Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

1) Okobo loptu izbacuke u aut

 

2) sudije gledaju snimak i daju 

-tehnicku Sarau

-nesportsku Montijunasu… 


imamo

bacanje za Monko (za TG)

2 bacanja za Hejsa zbog nedportske…. 
 

Kojim logikom je posed bio za Monako? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Admiral said:

1) Okobo loptu izbacuke u aut

 

2) sudije gledaju snimak i daju 

-tehnicku Sarau

-nesportsku Montijunasu… 


imamo

bacanje za Monko (za TG)

2 bacanja za Hejsa zbog nedportske…. 
 

Kojim logikom je posed bio za Monako? 

 

I ja sam ovo želeo da pitam. Imao sam u tom trenutku i problema sa linkom, tako da sam samo video trenutak kad su gledali snimak. Ništa mi nije bilo jasno.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Admiral said:

1) Okobo loptu izbacuke u aut

 

2) sudije gledaju snimak i daju 

-tehnicku Sarau

-nesportsku Montijunasu… 


imamo

bacanje za Monko (za TG)

2 bacanja za Hejsa zbog nedportske…. 
 

Kojim logikom je posed bio za Monako? 

I ja sam se pitao ovo, sudija  je svirao/pokazao tehničku klupi dok još nije bio aut, a Motejunasova physical alteration je nakon pregleda snimka tim povodom. To mogu sudije da gledaju na osnovu traženja trenera 

Edited by odupri se ludilu
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, odupri se ludilu said:

I ja sam se pitao ovo, sudija  je svirao/pokazao tehničku klupi dok još nije bio aut, a Motejunasova physical alteration je nakon pregleda snimka tim povodom. To mogu sudije da gledaju na osnovu traženja trenera 


pa jedino to, da su dali TG Sarau dok je lopta isla ka autu, i da su smatrali da posed treba da ostane za Monako. 
 

To mi je jedini , ali opet ni malo logican zakljucak.

Link to comment
Share on other sites

Rubio baš mnogo znači Barseloni, čak i kad je u Bricky izdanju kao sinoć. Kad je on tu makar Laprovitola ne igra, jer Laprovitola bezveznjak koji jedino što ima na EL nivou jeste samopouzdanje. Sa Rubiom su znatno kompaktniji, bolji u odbrani i strpljiviji u napadu. Sinoć su u nekim fazama uspijevali da dobrom odbranom okrenu Olijev kontrolisani napad protiv sebe samog, uvodeći ih u loše šuteve i izgubljene lopte. Ne sjećam se koliko puta je Oliju sinoć istekao napad, a koliko puta su samo bacili loptu ka košu reda radi, ali je definitivno bilo toga.

Ne znam da li sam potcijenio Grimaua, ili nedovoljno uzimam u obzir da Barselona u sastavu ima 4 igrača (Rubio, Satoransky, Parker, Hernangomez) koji bi sad odmah dobili garantovane ugovore u NBA da ih to zanima, u svakom slučaju Barselona je solidnija nego što sam očekivao.

Za mene je Oli i dalje favorit u seriji, i to ne toliko zbog dvije utakmice u Pireju, nego zbog toga što Barselona ne može da ih brani u reketu (Oli u prvoj tekmi skoro 70% za 2, u drugoj skoro 80%, istovremeno Barselona u obje tekme ispod 50%), ali sam siguran da će biti izjednačeno i dobro za gledanje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Beonegro said:

Oliju sinoć istekao napad, a koliko puta su samo bacili loptu ka košu reda radi, ali je definitivno bilo toga.

 

Upravo, vrhunac je bila ona trojka Gossa iz ocaja koja mu je nekako usla od tablu. Neverovatna odbrana ali sad koliko ce sudije dopustiti u Pireju pitanje je.

Link to comment
Share on other sites

Realno je Baskonia zalutala u ovo drustvo i zato mora da se oda proznanje Ivanovicu i celom klubu na neverovatnoj sezoni. Ostavili su iza sebe Armani, Efes, KKP i KKCZ koji su imali mnogo vece budzete i skuplje ekipe. Zato je i njihova serija sa Realom samo za uzivanje navijaca, nema tu neke takmicarske presije ni neizvesnosti. 

 

Ostale tri serije su druga prica - Monaco bi mogao opet da ponovi proslosezonski uspeh i dobije jednu utakmicu u Istanbulu. Mislim da bi tada bili ogromni favoriti za plasman na F4. 

 

Barca ima kvalitet, ali nema ratnicki mentalitet. Tesko ce oni do brejka u Pireju bez nekog suterskog ludila koje apsolutno moze da se desi (dogodilo se u regulrnom delu sezone). 

 

Najzad, Maccabi - Panathinaikos, 50-50, Maccabi je ove sezone neka verzija Partizana iz 1992. sa mnogo vecim budzetom dok ce zeleni imati pritisak moranja na svojoj strani. Treci mec bi mogao da bude presudan. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...