Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

2 hours ago, Dracarys said:

Pa Ostoja je rekao glavno pojačanje, što je valjda isto što i najveće? Znači, pojačanje jače, nego PJ i Kaminski. Ludo.

 

Bekovske pozicije su zabetonirane sa PJ i Panter, dok ne verujem da će neko od Ledej/Kaminski na klupu. Verujem da će to glavno pojačanje biti na SF.

 

1. Ostoja nije rekao ni glavno, ni najveće, ni bomba, samo je rekao važno.

 

2. Siguran sam da neće biti SF. O tome ko će na klupu, tek kad krene sezona. Kao prvo da vidimo tim, kao drugo da vidimo kako izgledaju na terenu, ali uglavnom ne mislim da iko osim Pantera i Ledeja, ima nešto zagarantovano.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Luchifer89 said:
5 minutes ago, DameTime said:
 
Pomešao si me s nekim, ja kačim samo toštomladislušaju. 

Prepun je forum članica istog - mora da je došlo do pobrkavanja

 

Ovo je ozbiljan udarac za moj ego... 

 

Nego xexe, koliki iskorak očekujete od Smailagića naredne sezone? Onoliko koliko bude igrao između dva virusa... 😞 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aman 2 said:

“Ako bih se vratio u Evropu, moja prva opcija bi bio Partizan. Taj klub mi je na umu i u srcu. Ali videćemo šta budućnost nosi i koliko ću još godina biti u NBA“. – poručio je Bertans.

 

Brat.

 

Lako mu je sad da se vrati kad Dule više nije tu...

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aman 2 said:

“Ako bih se vratio u Evropu, moja prva opcija bi bio Partizan. Taj klub mi je na umu i u srcu. Ali videćemo šta budućnost nosi i koliko ću još godina biti u NBA“. – poručio je Bertans.

 

Brat.

 

nažalost, mislim da je taj voz prošao... dok prodje ovaj ugovor 34-35 godina i 50ak miliona u džepu, teško da će tu biti snage i volje za još...

 

Ali kad već maštamo, ne mogu da zamislim takvog šutera na ekipu sa ovakvim protokom lopte. 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, realno *w said:

 

nažalost, mislim da je taj voz prošao... dok prodje ovaj ugovor 34-35 godina i 50ak miliona u džepu, teško da će tu biti snage i volje za još...

 

On ima taj ugovor još ovu sezonu, sledeće godine mu je garantovano "samo" 5M i Oklahoma ima opciju da ranije prekine ugovor 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...