrač 4/5 sa dometom za tri

Hollins upada u kanal: čista dvojka trpač, u timu imamo 6 krila

Ivanović korona: Uskok je tele, daj pleja. Može i kombo

 

Jednostavno treba biti strpljiv, jer je to pravi put. Moramo videti ekipu na okupu, i kako to izgleda kad mašina proradi.  Tad onda možemo sa sigurnošću reći, kockamo se sa situacijom na pleju. Daj jednu kombo zverku koje može da pripomogne na kecu u specifičnim situacijamatm , ili izmisli poene sa dvojke, kad Hollins i Dobrić otkažu. Ili, treba nam atleticizma i stretcha na visokim pozicijama. Daj neku zver tu

Ko če znati, možda i oboje. Ako bude skor u EL solidan u tom momentu, možda se iskupa i neka ušteđevina i ode na all in. 

 

 

Nisam ja ni rekao da treba da se zuri,Micica i Kinzija smo doveli 28.decembra u pomenutoj sezoni.

Slazem se i za neke stvari koje malo ismevas ali ipak to nije tako sigurno.

Jel mozes da garantujes bolje igre Dobrica, Holinsa i Ivanovica?Pa ajde mozda ali nisam siguran za nivo o kom pricamo,pritom ovo za Vajta je ista prica,sta ako se vrati u januaru umesto decembru?U tom slucaju cekanje suda bi se oteglo do februara.Do tad moze biti povreda i jos manje igraca na trzistu.A mi jos jednu povredu unutra tesko da bi izdrzali.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Mislim da če se za doselekciju sačekati nova godina. Razlog za to je , da još nismo odigrali u punom sastavu do sad. Mislim da je cilj da se vidi kako to izgleda sa Džonijem i White-om na terenu, pa da se presudi šta nam tačno fali kao pojačanje.

 

Znam, mnogi če reči, do tada če sezona biti gotova. Jbg to jeste rizik. Ali dovođenje igrčaa u ovom momentu nebi bila nikakva doselekcija, nego krpljenje rupe, koja je sad trenutno najproblematičnija. A kako bi to najbolje razumeli, možemo da pogledamo kako bi nam izgledala ta doselekcija do sada:

 

Avgust: obavezno čista petica, Mitar i Kuz su smešan dvojac za EL nivo. 17mestotm

posle povrede white-a: Visoki igrač 4/5 sa dometom za tri

Hollins upada u kanal: čista dvojka trpač, u timu imamo 6 krila

Ivanović korona: Uskok je tele, daj pleja. Može i kombo

 

Jednostavno treba biti strpljiv, jer je to pravi put. Moramo videti ekipu na okupu, i kako to izgleda kad mašina proradi.  Tad onda možemo sa sigurnošću reći, kockamo se sa situacijom na pleju. Daj jednu kombo zverku koje može da pripomogne na kecu u specifičnim situacijamatm , ili izmisli poene sa dvojke, kad Hollins i Dobrić otkažu. Ili, treba nam atleticizma i stretcha na visokim pozicijama. Daj neku zver tu

Ko če znati, možda i oboje. Ako bude skor u EL solidan u tom momentu, možda se iskupa i neka ušteđevina i ode na all in. 

 

 

 

.

 

Slazem se da treba videti kompletnu ekipu...ali ipak to da nam nedostaje jos jedan igrac na spoljnoj liniji bilo je jasno i pre pocetka sezone, cak i da Dobric i Holins pruzaju partije bolje od ovih sad, oni cak nisu ni klasicni bekovi...

 

Naprimer u 2016-2017 godini smo imali Jovica, Voltersa, Gudurica, Jenkinsa, Dobrica i dobro ajde Rakicevica...Sta nam je odneo izostanak samo Jovica znamo...

 

Mi smo odlicni sa ovim sto imamo, ne znam kako, ali tako je..Bilo bi dobro da se ne zajebavamo makar s tom doselekcijom spolja, kad je ionako predvidjena...

