Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Zaboravile su se ovde vidim prve pripremne od prosle sezone, kad se Dante pojavio sa guzicom iste kubikaze kakvu imaju prosecne bg profi splavaruse. Do pola decembra nismo izgledali dobro, pa je sezona bila istorijska, sad je tek poceo septembar, a mi smo dosta ozbiljniji nego lani u ovo vreme. Mada su i vece ambicije. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, fedor said:

Zaboravile su se ovde vidim prve pripremne od prosle sezone, kad se Dante pojavio sa guzicom iste kubikaze kakvu imaju prosecne bg profi splavaruse. Do pola decembra nismo izgledali dobro, pa je sezona bila istorijska, sad je tek poceo septembar, a mi smo dosta ozbiljniji nego lani u ovo vreme. Mada su i vece ambicije. 

Nije sad od neke vaznosti, ali bukvalno jedan komentar ima koji bi opravdao bold ... ljepse bi bilo da si odradio kvot, nego sto izmisljas narativ kojeg nije bilo

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi, citam vas vec par godina a pokusavam da se registrujem vec godinu dana sigurno, tek mi je danas stigao verifikacioni kod. Koliko sam se nervirao kad posle neke bitne utakmice zatvore forum za goste, pogotovo sto ostatak foruma moze da se cita, jako frustrirajuce. Citao sam i druge forumove ali sam primetio da mi osakacuju IQ, dok ovde itekako ima ljudi koji su kosarkaski pismeni i pravo je zadovoljstvo citati takve upise. 

Prosla sezona KKP mi je verovatno najdraza u zivotu a nadam se da ce ova biti jos bolja. Ziveo Partizan i da nam je Zeljko sto duze na klupi.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mrk said:

Koliko sam se nervirao kad posle neke bitne utakmice zatvore forum za goste, pogotovo sto ostatak foruma moze da se cita, jako frustrirajuce.

Da znaš kako tek frustrira kad se ne zatvori u toku/posle meča pa svakako ne možeš da uđeš od navale. :classic_biggrin:

 

Sa srećom boravak ovde. :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mrk said:

Pokusavam da shvatim iz konteksta ali mi ne ide bas, na sta mislis kad kazes Princeton kosarka?

Kad nece ovi tvoji, moram ja

 

Wiki

 

The Princeton offense is an offensive basketball strategy which emphasizes constant motion, back-door cuts, picks on and off the ball, and disciplined teamwork. It was used and perfected at Princeton University by Pete Carril, though its roots may be traced back to Franklin “Cappy” Cappon, who coached Princeton in the late 1930s,[1] and Bernard "Red" Sarachek, who coached at Yeshiva University from 1938 to 1977.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frenki bas se vidi da zna ali nece ga. Nekih 1/7 za 2, sve lepo sebi nazidao... Ne brinem previse

Alen fucks

Tristac na visem nivou zalaganja - credit where credit's due

Danilo dobar

Poni - presezonska rasprodaja

Ostali bez nekog utiska.

Skok moramo da regulisemo, sto timski sto pojacanjem

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...