Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Neverovatno koliko Hrvatima ne leži EP u odnosu na SP. Stoji i baš jebena grupa ali brate Moldavija-Mandalija-Albanija. To moraš dobiti sa 3 Šutala, bez špica i Modrićem u 50 god. 

 

Mogu dobiti žabare samo ako se igrači skupe i ono iskoče iz kože i odigraju savršenu utakmicu. Od Dalića kurca nema, stvarno lik sve više liči na Piksija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prolazak grupe nakon poraza i remija u prva dva kola je malo vjerojatan, ali se događa. 

 

Danska 1992. je u prva dva kola remizirala s Engleskom 0-0 i izgubila od Švedske 0-1, pa u 3. kolu dobila Francusku 2-1 i otišla do kraja. 

 

2000. su nakon 0 1 1 dalje prošle Rumunjska (3-2 u 3. kolu protiv Engleske) i Turska (2-0 protiv Belgije), 2004. Nizozemska (3-0 protiv Latvije), 2008. Italija (2-0 protiv Francuske), 2012. Grčka (1-0 protiv Rusije), 2016. Irska kao treća (1-0 protiv Italije), 2021. Švicarska kao treća (3-1 protiv Turske) i Hrvatska (3-1 protiv Škotske).

 

Danske je 2021. krenula s 2 poraza, pa prošla dalje, i to čak kao 2. u grupi, i otišla do polufinala

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemci najozbiljnija ekipa na prvenstvu za sad. Koliko ih je podigao Kros je nerealno, nestvaran igrac. A Nagelsman sve poslozio. Bukvalno se ne vidi slaba tacka cak i kad mu igraju neki kriticni igraci.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Molina23 said:

Neverovatno koliko Hrvatima ne leži EP u odnosu na SP. Stoji i baš jebena grupa ali brate Moldavija-Mandalija-Albanija. To moraš dobiti sa 3 Šutala, bez špica i Modrićem u 50 god. 

 

Mogu dobiti žabare samo ako se igrači skupe i ono iskoče iz kože i odigraju savršenu utakmicu. Od Dalića kurca nema, stvarno lik sve više liči na Piksija. 

Imaju Talijani iza 2 balvana, tu munjeviti Budimir uvijek može proć. Šalu na stranu, mislim da je vrijeme da se okrenemo medalji na SP 2026.

Edited by Bugl Khan
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ma može Hrvatska da zabije Italijanima, to se ne dovodi u pitanje, problem Hrvatske je što mnogo prima.

 

Tri od Španije, dva od Albanije (Albanija je mogla da im da još dva) a Italijani ipak znaju fucu više od Albanije.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Bravo braćo albanci! 

 

Herojski bod. 

 

Nazivati braćom pit bulove, koji jure ljude po ulicama nemačkih gradova, gdegod vide obeležje Srbije, hm? Nadam se da nakon trećeg kola, makar na televiziji više neću gledati te fizionomije bez estetike, u krupnom planu. Ako ni zbog čega, a ono zbog šovinističkih povika.

Edited by drgnk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Idemo na fajt. Vida, Petko, Perišić, Ivanušec, Broz, Sučić, Baturina....

8 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Tukli ste ih u Japanu 2002. ako se ne varam.

Govorim o situaciji kad nam je trebala pobjeda u zadnjem kolu za prolaz.
Al ako realno pogledamo, i ako prođemo, 90% završavamo put u osmini, 9% u četvrtfinalu, a imamo ravno 1% šanse da napravimo uspjeh na prvenstvu. 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Bugl Khan said:

 

Mentalno samo najjači na turniru. I najpoletniji. Glavni igrači ulaze u prajm.


Ne znam stvarno. Ekipa je izgubila fokus protiv Albanije koja je crkla i bila spremna za pakovanje kući. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Мџе said:


Ne znam stvarno. Ekipa je izgubila fokus protiv Albanije koja je crkla i bila spremna za pakovanje kući. 

Ma ne idemo nigdje. Gotovo je ovo. Govor tijela nakon utakmice je rekao sve. Možda sam u krivu, ali teško ćemo dobit Talijane. Jedino ako oni dobiju Španjolsku sutra. To bi bilo sjajno. To smo i zaslužili svojim odnosom prema sportu.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Klotzen said:

Ja bi umesto mitra ubacio tog malog Samardžića a Tadić da igra ono što je Vlahović pokušao u prvom poluvremenu na prošloj, njemu to dobro leži. Moramo imati čvrstu sredinu pa ako ne ide onda mitar u drugom delu. Neka bar bude svež na izmorene Slovence.