 

.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba sacekati i posto odigramo kompletni par. utakmica, videti na cemu smo. Ako bi se desilo da Holins i Dobric krenu da ubacuju suteve za tri bicemo jako zajebani, ali to nije sigurno, kao i to da ce Vajt da se vrati na nivou pre povrede. Verovatno ce nam trebati neko na 5/4 kako bi odmenio Kuzmica, Mitrovica, jer je sezona duga, ali mi se cini da necemo juriti prvog centra. 

Sto se Asvela tice, atletski jaka ekipa i ne bi me cudilo da ne pobedimo, jer nam ne leze kuci, kao i Alba, mada sam ja uvek optimista.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, srlepajce said:

S obzirom da nema ovaj 🤮 smajli kao reakcija, moram da te citiram i stavim ga tako...

 

 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮

 

p.s. nece da skodi, da se razumemo, znacio bi Pefi vise nego Uskok, ali brateeeeeeeeeee. Vec sam rekao - gde je bio kad nam je zaista trebao plej? Da prodje pripreme i sve. Doduse mozda bolje sto tada nije dosao, mozda ne bi Nejt. A Nejt > Pefi u svakako. 

p.p.s. Bolje Jovic nego Markovic... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pefi, kao dpmaci igrac i vredan momak, defanzivno orjentisan bi se teoretski lako uklopio u Radonjin sistem i stil.

Jeste operisan od suta, ali nije od kreacije, a videli smo i sinoc kad ode Volters na klupu, kako zariba mladi Uskok. Sezona je preduga, i mislim da bi njegovim angazovanjem dobili na kvalitetu, ali bi i Ivanocvic prodisao na dvojci. A po povratku Vajta bi i definitivno moglo mnogo bolje da se rotira i kombinuje na pozicijama 3,4 pa cak i 5.

 

Link to comment
Share on other sites

Daleko je ovo od istine. Ivanovic treba da se odmori i protiv Asvela, tandem Volters i Uskok nam donose rezultate za sad.

 

Sto se tice Pefija ja sam za, lako ce se uklopiti u Dejovu viziju kosarke, krvava kolena ce biti  jos krvavija a obruci se nece stedeti, ali negde cilj  ov ekipe treba da bude najbolji defanzivni tim u istoriji EL. 

 

Flouters, Markovic, Dijamantidis(Ivanovic)

 

Ivanovic (Markovic, Dobri, Holins)

 

Holins, Dobri, Lazic, Kalinic, Davidovac

 

Vajt, Lazarevic (Kalinic, Davidovac)

 

Kuzmic, Mitar (Vajt small ball)

 

Meni je ovo tim za osvajanje ABA lige i granicni za PO EL ako ne bude  (jos) povreda

 

Treba porobati spustiti odbrnu na -70ppg,licno bih bio prezadovoljan

 

 

Zvezda-Asvel 70-66

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Kooineeperk said:

S obzirom da nema ovaj 🤮 smajli kao reakcija, moram da te citiram i stavim ga tako...

 

 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮

 

p.s. nece da skodi, da se razumemo, znacio bi Pefi vise nego Uskok, ali brateeeeeeeeeee. Vec sam rekao - gde je bio kad nam je zaista trebao plej? Da prodje pripreme i sve. Doduse mozda bolje sto tada nije dosao, mozda ne bi Nejt. A Nejt > Pefi u svakako. 

p.p.s. Bolje Jovic nego Markovic... 

Jovic je resio da propusti celu sezonu po svemu sudeci, nezvanicno cak ga je i Mornar zvao ali im se zahvaiio na ponudi.

 

tako da ne treba vjse pisati o Jovicu, barem ne na ovoj temi.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Ovi su nam valjda sponzori 😏

Prvi izbacili vest za Asvel u Pioniru 

 

Jedini rezon da je i Radonja video da od Dimitrisa nema nista

da ce Ivanovic na 2

I na rsb onaj lik sto "najavljuje" pojacanja rekao u smislu ili Pefi ili niko spolja 

 


Nisu, sponzor nam je Soccerbet. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...