Jump to content

Recommended Posts

Ja lepo pričam , naši se uvek useru protiv njih u zadnjih 10 godina ali ovde me neki ubeđivaše da nije tako, navode mi besmislenu i revijalnu utakmicu sa SP 2019

 

Kažu, u prijateljskoj nas razbili jer nismo dobro šutirali za tri. Pa evo ni sad nismo dobro šutiali za 3 , kako to uvek protiv njih ne šutiramo dobro za tri. 

 

Iskreno, ja se nadam da će finale protiv njih da igra neko drugi, kao Nemačka, Australija ili Francuska. Ako mi igramo biće 40+

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Počinje prvenstvo za 3 dana realno.

 

Odlepili su se sa serijom 9-0 kada druga petorka nije imala kapacitet da šutne na koš i bilo šta odbrani.

 

Prejaki su za sve, samo da se nadamo ds će ih neko Obstovati. Procenti šuta protiv nas uvek vanzemaljski, iano smo mogli čvršće većina jednostavno majstorstvo.

 

Sledeće 2 u kost. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Šteta je samo što su napravili ovoliku razliku na kraju. Nismo izdržali energetski i psihički do kraja.

Mora glava da bude na mestu 40 minuta. Nekoliko minuta pred kraj smo spustili na 13, 14 i taman sam pomislio da možemo da se ušunjamo na desetak razlike a mi se baš tad raspadosmo. Baš loših -26.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Kad je drim tim na 100% nema tu niko nista da trazi. Danas su bili na nekih ~90% ali mi daleko ispod nasih mogucnosti. 

 

Iskreno mislim da smo kojim slucajem pobedili, ne bi bilo dobro po nas, tu bi bilo nepotrebne euforije. Ipak, izgubili smo sa prevelikom razlikom i nekim stvarima u igri koje mogu biti i malo demotivisuce. Nadam se da ovo bukvalno zaboravljamo odmah i idemo od naredne utakmice kao da je eliminaciona. I svaku narednu tako. Pa da se sa drim timom vidimo u finalu i dobijemo priliku da vratimo. Dug je put. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije bitan rezultat, meni se ne svidja sto nikakvu smislenu reakciju nismo imali nego ceo mec po nekom automatizmu i Kari i igraci. Petorku sa kraja trece nadam se da necu vise u zivotu videti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Beonegro said:

 

Mnogo je minus 15, jednocifreni minus uz njihove vrhunske procente za tri i našu dobru ali ne i sjajnu igru je ono što nam danas treba. Moramo da pokažemo sebi da možemo da ih napadnemo, a istovremeno da izgubimo da ne bude potpuna mobilizacija u njihovo preduzeće. Takođe nam treba što manji poraz da bismo uhvatili poziciju najboljeg drugog.

This hasn't aged well 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zadovoljan. Bilo je bolje nego na prijateljskoj. Stojim pri tome da smo imali bolji šut imali bi šanse da se sa njima borimo do kraja. Ovako ne možeš sa njima. Mora šut da bude bolji. Skok, energija, igra u reketu je bila na nivou ali ne može se bez šuta. Prolazimo grupu pa onda jedno po jedno. I taj šut mora da krene. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Mora glava da bude na mestu 40 minuta. Nekoliko minuta pred kraj smo spustili na 13, 14 i taman sam pomislio da možemo da se ušunjamo na desetak razlike a mi se baš tad raspadosmo. Baš loših -26.

 

Upravo to. Jako je teško zadržati glavu na mestu kada vidiš da njih ide šut a tebe ne, plus je neophodno fizički im parirati sve vreme, nema ni trena predaha.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, diego said:

Pa ti nemoj da vodis Pokusevskogzoveš Vukčevića. 

 

/sarcasm off

 

Popravio sam ti to 😁

 

Kakav defetizam na temi, lebtijebem, kao da kad smo izgubili od Portorika Italije. Ajde bre, glava gore! 

  • Like 6
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Jebiga u 2Q kad smo koliko toliko prisli na posed razlike pojavio se KD koji je pogadjao sve sto je sutno a uopste nisu bili laki sutevi upitanju.I onda su se odvojili i lakse disali a mi pali.

