Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

23 minutes ago, DameTime said:

 

Sutra će biti atomska košarka i ja sam siguran ako to bude close game, da ćemo mi dobiti tu utakmicu.

 

Bravo Kariiii :Hail:

 

44 minutes ago, Barkley#34 said:

Nadam se da ce ovo dobro ostariti, tj. prenoćiti.

 

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Znači nadaš se da ćemo izgubiti?

Ko je to rekao? Ovo je obrnuto ako kojim slucajem izgubimo ovo ce mu se vaditi.Svakako bih voleo da dobijemo. A Kanada je jaka i imaju kvalitet da nas dobiju i ako bude close.Pa se malo i jezim kad neko kaze sigurno dobijamo kao da je preko puta slabiji tim a ne tim koji je egal/jaci od nas.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ko je to rekao? Ovo je obrnuto ako kojim slucajem izgubimo ovo ce mu se vaditi.Svakako bih voleo da dobijemo. A Kanada je jaka i imaju kvalitet da nas dobiju i ako bude close.Pa se malo i jezim kad neko kaze sigurno dobijamo kao da je preko puta slabiji tim a ne tim koji je egal/jaci od nas.

 

Ajmo polako... Citirao si Barklija koji je za Bruksovu izjavu rekao da se nada da neće ostariti dobro. Ako Karijeva izjava ne bi ostarila dobro, to bi značilo da smo izgubili. :classic_smile: 

 

Druga stvar, čime je tačno on pokazao da misli da je Kanada slabiji tim od našeg? To što je rekao da je uveren da ćemo dobiti ako bude tesna utakmica je i psihološka stvar. Prepoznao je da je sad trenutak da to kaže.

 

Ponekad mislim da je ljudima najveći strah da ne budu u pravu na kraju, pa se stavljaju ograde i gde treba i gde ne treba.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Ajmo polako... Citirao si Barklija koji je za Bruksovu izjavu rekao da se nada da neće ostariti dobro. Ako Karijeva izjava ne bi ostarila dobro, to bi značilo da smo izgubili. :classic_smile: 

 

Skontao sam.Malo kasnije.

 

1 minute ago, DameTime said:

Druga stvar, čime je tačno on pokazao da misli da je Kanada slabiji tim od našeg? To što je rekao da je uveren da ćemo dobiti ako bude tesna utakmica je i psihološka stvar. Prepoznao je da je sad trenutak da to kaže.

 

 

Pa sa obzirom da smo jedinu close game izgubili do sada? :D

2 minutes ago, DameTime said:

Ponekad mislim da je ljudima najveći strah da ne budu u pravu na kraju, pa se stavljaju ograde i gde treba i gde ne treba.

 

Ne volim preteranu sigurnost kad je nesto 50/50 al to sam samo ja. Daj boze da buse upravu pa de posle utakmice koju pobedimo napicis ovde. :D

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Drug Crni said:

Za mene je polufinale već ogroman uspeh..to što je ono donelo plasman na Olimpijske igre je fantastična stvar.

Meni je ovo apsolutno istorijski uspeh, vec u rangu Saletovih finala. Najozbiljnije, nisam verovao u ovu ekipu uopste, nisam veroovao da pola igraca moze da izdrzi ozbiljne minute protiv Litvanije, a pogotovo nisam verovao u uspostavljanje veze sa iskusnim selektorom. Nadam se da cu se sto vise posipati pepelom posle vikenda.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vec ste sve rekli o Kanadi. Jaki su,  na stranu sto imaju par debila u timu.

 

Da li ja jedini mislim da je jedna od nasih uzdanica i Kari, i to kako ce pripremiti sve za istu? Sve se nadam da ce spremiti sve, neki novi momenat, detalj, da im ponisti njihov forte a nas da boostuje. Kao sto je i protiv Litvanije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, FireKeeper said:

Vec ste sve rekli o Kanadi. Jaki su,  na stranu sto imaju par debila u timu.

 

Da li ja jedini mislim da je jedna od nasih uzdanica i Kari, i to kako ce pripremiti sve za istu? Sve se nadam da ce spremiti sve, neki novi momenat, detalj, da im ponisti njihov forte a nas da boostuje. Kao sto je i protiv Litvanije.

 

Kanada je 100% skautirana i matori je sigurno pripremio neke minijature i specijale. Sve će zavisiti od momaka da li mogu da sprovedu gameplan i naravno Kanade, kako će se oni postaviti prema nama.

Pričao je u ovom intervjuu o tome da igraju mnogo u tranziciji, ali da smo mi možda i najbolja ekipa u tom segmentu jer smo dali najviše poena iz tranzicije na turniru. Tako da će biti fizički izuzetno zahtevno (opet).

