Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

21 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Šae bilo, neće niko da okači dopis? :classic_biggrin:

 

Nije da nisam pokušao da pročitam, ali ne ide i pored najbolje volje. Znam, nisam fer, autor se baš potrudio, boldovao i turao navodnike k'o da mu je poslednje, ne znam kako se nije setio da zašareni slova malo.

 

Kornet u fazonu brate, konciznije to malo.

 

Čović neverue kakvi amateri, od ovoga može 11 saopštenja da se napravi, ceo mesec da se pokrije.

 

Ali ovo boldovanje je hit...

 

Tagujte se, ja sam najveći skandal i afera u istoriji u Srbiji.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MrTwister said:

Pokusavah da nadjem EL topic al izgleda da treba novi da se otvori no samo htjedoh da obavjestim javnost da je poceo Early Bird za ELTV i da uz promo code ELBIRD mozete ostvariti 20% popusta na godisnju pretplatu pa je umjesto 32 eura, za godinu platite sa ovim kodom 25,6 eura. Znam da me je pitalo nekoliko vas i da se ljudima isplati ovo da uzmu sad bolje nego da daju za par mjeseci EON pretplate ono sto bi odje za godinu dobili ako ih ne interesuje nista osim EC i EL kao sto je slucaj kod mene i SK. Mogu mi i @uvrnuto i @Don Dusko pomoci da nekako vise ljudi vidi to dok ne pocne sezona a kapiram da ce dotad trajati ovaj promo code. Da ne zaboravim i @Ne sam Safete i cini mi se @uini koji su me takodje pitali oko ovoga prosle godine.

Za ove sto su vjesti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nesto jace od 10 eura, nesto fazon 10,70. Ali o tome bolje u dm da mi pisete. Nadam se da ce znaciti ovo nekom da vas na vrijeme obavjestim 😄

 

Samo prenesim info od kolege @MrTwistera za Euroleague TV.

Edited by uvrnuto
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, DameTime said:

Tagujte se, ja sam najveći skandal i afera u istoriji u Srbiji.

 

Ja sam "krajnje neatraktivan i loš". Mislim, bukvalno 😄  

 

 

Citao sam samo boldovane delove 😄 

 

Da li je autor realan, pa ovo ni Covic nije procitao a kamoli neko iz KSS... 😄  

 

(mada brine me malo i to sto nema Covicevog odgovora, moguce da jos mora da prostudira ovaj dopis u tri toma)

Edited by Kooineeperk
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

 

 

 

To je to. Imam utisak da Aleksa ima 3 ukradene po meču, a onda pogledam statse i vidim da ima 8 ukradenih na 6 tekmi. 

Ali koliko tu ima situacija gde natera pleja na neki bunar pas koji se preseče, ili jednostavno ubije pola napada dok protivnik ne baci prvi pas, ili jednostavno plej protivnika odustane od prevođenja i organizacije...

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

 

 

To je to. Imam utisak da Aleksa ima 3 ukradene po meču, a onda pogledam statse i vidim da ima 8 ukradenih na 6 tekmi. 

Ali koliko tu ima situacija gde natera pleja na neki bunar pas koji se preseče, ili jednostavno ubije pola napada dok protivnik ne baci prvi pas, ili jednostavno plej protivnika odustane od prevođenja i organizacije...

 

 

 

Da, kao sto je Madar radio

Link to comment
Share on other sites

Inače, počela prodaja sezonskih. Tj. trenutno obnova. Trebalo bi starim sezoncima koji su se registrovali da stigne link za online kupovinu, ali za sada ništa od toga... 😄 
Ok, ima još X dana da pošalju, al' neverovatno kako kod nas ništa ne može iz prve da radi, da sve bude na vreme...

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Meni jos nije stigao mail, a ne bih ga ni cekao.
Treba da obnovim sezonske za mene i cerku od 12 godina.
Da li neko zna, kako to ide, mogu li ja da uzmem i clanske i sezonske za nas oboje, sta mi treba od dokumenata?
Na telefon blagajne Arene se niko ne javlja...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, vendetta said:

Meni jos nije stigao mail, a ne bih ga ni cekao.
Treba da obnovim sezonske za mene i cerku od 12 godina.
Da li neko zna, kako to ide, mogu li ja da uzmem i clanske i sezonske za nas oboje, sta mi treba od dokumenata?
Na telefon blagajne Arene se niko ne javlja...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 

 

Možeš da uzmeš na licu mesta kada budeš uzimao i sezonsku.

Quote

Ukoliko do sada niste postali član KK Partizan a želite sezonsku kartu, možete se učlaniti na Efinity prodajnim mestima.


Od dokumenata mislim da je lična karta dovoljna (možda pasoš za dete) i poneseš stare sezonske.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uvrnuto said:

Inače, počela prodaja sezonskih. Tj. trenutno obnova. Trebalo bi starim sezoncima koji su se registrovali da stigne link za online kupovinu, ali za sada ništa od toga... 😄 
Ok, ima još X dana da pošalju, al' neverovatno kako kod nas ništa ne može iz prve da radi, da sve bude na vreme...

Provjeri spam...ima Ostoja izvesno iskustvo sa spam poštom:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...