Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

10 minutes ago, fradler said:

Dobar Jago protiv Sudana - 13 poena za 16 minuta, 4/8 iz igre (3/5 trojke) + po 3 skoka, asistencije i ukradene.

 

Doduse, pitanje je koliko ce imati prostora kad se Neto prikljuci...

 

Igraće vjerovatno sa 2 pleja u petorci.

 

Gledao sam ja na mahove, nisam mogao zbog posla sve da ispratim. Imao je još par dobrih asistencija koje nisu upisane jer su saigrači promašili potpuno otvorene šuteve.

 

Sudan je pristojna ekipa, daleko od neke kante za popravljanje koš razlike iako su im dometi jasni.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

huertas još igra? svaka čast

 

Doktor kosarke. Mislim da moze jos par godina sigurno da igra jer je sa 40 godina bio u par najboljih plejmejkera spanske lige i Fibine lige sampiona koju je osvojio. 

 

Toliko je dobro izgledao u par utakmica u kojima sam ga gledao da sam ubedjen da bi mogao biti bek ap plej u barem trecini El timova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

huertas još igra? svaka čast
Svaka čast Huertasu ali meni je mnogo zanimljivije da Njunjes igra za Španiju sa 19 godina [emoji122][emoji122][emoji122]

Da li to ima veze sa Topom jr , ima ali jbg , neka njega u Megi , ima vremena [emoji41]

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

^ i ja sam za to da otvori @Wingwalker; bio je uskracen za drugi krug prosle sezone, gde sam siguran da bi dobio + emotivno je involviraniji od mene, ja cu se komotno prodati ako mi covic posalje 70k eura u koverti;

++ imam tendenciju da cuvam vatru i besplatno, to ipak nije way of zvezdas

 

a zna basket i zabavno pise 🍉

Just now, Setite se 2011 said:

Svaka čast Huertasu ali meni je mnogo zanimljivije da Njunjes igra za Španiju sa 19 godina emoji122.pngemoji122.pngemoji122.png

Da li to ima veze sa Topom jr , ima ali jbg , neka njega u Megi , ima vremena emoji41.png

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

jel ti zanimljivo i sto je odigrao sezonu na pozajmici u ulmu, gde je igrao protiv odrasle i dorasle konkurencije ili ne bas?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Može [mention=25]Wingwalker[/mention] al live temu ... biće kako je dogovoreno i tačka. smiley53.gif
To smo rešili, teraj dalje.
 
da završimo ovo : 
hvala mom glavnom sponzoru [mention=11]Drug Crni[/mention] na podršci i investicijama,
ali [mention=22]uini[/mention] je pasent za otvaranje nove ofišl teme KKCZ.
 
 
Predložio bi moderaciji i uvodjenje novog bedža :
''Master of Links'' Zna se i ko ga je jedini dostojan ovde...






  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

^ i ja sam za to da otvori [mention=25]Wingwalker[/mention]; bio je uskracen za drugi krug prosle sezone, gde sam siguran da bi dobio + emotivno je involviraniji od mene, ja cu se komotno prodati ako mi covic posalje 70k eura u koverti;
++ imam tendenciju da cuvam vatru i besplatno, to ipak nije way of zvezdas
 
a zna basket i zabavno pise [emoji525]
 
jel ti zanimljivo i sto je odigrao sezonu na pozajmici u ulmu, gde je igrao protiv odrasle i dorasle konkurencije ili ne bas?
Još je zanimljivije da je sezonu pre Ulma igrao za Real .



Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Setite se 2011 said:

Još je zanimljivije da je sezonu pre Ulma igrao za Real .



Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Па више је сениорског искуства скупио Топић прошле сезоне у Звезди и ОКК, него Нуњез те сезоне у Реалу са 0.7ppg и 5mpg повременог играња у ацб лиги.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Setite se 2011 said:

Još je zanimljivije da je sezonu pre Ulma igrao za Real .



Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

daklem, u prošloj sezoni je imao godina koliko i topić ove godine;

kliktao sam malo da pogledam koliko je igrao za real

 

15 utakmica u španskom prvenstvu: 1x 17mins, 1x 10mins, 2x 9mins; ostalih 11x tekmi između 2mins i 6mins

7 utakmica u plejofu: 1x 14mins, 1x 11mins, 1x 8mins

10 utakmica u euroleague: 1x 10mins, 1x 7mins, 1x 6mins

https://www.proballers.com/basketball/player/180409/juan-nunez/games/2021

-----

nakon te sezone je otišao u ulm ove sezone i igrao između 18 i 25mins u nemačkoj i eurocupu

 

topić će otići godinu dana ranije na pozajmicu, u ligu +/- slične jačine kao što je nemačka, da igra +/- 30ak minuta i da bude jedan od lidera ekipe.

eto taj mali španac je rano uključen u seniorsku košarku ali opet kasnije nego topić.

jedina razlika je što će topić umesto eurocup tekmi imati vremena da radi na svojim veštinama, decision makingu i ostalim važnim stvarima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Па више је сениорског искуства скупио Топић прошле сезоне у Звезди и ОКК, него Нуњез те сезоне у Реалу са 0.7ppg и 5mpg повременог играња у ацб лиги.
Njunjes je dve godine proveo u Realu i Ulmu a Top jr , će dve sezone provesti u Miškovim menadžerskim zajebancijama...

Verovatno je moj problem što sam rastao u drugom košarkaškom vremenu [emoji57]



Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno je sve nebitno jer je mladi Topic u uz mentorstvo svog oca i menadzera zahtevao da sezonu provede u Megi, kako bi uopste potpisao za nas.

Znaci moglo je ovako ili nikako. Tako da bilo kakvo pominjanje toga da je bilo ili moralo biti mesta za mladog Topica prosto nema smisla i trebalo bi da prestane.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Mali Top obozava Zvezdu i za njega doslovno nije postojala nikakva druga opcija nego da potpise za nas. Bukvalno se tako postavio od starta - ja potpisujem, ko god imao sta protiv toga, jbg, ali ajde da se dogovorimo sta je najbolje za sledecu sezonu.

 

Milenko rekao Mega, Dusko rekao da bi mu mali bio u 12, na kraju se svi nasli oko toga da ipak ode na pozajmicu i da se vrati sledece leto kod nas. 

  • Like 22
  • Love 2
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Mali Top obozava Zvezdu i za njega doslovno nije postojala nikakva druga opcija nego da potpise za nas. Bukvalno se tako postavio od starta - ja potpisujem, ko god imao sta protiv toga, jbg, ali ajde da se dogovorimo sta je najbolje za sledecu sezonu.

 

Milenko rekao Mega, Dusko rekao da bi mu mali bio u 12, na kraju se svi nasli oko toga da ipak ode na pozajmicu i da se vrati sledece leto kod nas. 

@Markossdruže, dok si tu da iskoristim, da te priupitam, znam da imaš dobre info.

Da li znaš jure li se ta dva pojačanja, ili jedno? Vodila se ovde polemika, znam da slabo cure informacije iz kluba, ali ako imaš bilo kakve naznake molio bi te da nam razveješ sumnje. Ne moraš o imenima, čisto da znamo.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...