Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

19 minutes ago, MarkoB said:

Neverovatno koliko komsiluk navija da partizan ne prodje. 

 

Kao prvo, sto se tice licenca itd., ne gledaju se samo uspehi klubova nego i zemalja iz kojih su ti klubovi. Iako ne postoji koeficijent nasih klubova kao naprimer u fudbalu, svako ko se malo udubio bi trebao da zna, da takav koeficijent ipak indirektno postoji i da se itekako vrednuje u dodeli licenca.

 

Kao drugo, posledica losih rezultata (tacka 1) u najgorem slucaju moze znaciti da Aba prvak uopste ne dobije mesto u evroligi. A onda se (mozda) i zvezda sledece sezone nece moci boriti za taj top 14 u evroligi.

 

Uostalom, dokle god komsiluku bude bilo bitnije da partizan nema uspeha, toliko dugo ce igrati derbi utakmice protiv albe i asvela.

 

 

 

 

 

 

 

 

shame on us : ((((

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, MarkoB said:

Neverovatno koliko komsiluk navija da partizan ne prodje. 

 

Kao prvo, sto se tice licenca itd., ne gledaju se samo uspehi klubova nego i zemalja iz kojih su ti klubovi. Iako ne postoji koeficijent nasih klubova kao naprimer u fudbalu, svako ko se malo udubio bi trebao da zna, da takav koeficijent ipak indirektno postoji i da se itekako vrednuje u dodeli licenca.

 

Kao drugo, posledica losih rezultata (tacka 1) u najgorem slucaju moze znaciti da Aba prvak uopste ne dobije mesto u evroligi. A onda se (mozda) i zvezda sledece sezone nece moci boriti za taj top 14 u evroligi.

 

Uostalom, dokle god komsiluku bude bilo bitnije da partizan nema uspeha, toliko dugo ce igrati derbi utakmice protiv albe i asvela.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jbg, i vi ste navijali za Dacku onomad. I ne ljutim se. Razumem vas. Bilo bi mi licemrno da se ljutim.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

@Kooineeperk koja je racunica u slucaju da Real ovo dobije a da u poslednjem kolu ispadnu i Baskonija i komsiluk?

 

Nema te racunice vise 🙂

 

 

Stvar je jasna sto se tice play-in-a:

  • Baskonija se spasila.
  • Efes prolazi ako dobije Zvezdu ili ako Partizan izgubi od Valensije.
  • Partizan prolazi ako dobiju Valensiju i ako Efes izgubi. 
  • Ako se cak i desi trougao da i Armani udje u pricu sa 16 pobeda, eventualni trougao opet gura Partizan dalje (to podrazumeva da dobije Valensiju a da Efes izgubi i da Armani dobije). 
  • Armani moze dalje samo ako se ukrsti samo sa Efesom a to znaci da Armani dobije svoju a da i Partizan i Efes izgube. Tada je na 16 pobeda samo sa Efesom a ima medjusobni bolji skor.  

 

 

 

Edited by Kooineeperk
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MarkoB said:

Neverovatno koliko komsiluk navija da partizan ne prodje. 

 

Kao prvo, sto se tice licenca itd., ne gledaju se samo uspehi klubova nego i zemalja iz kojih su ti klubovi. Iako ne postoji koeficijent nasih klubova kao naprimer u fudbalu, svako ko se malo udubio bi trebao da zna, da takav koeficijent ipak indirektno postoji i da se itekako vrednuje u dodeli licenca.

 

Kao drugo, posledica losih rezultata (tacka 1) u najgorem slucaju moze znaciti da Aba prvak uopste ne dobije mesto u evroligi. A onda se (mozda) i zvezda sledece sezone nece moci boriti za taj top 14 u evroligi.

 

Uostalom, dokle god komsiluku bude bilo bitnije da partizan nema uspeha, toliko dugo ce igrati derbi utakmice protiv albe i asvela.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gore glava, necu da vidim dole glava.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Vidi se da komšije finansira Nordeus.

 

Ušli su u Top Eleven. 
 

 

Ko nas finansira kukala mu majka..

1 minute ago, Barkley#34 said:

Kako ide kostur u osmini finala, 1-16? Biće vam zajebano protiv Reala, ali sve je moguće.

Real pada u formi, sve je moguće..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Kako ide kostur u osmini finala, 1-16? Biće vam zajebano protiv Reala, ali sve je moguće.

 

Igramo protiv Partizana prvo, vi ste 11. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Vidi se da komšije finansira Nordeus.

 

Ušli su u Top Eleven. 
 

 

A mi u TOP 16!

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Kako ide kostur u osmini finala, 1-16? Biće vam zajebano protiv Reala, ali sve je moguće.

Jako nezgodno komso. Bice 20 razlike !

Link to comment
Share on other sites

Ispade Partizanova el kampanja jos grdja od nase, s obzirom na polazne pozicije. Mi smo cirkus pa smo cirkus, kod njih je sve bilo idilicno. Zadrzan kostur ekipe, produzeni el superstarovi, Zeljkova 3. sezona, NBA pojacanja, 20 miliona budzet, 20k ljudi prosecna poseta. Ocekivao se korak napred, kad ono 5 koraka nazad.

 

Ko izduva u abi, kompletan debakl od sezone.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Макаби као тим са најмањим буџетом од београдских евролигаша ће представљати наш главни град у завршници Евролиге ❤️                                                                                            😂

IMG-da4f8645267f5f09daebf0cded4be73c-V.jpg

Edited by MV91
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

Ispade Partizanova el kampanja jos grdja od nase, s obzirom na polazne pozicije. Mi smo cirkus pa smo cirkus, kod njih je sve bilo idilicno. Zadrzan kostur ekipe, produzeni el superstarovi, Zeljkova 3. sezona, NBA pojacanja, 20 miliona budzet, 20k ljudi prosecna poseta. Ocekivao se korak napred, kad ono 5 koraka nazad.

 

Ko izduva u abi, kompletan debakl od sezone.

Da, a interesantno je da niko ne vidi Zelimirove greske. 

Link to comment
Share on other sites

Gledajuci na nivou cele sezone posteno mi je da Baskonija bude iznad crte. Usli su u sezonu sa skromnim rosterom, izvukli neocekivano mnogo od tri glavna igraca, a pomocno osoblje je bilo odlicno. Jesu u nekom momentu usporili, sto je bilo i ocekivano jer ipak nemaju preveliki kvalitet, ali evo iscupali su se.

 

Partizan i Efes, ne znam ko mi je grdji. Brdo novca ulozeno u timove, a cele sezone i jedni i drugi kao raspustena banda. Verovatno ce Efes dalje i mislim da on ima vece sanse u plej-inu i kasnije eventualno protiv Reala nego Partizan. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...