 

 

Samo da jos jednom kazem koliko je Embid pivo od coveka!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
8 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

Po meni ocajna utakmica ,jos ocajniji sut  i odbrana. Kari Pesic moze da ide u penziju.  

Nisam optimistican, nazalost . Ne zna se ni ko pije ni ko placa.

 

Struka se oglasila.

 

Od bitnijih vesti, katastrofalna partija Bogdana, u rangu protiv Italije onomad. On svake noći igra protiv ovih aždaja i nedopustivo je da bude onako indisponiran, recimo u odnosu na Avrama i Dobrića. Jokić isto suviše pasivan i nije se potrudio da izdominira visoke USA onako kako svi znamo da može.

 

Tri glavne stvari:

 

- Moraju se pogađati otvoreni šutevi

- Mora se više kidisati u odbrani, defanzivni skok ponovo loš 

- Na onoj promociji knjige Kari je rekao jednu stvar, postoji put da se pobede Amerikanci, ali pitanje je da li igrači to mogu da sprovedu u delo. Tad mi je zvučao kako on nije baš ubeđen da ovaj tim to može, samo nisam htela da mračim 😄 Ali za sada su pokazali da ne uspevaju da promene ritam tokom utakmice i odmah prihvataju ritam Amera, što njima savršeno odgovara. 

Edited by DameTime
dupliran post
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, blade runner said:

Ne može da se udiše prljav vazduh, da se pije litijumska voda, da se jede hrana umočena u pesticide, da se davi u korupciji i primitivizmu i bolesti i da se bude dobar u sportu...Sranje na kvadrat Srbi!!!

ali zato moze da se bude oslobodjeno doping kontrole 😝

 

Tudje govno uvijek sladje.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Милутинов против ових нема шта да тражи ни секунде на паркету а поготово у тандему са Јокићем. 

Ово се могло одиграти на 15ак разлике и кривац ми је Кари што није јер кад смо се спустили на ту разлику извукао је Јокића па и Мицића који је у том тренутку имао моментум тројка и асистенција за Јокића.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ameri su dali best of večeras samo zbog Jokića. On ih motiviše da se ovoliko iscimaju da nas ponize. Protiv ostalih neće imati ni blizu ovoliki procenat šuta, niti će izgarati u odbrani. 

 

Loša partija naših. Zameram lošu odbranu i pune gaće većini igrača. Bez potrebe su nabili pritisak. 

 

I Kari ako može dalje bez Gudure... Imao je dovoljno šansi, ne ide jednostavno. Na kraj klupe pa nek igra garbidž tajm ako ga bude... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni samo krivo što mi baš ispoljavamo svoju nemoć protiv njih, i nema ni naznake da se možemo potući ili eventualno dobiti.

U sebi sam priželjkivao da se možemo nositi sa njima, da će se usrati u jednom trenutku, ali avaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najjaca fora je sto su se Ameri kao naljutili nakon svetskog, resili da pokazu svima ko je serif i - poslali ekipu gde su svi glavni igraci od 35-40 godina + mali Edwards. Kvalitet je neosporan, ali mi jednostavno ne mozemo sa njima trkacki i dalje iako su poslali matorce, ne lezi nam to, i to je nas ozbiljan problem, kao da nemamo mladost. Ostale ekipe poput Juznog Sudana i Nemacke su pokazale koliko su blizu Amerima kada mogu da se uhvate u trkacki kostac sa, realno "dedama". Ne kazem da nece Ameri osvojiti, ali imace ozbiljnih problema i negde od cetvrtfinala i polufinala bice na kos razlike sa kim god da igraju. Mi moramo da vidimo sta cemo, na trku i mladost ne mozemo ocigledno, neka vezbaju trojke pa da sipaju, to je jedino sto nam je ostalo da ugrabimo medalju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Smrtokapa said:

Inače toksičnost na temama kad smo počeli da gubimo probi krov.

 

Srećom uvek udahnem duboko pre nego što stisnem submit, inače bi me forum video opet na zatvaranju igara. :classic_biggrin:

 

Uvek isti likovi. Pojavljuju se stidljivo već par dana 😄

 

Tek će biti show ako se uđe u neki egal sa Portorikom 😃😄

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...