Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Kad vec kacite YouTube snimke, samo jedan Charlie je tamo... 

 

Facts: u svoje vreme (video se pojavio s2007., a YouTube je lansiran 2005.) bio je jedan od najgledanijih klipova na YT (ovo dole nije original upload). Do trenutka "sklanjanja" imao je 886 miliona pregleda. "Sklonjen" je jer je zapravo prodat, kao NFT, za nesto preko 700.000$. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2022 at 12:29 PM, Chaos Is Me said:

Šta si još gledao, govori? 🙂

 

Meni je počelo pre par nedelja sa Ghost u Malmeu, ali jebeš to, bitno mi je da sam uhvatio Anekdoten, fenomenalni kultni švedski prog rock, bilo nas 50 u publici. 😄

 

Meni isto kreće žurka od sutra: Mejdeni, Nick Mason, Imperial Triumphant/Nero di Marte, Deftones u Pešti, Mastodon/Baroness/Kvelertak u Zagrebu, Thrice/Touche Amore u Milanu...a to je sve predigra za Brutal Assault festival u avgustu na koji idem godinama unazad (prethodne 2 godine nije održan zbog covida). Da ne spominjem neke minor koncerte poput Warpaint na koje idem zbog žene. 

 

A i jesen će biti koncertno vruća.

Ramštajna - očekivano dobro, nema tu šta da se desi specijalno novo i drugačije 😄 Igorrr - možda razočarenje, gotovo ništa nije live, mislim, nisam očekivao da će imati 30 ljudi i 200 sintisajzera, ali bukvalno je DJ nastup sa pevačima. White Lies - skroz solidna svirka benda kome znam dobro samo jedan album pa ne mogu previše da sudim.

 

Tool sinoć inače 13 pesama a 2 i po sata svirke. Tačno onako kako treba

 

Sad do kraja jula imam Graspop, Rock Werchter, Exit a svirke - Oranssi Pazuzu, Gojira, Nick Mason, Marduk, Patti Smith, Everything Everything.

 

 

Previše stvari ima, svi su na turneji a i dosta ovih karata imam već 12+ a ako ne za neke i 24+ meseci. Trebalo bi i ja na Brutal Assault jedne godine, baš ima previše manjih dobrih bendova za koje obično ne želim da potrošim celo veče i kredit kod žene 😄 

Edited by Nicklord
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ramštajna - očekivano dobro, nema tu šta da se desi specijalno novo i drugačije [emoji1] Igorrr - možda razočarenje, gotovo ništa nije live, mislim, nisam očekivao da će imati 30 ljudi i 200 sintisajzera, ali bukvalno je DJ nastup sa pevačima. White Lies - skroz solidna svirka benda kome znam dobro samo jedan album pa ne mogu previše da sudim.
 
Tool sinoć inače 13 pesama a 2 i po sata svirke. Tačno onako kako treba
 
Sad do kraja jula imam Graspop, Rock Werchter, Exit a svirke - Oranssi Pazuzu, Gojira, Nick Mason, Marduk, Patti Smith, Everything Everything.
 
 
Previše stvari ima, svi su na turneji a i dosta ovih karata imam već 12+ a ako ne za neke i 24+ meseci. Trebalo bi i ja na Brutal Assault jedne godine, baš ima previše manjih dobrih bendova za koje obično ne želim da potrošim celo veče i kredit kod žene [emoji1] 
Nick Mason svira samo early pink floyd, Sydove stvari?
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicklord said:

Ramštajna - očekivano dobro, nema tu šta da se desi specijalno novo i drugačije 😄 Igorrr - možda razočarenje, gotovo ništa nije live, mislim, nisam očekivao da će imati 30 ljudi i 200 sintisajzera, ali bukvalno je DJ nastup sa pevačima. White Lies - skroz solidna svirka benda kome znam dobro samo jedan album pa ne mogu previše da sudim.

 

Tool sinoć inače 13 pesama a 2 i po sata svirke. Tačno onako kako treba

 

Sad do kraja jula imam Graspop, Rock Werchter, Exit a svirke - Oranssi Pazuzu, Gojira, Nick Mason, Marduk, Patti Smith, Everything Everything.

 

 

Previše stvari ima, svi su na turneji a i dosta ovih karata imam već 12+ a ako ne za neke i 24+ meseci. Trebalo bi i ja na Brutal Assault jedne godine, baš ima previše manjih dobrih bendova za koje obično ne želim da potrošim celo veče i kredit kod žene 😄 

 

Super što ideš na Oranssi, strava bend, psych krautrock meets black metal. Mene nešto mrzelo da se cimam za Tool karte, gledao sam ih 2 puta i mada je spektakl uvek live, ovaj poslednji album mi je malo turn off. Igorrra sam gledao na Brutalu jedne godine, nije to za mene, previše elektronike za moj ukus. Da, previše stvari ima ali bolje nego premalo. 😄 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Luchifer89 said:

Nick Mason svira samo early pink floyd, Sydove stvari?