Link to comment
Share on other sites

Trebaće nam više napadački raspoloženih igrača nego što je to bilo do sada. Moraju napokon šut da vrate i Marinković i Dobrić. Nikola Jović da vrati raspoloženje iz prve 3 utakmice, iako sam svestan da to nije isti nivo kvaliteta protivnika.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Don Dusko said:

Ko je to rekao? Ovo je obrnuto ako kojim slucajem izgubimo ovo ce mu se vaditi.

 

 

ma da, najgore je kada trener veruje u ekipu i optimista je

 

najbolje je pricati floskule i navoditi koliko smo oslabljeni a da protivnik ima veci budzet

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

vidis "da ce mu se ovo vaditi ako izgubimo", jer je valjda izlapeo kao prorok ili siri javno optimizam a to ne sme ako ne pobedis posle

Pa ja samo ne zelim da mu se to vadi. Ja prvi necu to iskazivati. Niti cu ga kritikovati sto se ovog SP-a tice.

 

Napravili smo veliki uspeh. Nego sam napisao sta ce mozda biti. Nadajmo se da nece.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, freethrow said:

Meni je ovo apsolutno istorijski uspeh, vec u rangu Saletovih finala. Najozbiljnije, nisam verovao u ovu ekipu uopste, nisam veroovao da pola igraca moze da izdrzi ozbiljne minute protiv Litvanije, a pogotovo nisam verovao u uspostavljanje veze sa iskusnim selektorom. Nadam se da cu se sto vise posipati pepelom posle vikenda.

 

Ocigledno je za vezu sa selektorom prosle godine nedostajao Bogdanovic i da je on taj glue guy i poveznica izmedju Karija i ostalih igraca. Mislim da je on izvalio Karija skroz i da mu je produzena ruka i na terenu i svlacionici i u hotelu. Uz njega po mentalitetu jako je vazan i Stef Jovic koji takodje nije bio tu. Njih dvojica malo sprdaju Karija a malo vise mu imponuju svojim vacaroskim smekom i lopovskim mentalitetom, jer i on sam je muljator i hustler kao njih dvojica, ovi ostali su previse fini i u rukavicama. Kari ne bi bio Karca da nije namazan s hiljadu boja, lisica je to. Plus tu nema nekog teskog karaktera, jbg moji su al npr. Kalina i Nedovic umeju da budu malo nakrivo nasadjeni. Sve u svemu simpaticna grupa mladica je ovo. 

Edited by Duh koji lebdi
  • Like 10
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Alex_Serbia said:

Ne znam za KKP i EL, ali dao bih najlaganije sve grend slemove Djokovica za to da budemo svetski prvaci u kosarci sada i da uzmemo OI sledece godine.

 

5 hours ago, Marvin said:

ovo je no brainer

#jebiganole #stojedestravu #stadatiradim

 

Lako je vama komsijama da "mlatite" trofejima Zvezdinog finansijera...

 

Sta sad, jel treba onda i mi da mu vratimo one silne milione sto nam poklonio od grand slam-ova? 

 

think-smart.gif

 

Podmuklo, komsije, podmuklo... 😄  

Edited by Kooineeperk
slovo
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SportskiPozdrav said:

Je l' čuvao Brooks Bogdana u NBA i kako je to izgledalo?
 

Ima Atlanta zajebanije bekove za cuvanje, Brooks tradicionalno ide na glavne igrace.

Brooks i Dort ce se smenjivati, mozda i Alexander-Walker.

 

Kladionice kazu da su oni favoriti, bice zabavno.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, previše se hajpuje Kanada. Gledao sam ih na četiri pripremne utakmice, plus ovih šest na prvenstvu - na mene su ostavili utisak sasvim prosječne ekipe. Oni su gubili od Nijemaca i Dominikane na pripremama, na prvenstvu od Brazila i prilično srećno se izvukli protiv Španaca. SGA kao brutalan napadač i dvojica defanzivnih pitbulova (Brooks i Dort) su jedino što ih izdvaja, sve ostalo je čak ispodproječno. Powel i Olynyk su loši skakači i rekao bih skromni defanzivci, dok je RJ Barrett vrlo nestabilan i ide od sjaja do očaja. Ja bih igrao agresivno, ali bez udvajanja, na SGA od početka do kraja, mijenjajući čuvare na njemu. Brooks i Dort su ipak kamenjari i nije prevelika vjerovatnoća da će te napuniti. Oni, naravno, mogu ozbiljno da uštopuju Bogdana, ali bi trebalo da ostane dosta prostora za napadački učinak Gudure, Vanje i Dobrića i ako bar neko od njih bude raspoložen za šut biće znatno lakše. Raznovrsna i pametna ofanziva kao i do sada, uz korišćenje reketa i brze tranzicije, će biti ključ za otvaranje kanadske brave. Očekujem da visoki Milutinov, Jović, Petrušev i Deda budu dominantni na skoku i u reketu, a ako Stef i Avram budu na svom nivou vjerujem u sigurnu pobjedu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...