Nema sad nista od toga, ali bi moglo na Dance da se primeni.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Bugl Khan said:

Mislim da smo od 1996. to uspjeli ravno nula puta.

Lažem. Prošli EURO smo izgubili prvu, remizirali drugu, i pobjedili treću. Škote. Jesu Talijani zeru jači, ali nisu naš nivo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Unknown said:

Samardzic svakako, a SMS na poziciju poluspica pre nego Jovic. Gacinovic umesto Zivkovica pre nego Birmancevic. Mladenovic mora da izdrzi do kraja bez zamene.

Kad već nemamo tog krilnog beka na desnoj strani, stvarno mi nije jasno zašto ne proba sa Gaćinovićem. Igrao je to kod Muslina, radi se o igraču koji se snalazi na više pozicija u timu. Kad je mogao sa Spajićem na desnom beku, može vala i sa Gaćinovićem. Slovenija nije neozbiljna ekipa, ali nije sad ni top klasa pa da se nešto strepi od promena.

Edited by drgnk
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, drgnk said:

 

Nazivati braćom pit bulove, koji jure ljude po ulicama nemačkih gradova, gdegod vide obeležje Srbije, hm? Nadam se da nakon trećeg kola, makar na televiziji više neću gledati te fizionomije bez estetike, u krupnom planu. Ako ni zbog čega, a ono zbog šovinističkih povika.

Apsolurno nema potrebe da se spuštamo na nivo tabloida. Lepo je prvenstvo, o nadam se da ovakvih ispada više neće biti.

5 dana zabrane postovanja.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, drgnk said:

 

Nazivati braćom pit bulove, koji jure ljude po ulicama nemačkih gradova, gdegod vide obeležje Srbije, hm? Nadam se da nakon trećeg kola, makar na televiziji više neću gledati te fizionomije bez estetike, u krupnom planu. Ako ni zbog čega, a ono zbog šovinističkih povika.

 

Zabolje me i za jedne i za druge. 

 

Albanci su zaslužili bod na tom meču i to je to. Nadam se da neće proći ni jedni ni drugi ali ispadanje Hrvatske bi mi bila baš senzacija, ima tu puno kvaliteta i dalje. 

Link to comment
Share on other sites

Sergej na poziciji rezerve koja neće videti terena je najidealnije. Ja veću štetočinu nisam video , bolekurcija na visokom nivou. 

Bar smo se pomerili za pedalj udaljavanjem Sergeja. Mislim da je bespotrebno igrati sa dva napadača,  skoro istog profila. Više bi doprineo krilni napadač ili u sredini, nego ovo sto forsira stojković. 

Vlahovic starter,  I onda Mitar da udje sa klupe. 

Trošimo vlahovica na spustanje daleko od protivnickog gola, gde se on troši, I deluje nespretno, a čovek špic, gol igrač.

Ponovo nemamo krilne napadače,  pa ćemo biti lišeni napada sa krila. Mladenović  je bek, a sa druge strane ponovo će Živković igrati i krilo i beka, I to neće ličiti ni na šta. Prosto mi je nezamislivo da se igra bez klasičnog krila poput Radonjica . Brzina, širina u napadu, probojnost, I sve što nosi takvo krilo mi nemamo. Napadamo kroz sredinu, gde je najgušće, I zavisimo od po kojeg centaršut sa strane.

 

Osim borbenosti koja je tu, mora se nešto pokazati i sa loptom, ali ovako istumbani, nisam siguran koliko smo kadri za nešto ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Bugl Khan said:

Lažem. Prošli EURO smo izgubili prvu, remizirali drugu, i pobjedili treću. Škote. Jesu Talijani zeru jači, ali nisu naš nivo.

A dobro, od 2002. do 2014. su bile mračne godine (Jozić, Barić, Štimac, Kovač), samo smo 2008. s Bilićem prošli grupu, 6 puta ispali.
 

Nakon toga smo samo 2021. bili u situaciji da moramo dobiti treću, i dobili smo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...