 

Tako je :64: Set-lista od prekjuče u Talinu:

  1. One of These Days
  2. Arnold Layne
  3. Fearless
  4. Obscured by Clouds
  5. When You're In
  6. Candy and a Currant Bun
  7. Vegetable Man
  8. If
  9. Atom Heart Mother
  10. If (reprise)
  11. Remember a Day
  12. Set the Controls for the Heart of the Sun
  13. Interstellar Overdrive
  14. Astronomy Domine
  15. The Nile Song
  16. Burning Bridges
  17. Childhood's End
  18. Lucifer Sam
  19. Echoes

Encore:

  1. See Emily Play
  2. A Saucerful of Secrets
  3. Bike
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 
Tako je :64: Set-lista od prekjuče u Talinu:
  1. One of These Days
  2. Arnold Layne
  3. Fearless
  4. Obscured by Clouds
  5. When You're In
  6. Candy and a Currant Bun
  7. Vegetable Man
  8. If
  9. Atom Heart Mother
  10. If (reprise)
  11. Remember a Day
  12. Set the Controls for the Heart of the Sun
  13. Interstellar Overdrive
  14. Astronomy Domine
  15. The Nile Song
  16. Burning Bridges
  17. Childhood's End
  18. Lucifer Sam
  19. Echoes
Encore:
  1. See Emily Play
  2. A Saucerful of Secrets
  3. Bike
Ipak ću da sačekam Gilmora.
Ako može 2022e da svira po USAma, valjda će odraditi i malo europe dogodine
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

jelen-sa-pu%C5%A1kom-u-kupusini.jpg?v=16

ЛОВЦИ У KУПУСИНСKОМ АТАРУ СНИМИЛИ ЈЕЛЕНА СА ПУШKОМ
 

Невероватна фотографија открива јелена који је сасвим извесно пре две године разоружао ловца у Kупусини.

Kапиталац тежак преко 300 килограма за којег се веровало да је одбацио оружије и даље носи пушку Монте Kарло, калибра 16мм.

Шандор Сереш је ловио са пријатељима када су уочили капиталца.

Фотографија је настала у три ујутро поред ловишта „Kозара“, у Kупусинском атару, недалеко од Чарде „Брунаи“.
 

-Прво смо помислили да је то некаква грана запетљана у рогове, али након прегледа снимке стопостотно смо сигурни да је у питању пушка са каишем, навео је Сереш.

-Помислио сам да ми се привиђа, јер је немогуће да јелен након две године и даље носи оружје. И онда сам рекао себи, Шандоре, ово мораш да снимиш, нико ти неће веровати!

На фотографији се ипак јасно види да јелен носи окачену пушку око врата. Вероватно исти онај који је пре две године изненадио ловца и однео му оружје, а који је након тога у ловачким круговима добио надимак “Шериф”.

Иначе, поред овог снимка постоје и друга сведочења о виђењу овог јелена. Разликују се једино у томе што неки тврде да су га видели са преклопљеном пушком, док други кажу да је оружје још увек натегнуто, као на овој фотографији.

Quote

Pa ti onda idi u lov..

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

stae bre ovo, kamo tema fintes, da ne kazem bilderana?

lm, iam kuci dve tegica po 10kg, pa kad se iznerviram dizem ih po 10-15 minuta.. lm, el bi valjalo da uz to uzimam i recimo onaj bcaa ili kako vec i protein, zbog tako kratkog "treninga"?

i ako da, el samo jedno od ta dva ili oba ili sta vec, i dal pre posle ili kada? mda

koliko me secanje sluzi @estranged bi trebao to da znae..:classic_happy:

prebacite ovo na toping fitnes ako znate gde je..:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

meni verovatno odgovara; međutim, vremenska prognoza sa ove distance tvrdi da će biti kiša i u subotu i u nedelju

 

Sat 28 | Day

22°

66%

N 19 km/h

Steady light rain in the morning. Showers continuing in the afternoon. High 22C. Winds N at 15 to 25 km/h. Chance of rain 70%.

 

Sun 29 | Day

20°

61%

N 14 km/h

Showers in the morning with some clearing in the afternoon. High near 20C. Winds N at 10 to 15 km/h. Chance of rain 60%.

 

https://weather.com/weather/tenday/l/bce7000704cf74ccd1ba8ceabc1abf0d0b9b68eb00b79643d07a91568da75103

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...