Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

18 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Slovenski igraci nakon Luke, Tobeya i Prepelica su rang kanadskih koji uopce ne ulaze u igru. A da ne pricamo koliko je Brooks, Dort, Barrett, Olynyk, Powell, NWA bolje od svega sto Slovenija ima minus Luka. 

Mozda s tim sto Pauel, Olinik nisu to dokazali, a NAW je divljak koji se najcesce cuva sam. Kanada je stigla dovde jer ima Dorta i Bruksa da "uhapsi" bekovsku liniju protivnika, bez njih SGA ne bi video QF a kamoli medalju. Ako se taj problem resi mi imamo osetnu prednost i to je vrlo ocigledno 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

Zasto?


Jer mi je na kraju pameti da razmisljam o tome da li ce "Dillon" biti danas na podu i slicne gluposti. Bitno mi je da Srbija pobedi Kanadu a sve ostalo mi je nebitno.


 

14 minutes ago, Sector said:

Normalni ljudi uzmu godišnji da putuju a ja da gledam košarkašku reprezentaciju.


Normalni ljudi gledaju kosarkasku reprezentaciju na putovanju.  ❤️ 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Problem sa licnim greskama said:


Jer mi je na kraju pameti da razmisljam o tome da li ce "Dillon" biti danas na podu i slicne gluposti. Bitno mi je da Srbija pobedi Kanadu a sve ostalo mi je nebitno.


 

Pa ako ti je bitno to onda put ka tome jeste odvojiti Bogdana od Brooksa, ne nasjedati na njegove provokacije jer ce decko ako ne udje u problem sa faulovima 35+ minuta biti za vratom Bogdanu i konstantno provocirati. Koliko god ga ne voljeli, decko je strasan defanzivac i posle Shai kao 1 zviezde tima, odbrana koju predvode Brooks i Dort su im najjaci adut ( a pritom ni RJ ni SGA niau losi defanzivci ).

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Pa ako ti je bitno to onda put ka tome jeste odvojiti Bogdana od Brooksa, ne nasjedati na njegove provokacije jer ce decko ako ne udje u problem sa faulovima 35+ minuta biti za vratom Bogdanu i konstantno provocirati. Koliko god ga ne voljeli, decko je strasan defanzivac i posle Shai kao 1 zviezde tima, odbrana koju predvode Brooks i Dort su im najjaci adut ( a pritom ni RJ ni SGA niau losi defanzivci ).


OK, idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Imam neki osjećaj da dobijamo. Kanada jeste po imenima jača, igraju jaku odbranu ali su pokazali da su itekako ranjivi. Recept je svesti ih da igraju što više pozicionih napada, usmjeravati igru što više na Bereta da on rešava što će on rado prihvatiti. Šaja će biti teško zaustaviti, ali sreća je da na sve on nije baš ubojit trojkaš.

Sa druge strane u napadu što bržo protok lopte, što više tranzicije iz jake odbrane. Takav osjećaj imamo da ćemo se iznenaditi svi našom dobrom partijom. 

 

 

Moram gledati preko linka, može li neko ostaviti neki dobar za sport klub? Ako ne za sk može i ostale da imam za rezervu. Gledam na onaj rd live, najbolji je ali ako može samo da se ne prekida prenos nekad čak i prije kraja. Zahvaljujem

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Dal je realno da deca Zitko basketa i Partizana igraju mec u terminu u kojem nasa reprezentacija igra najvazniju utakmicu u poslednjih 7 godina?! :ajme:

 

Kakav smo mi pobrkan narod. Tacno da udaris po samar ogranizatoru i trenerima i posaljes decu kuci.

 

 

Nek je sa srecom!

U tunelu nasi deluju dosta stegnuto i napeto, kad su impresionirani Kanadjanima, nadam se da nece tako bi i na parketu

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Dal je realno da deca Zitko basketa i Partizana igraju mec u terminu u kojem nasa reprezentacija igra najvazniju utakmicu u poslednjih 7 godina?! :ajme:

 

Kakav smo mi pobrkan narod. Tacno da udaris po samar ogranizatoru i trenerima i posaljes decu kuci.

 

Uvek su bile te fore. Nama su govorili u fazonu "Šta misliš, kako su Peđa i Divac postali igrači? Nisu sigurno tako što su gledali utakmice već su trenirali...".
Da se usereš... Gomila sujetnih i iskompleksiranih likova koji misle da su najbitniji na svetu. Naravno, neke stvari ne mogu da se otkažu, ali utakmica petak u 11 verujem da nije neka ligaška.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uvrnuto said:

 

Uvek su bile te fore. Nama su govorili u fazonu "Šta misliš, kako su Peđa i Divac postali igrači? Nisu sigurno tako što su gledali utakmice već su trenirali...".
Da se usereš... Gomila sujetnih i iskompleksiranih likova koji misle da su najbitniji na svetu. Naravno, neke stvari ne mogu da se otkažu, ali utakmica petak u 11 verujem da nije neka ligaška.

Umobolno. Htedo da ih napsujem u onom live chatu ali digoh ruke. To verovatno i ne cita niko od tih imbecila.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...