Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

11 hours ago, Dracarys said:

Želim da se vratim u vreme kada je pesma "još ovu noć, ja za sebe ne znam" bila hit.

 

 

 

Nznm zasto me nervira kada rane postpubertetlije daju sebi za pravo da uopste koriste rec "nostalgija", ili pricaju o "nostalgicnim osecanjima" za bilo sta novijeg datuma od njihovog pohadjanja zabavista.

Nedavno sam na YT slusao "Are you with me" od "Lost Frequencies", i koji me kurac naterao da zaskrolam "dole" na komentare. Samo sam se iznervirao kada sam procitao vecnaju pamjat i nepreglednu zal za mladoscu. Mamu vam jebem, ta pesma je gotovo jucer objavljena.

 

Mislite da je nostalgija to sto osecate? Ja nisam cuo mp3 zvuk, bez krcanja zvuka zbog loseg radio signala, ili uvijene trake audio kasete dok jos nisam postao covek, ali kada se napokon desilo, bilo je nista drugo nego kakofonija.

 

Razmisljam naglas naravno, nista vise od toga i nista protiv tebe grofe, niti vaseg neotudjivog prava da vam pesma budi emocije koje god da vam budi...
Valda sam samo ljubomoran na vase godine, jer ih ja nisam proziveo kako sam hteo, tj kako je trebalo xD

 

 

^ nOsTaLgIc ^

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...